Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

 WIŚNIOWSKI  |  1
Fot. Wiśniowski

Stalowe ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI, to nieograniczone możliwości kreowania przydomowej architektury krajobrazu. Idealnie wkomponowują się w otoczenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą barierę ciszy i bezpieczeństwa.

Dom to nie tylko budynek zamknięty ścianami, to również otoczenie

Jego granice wytycza ogrodzenie, którego zadaniem jest ochrona naszego mienia oraz dopełnienie przestrzennej kompozycji całej posesji. W zależności od gustów, a także zawartości portfela, można się ogrodzić na kilka sposobów, używając różnych materiałów takich jak stal, drewno, beton, aluminium czy tworzywa. Większość materiałów jest jednak droga w utrzymaniu ze względu na konieczność częstych konserwacji, czy nawet wymiany poszczególnych elementów. Dlatego warto zainwestować w ogrodzenie ze stali, które stanowi najbardziej uniwersalne i trwałe rozwiązanie.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

Kompletny system w sprawdzonej konstrukcji

Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI to bramy, furtki, segmenty oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy do ogrodzenia posesji. Profilowane kształtowniki lub pręty stalowe o kwadratowym przekroju, łączone metodą spawania tworzą solidną konstrukcję. Wszystkie elementy są opracowane w taki sposób, aby zapewnić profesjonalny, łatwy i szybki montaż ogrodzenia. Można zastosować wiele możliwości doboru szerokości segmentów ogrodzeniowych. Wśród nich znajduje się tzw. typoszereg, czyli segmenty o standardowej szerokości 2,5 lub 3 m z ostatnim segmentem tzw. wynikowym.

Innym sposobem może być dobór segmentów o równej szerokości pod indywidualne zamówienie „na wymiar”. Pochyły teren, czy przeszkody w linii ogrodzenia nie stanowią żadnych przeszkód. Schodkowanie segmentów czyli „kaskada” lub segmenty przekoszone pozwolą dopasować ogrodzenie do ukształtowania terenu. W ogrodzenie można wkomponować takie elementy jak: skrzynka na listy czy skrzynka elektryczna. W segmencie wykonuje się ramę, w której montowana jest skrzynka, dzięki czemu dostęp do niej nie jest niczym ograniczony.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

Ostoja bezpieczeństwa

Bramy, furtki, słupki, segmenty oraz akcesoria montażowe, pozwolą uzyskać jednolitą całość, a dzięki dokładnemu dopasowaniu wszystkich elementów stają się idealnym zabezpieczeniem każdego domu.  Wszystkie bramy zarówno skrzydłowe jak i przesuwne oraz furtki są certyfikowane europejskim znakiem CE. Jest to potwierdzenie ich niezawodnej i bezpiecznej pracy w każdych.

Charakterystyczną cechą ogrodzeń WIŚNIOWSKI jest ich stabilność i trwałość. Konstrukcja poszczególnych elementów w zależności od wzoru oparta jest na stalowych kształtownikach lub prętach łączonych metodą spawania. Wszystkie części składowe ogrodzenia są zabezpieczone antykorozyjnie, za pomocą systemu DUPLEX, dzięki któremu uzyskuje się podwójną powłokę w postaci warstwy cynku oraz farby nakładanej techniką malowania proszkowego. Odpowiednio dobrana grubość powłoki cynkowej w połączeniu z warstwą farby proszkowej zapewnia ogrodzeniom długoletnie użytkowanie.


Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI
Do produkcji używana jest stal najwyższej jakości o odpowiednim składzie chemicznym. Prawidłowe proporcje węgla, fosforu i krzemu zawarte w stali nadają jej optymalnych właściwości łączenia z powłokami cynkowymi, dzięki czemu ogrodzenia WIŚNIOWSKI zyskują najwyższy stopień zabezpieczenia przed korozją.

Komfort, funkcjonalność i estetyka dzięki unikalnym rozwiązaniom

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI posiadają szereg rozwiązań wpływających na podwyższenie komfortu użytkowania, który odczuwalny jest właściwie na każdym kroku. Automatyczne bramy można wygodnie i komfortowo otworzyć i zamknąć nadajnikiem, który poza uruchomieniem napędu bramy, włączy oświetlenie podjazdu lub bramę garażową. Ciekawostką w dziedzinie automatyki bram jest System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI. Dzięki systemowi sterowania i powiadomień GSM, użytkownik nie jest ograniczony odległością od bramy, ani koniecznością posiadania osobnego nadajnika. Wystarczy telefon komórkowy.

Bramę można otworzyć lub zamknąć z każdego miejsca na świecie, gdzie dostępny jest zasięg GSM. Takie rozwiązanie sprawdza się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Jest również doskonałym rozwiązaniem gdy nasz wjazd jest położony przy ruchliwej ulicy. Brama może zostać uruchomiona za pomocą telefonu na tyle wcześnie aby samochód mógł wjechać na posesję nie ograniczając ruchu innych pojazdów. System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI może również wysyłać informacje tekstowe (SMS), które mogą dotyczyć np.: stanu położenia bramy czy informacji o próbie siłowego otwarcia bramy, które może świadczyć o włamaniu. System może sterować nie tylko bramą wjazdową ale także bramą garażową, furtką czy nawet roletami okiennymi.

Unikalnym rozwiązaniem na rynku ogrodzeń jest stosowany w bramach automatycznych napęd zamknięty w słupie bramy przesuwnej. Słup o wymiarach 120x120 mm posiada pokrywę, która umożliwia dostęp do napędu w razie zaniku energii elektrycznej. Zaletą tego rozwiązania jest dodatkowa ochrona urządzenia przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi lub kradzieżą. To także walory estetyczne oraz większe bezpieczeństwo ponieważ dzięki zamknięciu napędu w słupie w ramie bramy nie ma wystających elementów. Napęd może być umieszczony w bramach o maksymalnych wymiarach; nawet do 6 metrów szerokości wjazdu.  

Dostosowane do każdego stylu

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI, to niepowtarzalna rozmaitość form i wzorów, pozwalających na dostosowanie ogrodzenia do indywidualnych gustów i architektury otoczenia.  W ofercie Firmy WIŚNIOWSKI znajdują się cztery systemy o zróżnicowanym wzornictwie. System Lux to kilkadziesiąt bogato zdobionych, niepowtarzalnych wzorów wypełnień o wyszukanej elegancji, podkreślających luksusowy charakter posesji. Systemy Styl i Premium, to nowoczesność ubrana w stylową formę, która subtelnie podkreśli charakter otoczenia. Dla miłośników klasyki, oferujemy kilkanaście kształtów systemu Classic. Znajdują one zastosowanie w prostych formach architektonicznych i nowoczesnej zabudowie.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI
Modułowy system znajduje zastosowanie zarówno przy grodzeniu posesji dużych i małych, bez względu na ukształtowanie terenu. Można je dowolnie komponować i zestawiać. Firma oferuje całe spektrum możliwości kolorystycznych, dzięki czemu posesja nabierze indywidualnych cech, co wyróżni ją spośród innych. Elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI mogą być malowane w kolorach standardowych (np.: grafitowy, brązowy, czarny) lub w kolorach niestandardowych (np.: szary, brązowy, biały). Dostępne są również kolory specjalne: antracyt i żeliwo oraz kolory z palety RAL

AW Expert – przełom w projektowaniu ogrodzeń posesyjnych

Planując swoje ogrodzenie chcielibyśmy zobaczyć już na etapie projektowania jak będzie ono wyglądać docelowo. Dlatego Firma WIŚNIOWSKI  stworzyła program AW Expert, jedyne w swoim rodzaju narzędzie do wspomagania projektowania nowego ogrodzenia, jak również remontu starego.

Udając się do dobrych punktów sprzedaży, posiadających w ofercie ogrodzenia WIŚNIOWSKI, można już w kilka minut uzyskać wielowariantowy projekt ogrodzenia. Oprócz gotowego projektu otrzymają Państwo szczegółowy kosztorys wszystkich elementów potrzebnych do wykonania ogrodzenia oraz cenę ostateczną całości. Dzięki możliwości zastosowania w projekcie typowych rozwiązań, uzyskają Państwo najbardziej atrakcyjną cenę swojego ogrodzenia, a ponieważ gotowy projekt jest od razu przesyłany do Firmy WISNIOWSKI w formie zamówienia, znacznie skraca się termin jego realizacji.  

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Firmy zaowocowało stworzeniem systemów ogrodzeniowych o wysokiej jakości, funkcjonalności i estetyce. Bramy, furtki, słupki, segmenty oraz akcesoria montażowe, pozwalają uzyskać jednolitą całość, a dzięki idealnemu dopasowaniu wszystkich elementów stają się idealnym zabezpieczeniem każdego domu, dzięki czemu stanie się on ostoją ciszy i bezpieczeństwa.


KONTAKT
 
Wiśniowski Sp. z o.o.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy
tel. 18 44 77 111
fax 18 44 77 11

www.wisniowski.pl
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Komentarze

0

Wybrane dla Ciebie


Planujesz samodzielny montaż izolacji?

Czy izolacja od wewnątrz może być zamocowana od razu z płytą wykończeniową?

Czytaj dalej »


Jak wpuścić światło dzienne do swojego domu? Planujesz zmianę ogrzewania? Zobacz »
Aby nasz organizm dobrze funkcjonował, potrzebuje dostępu do naturalnego światła. Gdy dzień jest... czytaj dalej » To rozwiązanie może być zastosowane na osiedlu domów jednorodzinnych jak i w budynkach wielorodzinnych. czytaj dalej »

Jesteś fanem nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań?

Jednym przyciskiem możesz uruchomić ogrzewanie, włączyć światło lub sterować dodatkowymi funkcjonalnościami, np. włączyć sprzęt AGD.

Czytaj więcej »


Jakie są rodzaje podsufitek? Nowoczesne rozwiązania do łazienki »

Podsufitka dachowa to estetyczny sposób wykończenia okapu dachowego od spodu. Dzięki odpowiednio dobranym...czytaj dalej » Jak dopasować przycisk spłukujący do stylu łazienki? Zobacz »

Zobacz, który tynk wybierają fachowcy »

Wszechstronność tego materiału oraz doskonałe właściwości robocze sprawiają, że stał się on nieodzownym elementem każdej remontowanej inwestycji

Czytaj więcej »


Która podłoga jest twardsza? Zobacz porównianie Jakie okna wybrać do domu? Poradnik kupującego
Co jeśli na podłogę spadnie żelazko, nóż czy inny przedmiot? czytaj dalej » Jakie okna wybrać, aby posłużyły ci przez lata? czytaj dalej »

Systemy ociepleń oparte na styropianie i wełnie mineralnej - zobacz porównanie

Zastanawiasz się, czy do ocieplenia domu użyć systemu opartego na styropianie czy na wełnie mineralnej?/span> czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji dachu? Kiedy warto stosować rury bezszwowe?

Obecnie co piąte systemy dachowe płaskie, zielone lub strone oraz co piąta termoizolacja w Niemczech pochodzi z... czytaj dalej » Właściwości wielowarstwowych rur Uponor gwarantują odpowiedni komfort pracy oraz szybką i łatwą instalację...czytaj dalej »

Kiedy warto kupować, a kiedy wynajmować maszyny budowlane?

Przed dylematem, co wybrać, staje co roku wielu przedsiębiorców budowlanych i klientów indywidualnych

Czytaj dalej »


Jaką taryfę wybrać dla domu jednorodzinnego? Jak zredukować koszty transportu?
Jedyne, co musisz zrobić, to dostosować taryfę, do sposobu, w jaki w ciągu tygodnia korzystasz z energii elektrycznej. czytaj dalej » W dobie zmian na rynku bardzo ważna jest umiejętność maksymalnego redukowania kosztów transportu. czytaj dalej »

Nie samą budową człowiek żyje:

przepisy kulinarne Gosi Kaźmierczyk Red Hot Chili Cooking - sprawdź nowe przepisy Gosi :)

Na gorąco

Property Group

GetHome - ogłoszenia nieruchomości, mieszkań i domów

Forum

adamekw79  | 
31-03-2020, 23:24
 | 
1
pawelszabla  | 
31-03-2020, 13:55
 | 
1
pawelszabla  | 
31-03-2020, 11:59
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
132
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
126
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
125
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
119
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
105
polamaku  | 
06-08-2014, 00:22
 | 
95
Elektra
Elektra
Wiodąca marka ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2020
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...
Ekspert Budowlany 2019
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...

Ciekawe strony

 

fototapety na ścianę Uwalls.pl

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

Instalacje

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Poradnik instalatora

Literatura fachowa

Rekuperacja

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl