1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Czujniki tlenku węgla

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Czujnik tlenku węgla DG-1 CO

  • Opis: Mikroprocesowa czujka tlenku węgla, wykrywa przekroczenie niebezpiecznego stężenia gazu w określonym czasie. Może pracować autonomicznie jako urządzenie wykrywająco-sygnalizacyjne lub w ramach systemu alarmowego. Posiada funkcję autodiagnostyki na bieżąco monitorującą stan napięcia zasilającego, jak i poprawność działania czujnika gazu, co zapewnia niezawodną pracę czujki.
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Sposób i miejsce montażu: Montaż zalecany jest w pomieszczeniach, gdzie występuje ryzyko pojawienia się czadu, tj. w kotłowniach, przy kominkach, piecykach i kuchenkach gazowych, w garażach itp. Ze względu na specyfikę tlenku węgla czujka powinna być montowana na wysokości ok. 1,5 m.
SATEL sp. z o.o.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl