1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Czujniki gazu

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Uniwersalny czujnik gazów wybuchowych model MTG-3000H

 • Opis: Uniwersalny czujnik gazów wybuchowych przeznaczony do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LNG), metanu, propanu, butanu lub mieszaniny propan-butan (LPG). Dokonuje ciągłego pomiaru stężenia gazu w otaczającym powietrzu. W przypadku wykrycia ulatniania się gazu uruchamia sygnalizację optyczno-akustyczną. Dzięki specjalnej konstrukcji, odpornej na wstrząsy, czujnik może być użytkowany nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w przyczepach kempingowych, kamperach i na łodziach.
 • Rodzaj czujnika: Katalityczny charakteryzujący się wysoką czułością i stabilnością działania
 • Rodzaj wykrywanych gazów: Gaz ziemny (LNG), metan, propan, butanu oraz mieszanina propan-butan (LPG)
AISKO Sp. J. - Autoryzowany dystrybutor Kidde w Polsce

Czujnik gazu DG-1 LPG

 • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazu LPG (propan-butan) stosowanego m.in. jako paliwo w pojazdach, wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu. Zalecane w pomieszczeniach, w których stosuje się urządzenia grzewcze, kuchenki lub palniki zasilane gazem oraz garaże, parkingi podziemne itp.
 • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS2610)
 • Rodzaj wykrywanych gazów: LPG (propan-butan)
SATEL sp. z o.o.

Czujnik gazu DG-1 ME

 • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazu ziemnego (metanu) wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia metanu. Zalecane w pomieszczeniach narażonych na wyciek gazu ziemnego, tj. przy urządzenia grzewczych, kuchenkach lub piecykach nim zasilanych, a także w okolicy przyłączy i liczników gazowych.
 • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS2611)
 • Rodzaj wykrywanych gazów: Gaz ziemny (metan)
SATEL sp. z o.o.

Czujnik gazu DG-1 TCM

 • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazów usypiających (np. oparów chloroformu) wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu w pomieszczeniu. Zalecane m.in. w sypialniach, stróżówkach, pomieszczeniach ochrony - miejscach, w których mogą znajdować się osoby narażone na próby uśpienia.
 • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS832)
 • Rodzaj wykrywanych gazów: Gazy usypiające (np. opary chloroformu)
SATEL sp. z o.o.

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl