System YESLY - teraz jeszcze lepiej dopasowany do Twoich potrzeb

System YESLY - teraz jeszcze lepiej dopasowany do Twoich potrzeb
System YESLY - teraz jeszcze lepiej dopasowany do Twoich potrzeb

Finder poszerza gamę produktów systemu YESLY o nowe typy wielofunkcyjnych aktuatorów i ściemniaczy oświetlenia przeznaczonych do montażu w puszkę o średnicy 60 mm.

Wierzymy, że każdy zasługuje, żeby komfortowo żyć. Chcąc spełnić wymagania naszych użytkowników, połączyliśmy doświadczenie z przemysłu i wieloletnią praktykę w automatyce budynkowej. Stworzyliśmy prosty w użytkowaniu i konfiguracji system inteligentnego domu. YESLY to produkty pozwalające zautomatyzować dom i mieszkanie, ale nie tylko.

Czy YESLY jest dla Ciebie?

YESLY daje wolność. Możesz rozpocząć już od jednego elementu, a następnie zwiększając ich liczbę, rozszerzyć działanie systemu YESLY na cały dom. Podłącz elementy do istniejącej instalacji bez kosztownych remontów i specjalnych magistrali sterowniczych. Cała komunikacja z telefonem i bezprzewodowymi przyciskami odbywa się za pomocą połączenia bluetooth.

Zastosowania YESLY są bardzo szerokie, możesz wykorzystać je do:

  • płynnego sterowania oświetleniem w pokoju dziecka,
  • zdalnego sterowania oświetleniem w sypialni,
  • sterowania oświetleniem w pokoju osoby chorej, za pomocą bezprzewodowego przycisku przy łóżku,
  • nawet w trybie scenariusza (sceny) - stwórz kinowy tryb pracy - po wciśnięciu jednego przycisku możesz opuścić rolety, wyłączyć lub ściemnić oświetlenie, włączyć rzutnik i opuścić ekran.

Zastosowań jest wiele, a firma Finder pomoże Ci w realizacji Twoich marzeń. Poznaj rozwiązania firmy Finder >>

Konfiguruj i steruj za pomocą swojego telefonu

Konfiguruj i steruj za pomocą swojego telefonu

To proste - potrzebujesz tylko smartfona z systemem Android lub IOS. Konfiguracja odbywa się za pomocą aplikacji Finder Toolbox, a użytkowanie za pomocą Finder YESLY. Możesz podzielić cały swój dom na pokoje. Każdy z użytkowników może sterować całością domu lub tylko wybranymi pokojami albo strefami.
Uwolnij się od centralek smart home, w YESLY nie występują elementy pośredniczące, możesz sterować wszystkim, co jest w zasięgu twojego telefonu. Dzięki zastosowaniu bluetooth 4.2 nie musisz martwić się o ilość fal elektromagnetycznych w Twoim mieszkaniu. Komunikacja odbywa się tylko wtedy, gdy wysyłasz polecenie do urządzenia wykonawczego.

Umożliwianie dostępu do systemu innym użytkownikom jest łatwe. Zainstaluj aplikację Finder YESLY na kolejnym urządzeniu, zaloguj je i prześlij plan, wpisując mail odbiorcy, podany przy logowaniu nowego urządzenia, w swojej aplikacji. To łatwe!

Mnogość zastosowań i prostota

Yesly to dwa elementy wykonawcze - aktuator i ściemniacz.

Wielofunkcyjne aktuatory YESLY 13.22, 13.S2, 13.72

Są to urządzenia dwukanałowe - pozwalają na niezależne sterowanie dwoma odbiornikami za pomocą zwykłych monostabilnych przycisków. Mogą jednak pełnić wiele funkcji. Koniec z dobieraniem elementu wykonawczego do konkretnego zadania - postawiliśmy na uniwersalność.

Wielofunkcyjne aktuatory YESLY 13.22, 13.S2, 13.72

Typ 13.22 to elektroniczny wielofunkcyjny przekaźnik przeznaczony do montażu w puszkę o średnicy 60 mm. Może realizować do 20 różnych funkcji (impulsowych, czasowych lub automatu do klatek schodowych) przeznaczonych do oświetlenia oraz wentylatorów. Zakres działania tego przekaźnika uzupełnia aktuator typu 13.S2 przeznaczony głównie do sterowania roletami i elektrycznymi zasłonami.

Możliwości obydwu tych przekaźników łączy w sobie aktuator typu 13.22 kompatybilny z najpopularniejszymi włoskimi przełącznikami: AVE, BTicino, Gewiss, Simon-Urmet, Vimar. Skontaktuj się z naszymi ekspertami >>

Ściemniacz oświetlenia 15.21, 15.71

Potrzebujesz przyjemniejszej atmosfery w pokoju? Oglądasz film? Chcesz zostawić delikatne oświetlenie w pokoju dziecięcym na czas zasypiania i wyłączyć je w nocy?

Ściemniacz oświetlenia 15.21, 15.71

Te funkcjonalności zapewni Ci nasz ściemniacz. Typ 15.21 jest dostosowany do monażu w puszkę o średnicy 60 mm, natomiast typ 15.71 jest kompatybilny z najpopularniejszymi gniazdami i przełącznikami ściennymi: AVE, BTicino, Gewiss, Simon-Urmet, Vimar. Wystarczy podłączyć go do istniejącej instalacji i upewnić się, że źródła światła są ściemnialne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapomnieć o problemie mrużących "żarówek" przy niskim poziomie jasności. Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych trybów ściemniania przy konfiguracji urządzenia, dostosowany do Twojego źródła światła. Można też ustawić tryb automatyczny, wtedy ściemniacz nauczy się współpracować z Twoją żarówką.

Jest niezwykle wszechstronny i nadaje się do każdej aplikacji, ze ściemnianymi lampami LED i CFL, lampami halogenowymi, statecznikami elektronicznymi oraz wieloma innymi.

Uwolnij się od kosztownych remontów

YESLY to nie tylko elementy wykonawcze. To też bezprzewodowe i bezbateryjne przyciski. Jeśli pojawi się potrzeba dodania wyłącznika, to można to zrealizować instalując przycisk BEYON. Nie musi być przytwierdzony do żadnej powierzchni. Jest dostępny w dwóch kolorach - czarnym i białym. Dzięki magnetycznej podstawce możesz zainstalować go na lodówce, przy szafce albo na lampie, którą zamierzasz sterować. W zestawie znajduje się też specjalna magnetyczna nalepka. Można dzięki niej przytwierdzić bezprzewodowy przycisk do niemetalicznych powierzchni.

Przycisk Finder

Dostępne są dwa wykonania - 2- i 4-przyciskowe - pozwalające na realizację wielu funkcji. Możemy swobodnie przydzielać zadania dla klawiszy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden z nich odpowiadał za konkretny obwód - np. włączenie i wyłączenie światła - drugi za współpracę z obwodem ściemnialym, trzeci za sterowanie roletami, a czwarty był przypisany do scenariusza (sceny) np. wyłączenie całego oświetlenia w domu i opuszczenie rolet. Silikonowa nakładka na przycisku może zostać wymieniona na jeden z trzech dostępnych kolorów, które znajdują się standardowo w opakowaniu z przyciskiem BEYON (niebieski, ciemnoszary i biały).

Zapomnij o wymianie baterii - przycisk Findera nie wymaga ich do pracy.

Twój dom zapewni Ci teraz wyjątkowy komfort, a przyciski mogą być w dowolnych miejscach, spełniając to, czego od nich oczekujesz.

System YESLY

System YESLY

System YESLY

YESLY może być niewidoczne

Elementy wykonawcze mogą zostać obsadzone w ramkach lub pracować w puszkach elektroinstalacyjnych, dzięki dwóm systemom obudowy. Pierwszy z nich dostosowany jest do włączników typu "włoskiego", a drugi, najbardziej popularny w Polsce, to system montażu osprzętu w puszkach o średnicy 60 mm. Ten właśnie system pozwala na to, że Twój inteligentny dom jest zupełnie niewidoczny dla oka.

Całość sterowania bezprzewodowego można zrealizować za pomocą telefonu, a dom wyposażyć w monostabilne łączniki przewodowe podłączone do modułów YESLY. Zapewni to klasyczny wygląd i funkcjonalność, ale jednocześnie nowoczesność i wygodę.

System Finder YESLY nie wymaga prowadzenia specjalnych przewodów sterowniczych w ścianach - bez wygórowanych kosztów można go podłączyć do istniejącej już instalacji elektrycznej. Dzięki swojej konstrukcji nie musi być instalowany w specjalnych rozdzielnicach schowanych np. w garażu.
Jeśli to, co widzisz działa, to znaczy, że niewidoczne spełnia swoją rolę.

FINDER Finder Polska Sp. z o.o.
60-175 Poznań
ul. Malwowa 126
tel. 61 865 94 07, faks 61 865 84 26
finder.pl@findernet.com
www.findernet.com

(finder, yesly, System YESLY, Ściemniacz oświetlenia, inteligentny dom)

Galeria artykułu  Ilość zdjęć:  8
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Komentarze

0

Wybrane dla Ciebie


Podłogi nowej generacji - co je wyróżnia?

Od podłóg oczekuje się nie tylko odporności na wgniecenia, ale również...

Czytaj dalej »


Dlaczego warto wybrać okna dachowe? Szybkie obróbki trudnych miejsc »
Jesteś dekarzem, architektem lub dystrybutorem? Dowiedz się więcej na temat montażu oraz zapoznaj się z... czytaj dalej » Większość przecieków występujących na dachach, tarasach i balkonach powstaje na styku połączeń różnych typów materiałów w skutek... czytaj dalej »

Nowoczesne rozwiązania do łazienki »

Urządzasz łazienkę od podstaw? A może chcesz przeprowadzić generalny remont?

Czytaj więcej »


Czarne urządzenia klimatyzacyjne. Zobacz » Grzejniki o działaniu antybakteryjnym? Zobacz »
Teraz możesz dopasować kolor urządzenia do wystroju wnętrza! czytaj dalej » Jak działają jony srebra? Czy grzejnik jest w stanie zwalczyć bakterie w Twoim domu? czytaj dalej »

3 pompy w super cenie oraz prezent! Sprawdź »

Wybierz gwarantowany prezent spośród czterech wariantów do wyboru czytaj dalej »


Czego użyć do izolacji dachu? Odbierz bezpłatnie kalendarz Eksperta Budowlanego »

Obecnie co piąte systemy dachowe płaskie, zielone lub strone oraz co piąta termoizolacja w Niemczech pochodzi z... czytaj dalej » Dla naszych Czytelników mamy wyjątkowy prezent - kalendarz Eksperta Budowlanego na 2020 rok!czytaj dalej »

Fachowcy wybierają ten tynk! Dlaczego?

Za jego pomocą można wykonać szeroki zakres prac remontowych bez potrzeby kupowania innych materiałów. czytam dalej »


Zyskaj zwrot za prąd nawet do 2% wartości inwestycji » Bezpłatny poradnik: Pomysł na elewację »

Szybkie i bezproblemowe podłączenie | Gwarancja odbioru | Możliwość finansowania | Optymalny dobór technologiiczytaj dalej » W poradniku podpowiadamy, jakie materiały wykorzystać na elewacje, aby uzyskać najlepszy efekt, jak ocieplać dom, jakie materiały są najpopularniejsze i co nowego oferuje rynek. . POBIERZ »

Planujesz samodzielny montaż izolacji?

Materiały termoizolacyjne charakteryzują się różną wartością współczynnika "λ". Im niższa wartość współczynnika tym lepsze...

Czytaj dalej »

Nie samą budową człowiek żyje:

przepisy kulinarne Gosi Kaźmierczyk Red Hot Chili Cooking - sprawdź nowe przepisy Gosi :)

Na gorąco

Property Group

GetHome - ogłoszenia nieruchomości, mieszkań i domów

Forum

stevesjobs500  | 
19-10-2019, 14:40
 | 
1
stevesjobs500  | 
19-10-2019, 14:33
 | 
1
stevesjobs500  | 
18-10-2019, 19:40
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
131
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
125
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
124
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
119
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
102
polamaku  | 
06-08-2014, 00:22
 | 
92
Elektra
Elektra
Wiodąca marka ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2019
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...
Ekspert Budowlany 2018
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...

Ciekawe strony

 

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

Instalacje

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Poradnik instalatora

Literatura fachowa

Rekuperacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl