1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Czujniki gazu

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Czujnik gazu DG-1 LPG

  • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazu LPG (propan-butan) stosowanego m.in. jako paliwo w pojazdach, wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu. Zalecane w pomieszczeniach, w których stosuje się urządzenia grzewcze, kuchenki lub palniki zasilane gazem oraz garaże, parkingi podziemne itp.
  • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS2610)
  • Rodzaj wykrywanych gazów: LPG (propan-butan)
SATEL sp. z o.o.

Czujnik gazu DG-1 ME

  • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazu ziemnego (metanu) wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia metanu. Zalecane w pomieszczeniach narażonych na wyciek gazu ziemnego, tj. przy urządzenia grzewczych, kuchenkach lub piecykach nim zasilanych, a także w okolicy przyłączy i liczników gazowych.
  • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS2611)
  • Rodzaj wykrywanych gazów: Gaz ziemny (metan)
SATEL sp. z o.o.

Czujnik gazu DG-1 TCM

  • Opis: Mikroprocesorowa czujka gazów usypiających (np. oparów chloroformu) wyróżniająca się dużą niezawodnością. Urządzenie wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu w pomieszczeniu. Zalecane m.in. w sypialniach, stróżówkach, pomieszczeniach ochrony - miejscach, w których mogą znajdować się osoby narażone na próby uśpienia.
  • Rodzaj czujnika: Sensor gazu (typ sensora TGS832)
  • Rodzaj wykrywanych gazów: Gazy usypiające (np. opary chloroformu)
SATEL sp. z o.o.

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl