1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Czujniki przeciwpożarowe

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Czujka dymu Kidde model 10Y29

  • Opis: Optyczna czujka dymu zasilana z wbudowanej fabrycznie, niewymiennej baterii litowej gwarantującą 10 letni czas pracy urządzenia. Charakteryzuje się małymi wymiarami i nowoczesnym wzornictwem. Aktywacja zasilania następuje w momencie umieszczenia czujki w uchwycie montażowym. Posiada przycisk TEST & HUSH™ służący od kontroli wszystkich funkcji czujki oraz wyłączenia omyłkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania lub smażenia itp.). Dzięki funkcji HUSHTM może być montowana w pobliżu kuchni lub łazienki. Czujka zastała wyposażana w blokadę uniemożlwiającą demontaż urządzenia przez dzieci lub osoby postronne. Na 30 dni przed upływem 10 letniego czasu działania, urządzenie automatycznie przypomina o konieczności wymiany.
  • Zasilanie: Wbudowana bateria litowa 3V 2/3 8L, która nie wymaga wymiany ani ładowania w całym 10-letnim okresie użytkowania czujnika.
  • Sposób i miejsce montażu : sufit / ściana (śruby montażowe w zestawie)
AISKO Sp. J. - Autoryzowany dystrybutor Kidde w Polsce

Czujka dymu Kidde model 29HD

  • Opis: Optyczna czujka dymu zasilana z wymiennej baterii 9V. Charakteryzuje się małymi wymiarami i nowoczesnym wzornictwem. Urządzenie jest gotowe do pracy niezwłocznie po zainstalowaniu baterii i przeprowadzeniu testu. W przypadku wykrycia zagrożenia pożarowego uruchamia pulsacyjny sygnał akustyczny o sile 85dB i alarm optyczny. Posiada przycisk TEST służący od kontroli i obsługi czujki oraz przycisk HUSHTM umożliwiający wyciszenie przypadkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania lub smażenia). Zasilanie bateryjne umożliwia prosty i szybki montaż czujki w optymalnym miejscu w pomieszczeniu oraz zapewnia ciągłą ochronę także w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci. Czujka została wyposażona w blokadę uniemożliwiającą demontaż urządzenia przez dzieci lub osoby postronne.
  • Zasilanie: 9V bateria alkaliczna (w zestawie)
  • Sposób i miejsce montażu : sufit / ściana (śruby montażowe w zestawie)
AISKO Sp. J. - Autoryzowany dystrybutor Kidde w Polsce

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl