1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Czujniki zalania

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Czujnik zalania AFD-100

  • Opis: Bezprzewodowa czujka zalania wodą przeznaczona do pracy w dwukierunkowym bezprzewodowym systemie ABAX. Sygnalizacja zalania włącza się po zetknięciu elektrod sondy z wodą. Przeznaczona jest do zabezpieczania m.in. łazienek, kuchni, pralni czy piwnic, a także innych pomieszczeń, w których może pojawić się wyciek. Dostępna w dwóch kolorach - białym i brązowym.
  • Zasilanie: Bateria CR 123A 3 V
  • Sygnalizacja alarmowa: Dioda LED
SATEL sp. z o.o.

Czujnik zalania FD-1

  • Opis: Czujka zalania. Sygnalizacja zalania włącza się po zetknięciu z wodą elektrod sondy. Przeznaczona jest do instalacji m.in. w łazienkach, kuchniach, pralniach (przy zmywarce, pralce itp.) czy piwnicach oraz w innych pomieszczeniach z instalacją wodną. Czujka dostępna w dwóch kolorach - białym i brązowym.
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Sygnalizacja alarmowa: Dioda LED
SATEL sp. z o.o.

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl