Zmiękczacz wody polecany przez profesjonalistów

Pełna specyfikacja zmiękczacza Denver 30: <a href="http://www.krainawody.pl/406-zmiekczacz-denver-plus-30.html" target="_blank">http://www.krainawody.pl/406-zmiekczacz-denver-plus-30.html</a>
Pełna specyfikacja zmiękczacza Denver 30: http://www.krainawody.pl/406-zmiekczacz-denver-plus-30.html

Ujawniamy wyniki ankiety przeprowadzonej wśród studniarzy i hydraulików. Na pytanie „Jaki zmiękczacz wody polecają swoim Klientom” odpowiedź była jednoznaczna - „Najlepszy zmiękczacz wody to Denver 30”.

Chcesz wiedzieć, co go wyróżnia?

Obudowa

Z jednej strony wygląd zmiękczacza nie ma znaczenia. Zazwyczaj filtr ląduje w ciemnej kotłowni lub w piwnicy. Walory estetyczne (jeżeli można tu o takich mówić) możemy podziwiać co najwyżej raz na 2 miesiące (dosypując sól do zbiornika).

Z drugiej strony, jeżeli do samej estetyki dorzucimy jakość wykonania, to sprawa wygląda zgoła inaczej. Obudowa zmiękczacza Denver 30 jest naprawdę solidna. Trwałe tworzywo sztuczne to alternatywa dla giętkiej tandety, która od lat gościła ma rynku kompaktowych zmiękczaczy wody.

Utrzymanie zmiękczacza w czystości nie powinno sprawiać problemów. Wystarczy wziąć wilgotną szmatkę i przetrzeć obudowę zmiękczacza. Dzięki zwartej konstrukcji nie ma mowy o odkładaniu się brudu w zakamarkach.

O wysokim standardzie higieny urządzenia świadczy także szczelność pokrywy zbiornika solanki. Do roztworu solanki nie ma prawa dostać się żaden pył czy nawet kurz.

Elektroniczny programator

Elektroniczny programator wyjmowany z obudowy
Elektroniczny programator wyjmowany z obudowy

Wyjmowany z obudowy programator znacznie ułatwia eksploatację zmiękczacza. Wprowadzanie zmian w konfiguracji urządzenia to pestka. Nie trzeba manewrować całym zmiękczaczem, sięgając do jego głowicy.

Łatwość wprowadzania zmiany w ustawieniach głowicy to komfort. Ustawienia można zmienić np. przed wyjazdem na urlop (zmniejszenie częstotliwości regeneracji zmiękczacza) oraz gdy chce się zmienić twardość wody lub godzinę regeneracji.

Programator zamontowany na stałe do głowicy to kłopot. Kotłownie i piwnice nie są zazwyczaj zbyt przestronne. Filtry stawia się w zakamarkach tak, żeby nie zagracały pomieszczenia. Ograniczona przestrzeń utrudnia zmiany ustawień głowicy.

Sam proces programowania uproszczony jest do granic możliwości. Wprowadzanie zmian odbywa się za pomocą 4 przycisków. Wyświetlacz pokazuje informacje dotyczące stanu systemu (np. typ regeneracji, objętość wody między regeneracjami).

Głowica sterująca

Pokrywa zbiornika solanki
Pokrywa zbiornika solanki

Zmiękczacz Denver 30 posiada głowicę na podzespołach BNT. Składana jest w Hiszpanii przez firmę Puricom Europe. Hiszpański producent dokonał wszelkich starań, by stworzyć solidną i bezawaryjną konstrukcję bez upychania zbędnych technologii.

Montowanie amerykańskich głowic z setką ustawień mija się z celem. Do domowych zastosowań wystarczy zmiękczacz wody z podstawowymi funkcjami programowania.

Do domowych zmiękczaczy wody nie trzeba montować amerykańskich głowic. Dodatkowe, często niepotrzebne funkcje tylko utrudniają programowanie urządzenia. Standardowe ustawienia głowicy Denver 30 są w pełni wystarczające.

Eksploatacja

Wydajność zmiękczacza to aż 1800 litrów na godzinę. Bez problemu 4-osobowa rodzina może czerpać wodę z różnych ujęć w tym samym czasie bez spadków ciśnienia.

Zmiękczacz Denver 30 posiada wysoką pojemność jonowymienną. Oznacza to, że złoże jest w stanie przefiltrować więcej wody między regeneracjami w porównaniu do produktów konkurencyjnych.

Ograniczone zużycie soli do płukania złoża sprawia, że eksploatacja Denver’a jest jeszcze tańsza. Worek pastylek solnych wystarcza na 2 miesiące.

By-Pass z mieszaczem

WAŻNE
Jedynym oficjalnym dystrybutorem zmiękczaczy wody WaterMark i Denver jest firma Klarsan. Na zmiękczaczu wody szukaj hologramu, który potwierdza oryginalność produktu.

Coś, co u innych jest opcją, tu dostajesz za darmo. Zmiękczacz Denver 30 posiada wmontowany By-Pass. Zawór obejściowy jest niezbędnym elementem montażowym. By-Pass daje dostęp do wody bieżącej podczas regeneracji złoża zmiękczacza oraz prac konserwacyjnych instalacji wodnej.

Mieszacz… jak sama nazwa wskazuje, odpowiada on za mieszanie wody surowej (twardej) z wodą uzdatnioną (miękką). Umożliwia to regulację i ustawienie pożądanych parametrów wody. Zmiękczacz Denver 30 posiada mieszacz w standardzie.

Certyfikaty

Zmiękczacz Denver 30 posiada 5 europejskich certyfikatów. Potwierdzenie bezpieczeństwa przefiltrowanej wody może być ważne dla rodziców małych dzieci. Spełnienie dyrektyw Unii Europejskiej jest świadectwem jakości dla wymagających klientów.

Opinie w Internecie świadczą o popularności produktu. Analizy sprzedaży mówią same za siebie. Zmiękczacz Denver 30 to bestseller na polskim rynku.

Pełną ofertę zmiękczaczy wody znajdziesz na stronie www.krainawody.pl/8-zmiekczacze

KONTAKT
KrainaWody.pl
ul. Św. Elżbiety 4
tel. +48 882 828 160
email:
www.krainawody.pl

 
   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Komentarze

34
Krążownik / 05-09-2014, 10:55
Mam ten produkt od ponad 6 miesięcy. Jak dotąd żadnych problemów, choć szczerze mówiąc nie znalazłem nigdzie informacji jako by ktokolwiek miał problemy z tym zmiękczaczem. Przed zakupem rozważałem jeszcze droższy o około tysiąc złotych model - WaterMark 30. Teraz już wiem, że moja decyzja była słuszna. Inna sprawa, że może zmiękczacz WaterMark 30 byłby jeszcze lepszy, choć nie wiem w czym by mógł być lepszy. Marka ta sama, więc można spodziewać się niezawodności. Mój zmiękczacz, czyli Denver Plus 30 działa jak należy, a wygląda o niebo lepiej niż zmiękczacze moich sąsiadów.
Blacha / 16-09-2014, 14:02
Naczytałem się bardzo pozytywnych opinii o tym zmiękczaczu w internecie. Do zakupów przez sieć podchodzę z dystansem. Szczególnie jeżeli chodzi o wydatek rzędu ponad 2000zł. Na szczęście udało mi się znaleźć Denvera 30 w budowlanym sklepie stacjonarnym (Mrówka). Złego słowa o działaniu Denvera nie mogę powiedzieć. Jedynie instrukcja kuleje. Poza tym wszystko ok! Polecam!
Agnieszka Szpon / 30-09-2014, 15:38
Wszystkim kobietom, które dbają o swój wygląd mogę z ręką na sercu polecić zmiękczacz wody Denver Plus 30. U mnie sytuacja wyglądała tak, że mąż zdecydował o tym zakupie z uwagi na aspekt ekonomiczny. Twierdzi, że tego typu urządzenie pozwala zaoszczędzić pieniądze przez to, że w instalacji wodnej w domu nie odkłada się kamień kotłowy. Dodatkowo jest jakaś oszczędność na środkach chemicznych. Ile w tym prawdy to nie wiem. Ja na to patrzę w trochę inny sposób, bo od czasu, gdy mamy zmiękczacz Denver Plus 30 to czuję i widzę poprawę jakości, delikatności skóry oraz włosów. Nie chcę już nigdy więcej kąpać się w twardej wodzie. Polecam wszystkim.
Marcin Bartczak / 21-10-2014, 12:29
Dzień dobry. Chciałbym wszystkich przestrzec przed nadmierną wiarą w to, co mówią sąsiedzi oraz przed chęcią zaoszczędzenia. U mnie to skończyło się fatalnie. Dwóch sąsiadów próbowało mi wmówić, co zresztą się im udało, że nie warto jest instalować zmiękczacza wody, bo przecież twarda woda to nic złego, a w zasadzie to skąd mam pewność, że woda jest przesadnie twarda. Jako argumentu używali stwierdzenia, że wodociągi też dostarczają do mieszkań twardą wodę. No tak, tylko w mieszkaniach nie ma ogrzewania podłogowego. O to właśnie się rozbija. No ale uwierzyłem im, posłuchałem i teraz jestem kilka tysięcy w plecy. Ogrzewanie podłogowe zaczęło coraz gorzej działać i okazało się, że to przez grubą warstwę kamienia kotłowego, który osadzał się w instalacji. Oczywiście wszystko dało się odratować, za późno nie było, ale jak wspomniałem już, jestem w plecy kilka tysięcy złotych. I to wszystko przez moją głupotę i wiarę w to, co mówią ludzie, bo przecież twarda woda to nic złego. Tak by się wydawać mogło. Ja już wiem, że tak nie jest. Obecnie mam zainstalowany zmiękczacz Denver Plus 30, bo taki doradził mi porządny fachowiec. Nauczony przykrym doświadczeniem przed zakupem sprawdziłem w internecie opinie i zapytałem 2 innych hydraulików. Tym razem nie miałem już wątpliwości, gdyż każdy poleca ten zmiękczacz wody. Denver Plus 30 działa u mnie od jakiegoś czasu. Już nigdy więcej przesadnej oszczędności. Pozdrawiam i przestrzegam zarazem.
Marsjanka / 27-10-2014, 12:01
Blacha, jak w chwili obecnej wygląda temat instrukcji obsługi? Chciałabym kupić ten zmiękczacz wody, ale nie zamierzam zamawiać usługi instalacji u dystrybutora tylko wziąć zwykłego hydraulika, albo jeszcze lepiej poprosić sąsiada, który też posiada w domu podobny zmiękczacz wody. Wiadomo, każdy grosz się liczy i wolę zaoszczędzić na montażu. Oczywiście założenie jest takie, że sąsiada poproszę tylko wtedy, gdy faktycznie instrukcja będzie bardzo czytelna, a sam zmiękczacz wody bardzo prosty w instalacji. Czy może tu wypowiedzieć się ktoś, kto kupił zmiękczacz Denver Plus 30, przechodził przez to osobiście i nie zlecał montażu specjalistycznej firmie lub oficjalnemu serwisowi? Czy były jakieś problemy? Wiadomo, że ja sobie sama takiego zmiękczacza nie podłączę, w przypadku, gdyby sąsiad nie dał rady.
Blacha / 29-10-2014, 15:04
Skąd mam wiedzieć jak aktualnie wygląda temat instrukcji? Ja kupiłem ten zmiękczacz na początku Września. Poszedłem do sklepu, gdzie to kupiłem i sprzedawca mi wytłumaczył jak mam zamontować to urządzenie. Instrukcja była wtedy zupełnie do bani. Fakt, że producent (do niego też dzwoniłem) odpisał mi, że pracują nad nową instrukcją instalacji. Tyle, że ja nie miałem czasu i musiałem samemu, szybko działać. Jak sąsiad jest ogarnięty to samemu zainstaluje zmiękczacz. Niech ciśnie do producenta o wskazówki odnośnie montażu.
Adam Majchrzak / 03-11-2014, 13:03
@Marcin doskonale wiem o czym mówisz. Mój szwagier miał identyczną sytuację jak Ty i jego oszczędność skończyła się na wielotysięcznej stracie. Teraz już ma założony zmiękczacz wody, kupił jakiś kompaktowy zmiękczacz centralny, ale nie wiem dokładnie jakiej marki. W każdym razie działa teraz u niego i podobnież spisuje się bez zarzutu. Chwalił się kabiną prysznicową bez zacieków i smaczniejszą herbatą, ale największa korzyść polega na braku kamienia w instalacji wodnej i cieplnej. Tak samo jak Pan Marcin przestrzegam przed nadmierną oszczędnością, bo z pewnością korzystnie się na tym nie wyjdzie, zwłaszcza gdy porządny zmiękczacz wody kosztuje trochę ponad dwa tysiące złotych.
Mayster Yugo / 07-11-2014, 12:02
Nie chcę tu nikogo urazić, ale czy budując dom lub wyposażając go aż tak ciężko zagłębić się nieco z pewne tematy? Mieszkanie to inna bajka, ale w domach jednorodzinnych potrzebna jest jakaś tam wiedza na temat instalacji różnego typu. Jak można nie zdawać sobie sprawy z potrzeby posiadania stacji uzdatniania wody? Jeżeli już ktoś wie, że takowa stacja potrzebna to jak może nie skontaktować się z firmą, która na podstawie analizy wody dobierze odpowiednie urządzenia? Równie dobrze można sobie zainstalować w domu kominek bez komina lub ogrzewanie podłogowe w garażu. Pozdrawiam wszystkich świadomych i myślących. Swoją drogą po to chyba są serwisy tupu Ekspert Budowlany.
Sceptyk / 10-11-2014, 09:12
A mi to się w ogóle wydaje, żeście powariowali z tymi filtrami. Po co komu zmiękczacz wody? Jak budowałem dom to na koniec mojej życiowej inwestycji byłem kompletnie spłukany. Jak mi gość od pieców polecał zamontować zmiękczacz wody to go wyśmiałem. Od wprowadzenia do domu minęło już przeszło dwa lata i cały czas instalacja wody i piec śmiga. Nie wiem, może jak ktoś ma własną studnię to zakup zmiękczacza wody ma sens. W przypadku wody wodociągowej dla mnie to jest bezsensowny wydatek. No chyba, że komuś przeszkadza kamień na baterii w łazience. Ja nie mam z tym żadnego problemu, sprzątam w każdą sobotę i tyle. Pozdrawiam wszystkich "niezmiękczających" wody.
Antysceptyk / 14-11-2014, 15:14
@Sceptyk a po co w ogóle sprzątasz? Skoro nie przeszkadza Ci kamień to pewnie i kurz Ci w domu nie przeszkadza. Idąc tym tropem po co Ci odkurzacz, o ile w ogóle go posiadasz? Czy może też zaoszczędziłeś fikcyjnie kilka stów i biegasz w sobotę po domu z szufelką i szczotką? Czy na nich może też oszczędzałeś? Zrozum, że są ludzie, którzy lubią czystość i wygodę. Lubią mieć smaczną herbatę i brak osadów na glazurze. Dlatego kupują sobie centralny zmiękczacz wody, tak jak większość osób kupuje odkurzacz. Tak trudno to sobie wyobrazić? Pozdrawiam wszystkich rozsądnych.
   1 / 4    Następny »

Wybrane dla Ciebie

 


Jak dobierać okna dachowe do konkretnych pomieszczeń?

Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, wybierając okna dachowe do swojego domu. Które z nich najlepiej sprawdzą się w wybranych pomieszczeniach na poddaszu? czytaj dalej »


Drzwi aluminiowe - zobacz, jakie są ich zalety » Jak działa odżelaziacz wody?
Coraz większa świadomość i rosnące wymagania inwestorów powodują, że częściej sięgają po rozwiązania energooszczędne oraz materiały wysokiej jakości. (...) czytaj dalej » Efektem napowietrzenia jest doskonała redukcja żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność dodatkowego stosowania napowietrzania wody. czytaj dalej »

 


Ile kosztuje remont łazienki?

Przed rozpoczęciem remontu warto przyjrzeć się cenom nowoczesnych urządzeń i najmodniejszych elementów aranżacji. Na jakie rozwiązania nas stać? czytaj dalej »


Czym chronić drewno? Sposób na wytłumienie odgłosu kroków »

Środki do ochrony drewna możemy podzielić na: bejce, impregnaty, lakiery, lakierobejce, lazury, oleje, woski. Każdy z nich ma inne właściwości(...) czytaj dalej » Hałasy, jakich możemy doświadczyć ze strony domowników bądź sąsiadów, z pewnością nie ułatwiają odpoczynku po ciężkim dniu pracy. W takiej sytuacji...czytaj dalej »

 


Potrzebujesz ekspertyzy w zakresie zawilgoceń oraz nieszczelności?

Twoje budynki wymagają kompleksowego osuszenia? Sprawdź, jak przeprowadzić specjalistyczne ekspertyzy czytaj dalej »


Jak działają urządzenia wysokociśnieniowe? Energooszczędne kurtyny powietrzne i wentylatory »
Dzięki innowacyjnym, zaawansowanym technologiom urządzenia wysokociśnieniowe stają się nie tylko coraz bardziej wydajne, lecz także znacznie wygodniejsze w obsłudze. czytaj dalej » Niskie zużycie energii przyczynia się nie tylko do ochrony środowiska, lecz także pozwala obniżać koszty eksploatacji... czytaj dalej »

 


Szukasz pomysłu na łazienkę? Pobierz poradnik »

Przeczytaj nowy poradnik Pomysł na łazienkę, a dowiesz się, jak zaprojektować i urządzić łazienkę, by była funkcjonalna i bezpieczna w użytkowaniu. Jak najlepiej zaaranżować nasz prywatny mały salon kąpielowy? czytaj dalej »


 


Nie samą budową człowiek żyje:

przepisy kulinarne Gosi Kaźmierczyk Red Hot Chili Cooking - sprawdź nowe przepisy Gosi :)

Na gorąco

Wielozadaniowa zaprawa klejowa No.1 extra

Dobór odpowiedniej zaprawy klejowej to jeden z kluczowych warunków wykonania trwałej okładziny. No.1 400 extra, dostępny od niedawna w ofercie firmy Sopro, to uniwersalne rozwiązanie o szerokim...

Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak przystroić stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Forum

PiotrekSkuba  | 
21-03-2018, 17:33
 | 
1
slawek84  | 
21-03-2018, 13:36
 | 
1
Log  | 
21-03-2018, 12:18
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
126
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
118
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
118
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
105
szpachelka  | 
06-09-2014, 16:15
 | 
89
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
86
FLIR Systems
FLIR Systems
FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii....

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2018
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...
Ekspert Budowlany 2017
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl