Dachy - dachówka.

Autor: RalfEm  /  11-10-2013, 12:17  /  75
Strona: 1 z 8
Autor:
RalfEm
RalfEm
Napisano w dniu:
11-10-2013, 12:17
Dachy - dachówka.
Witam, chciałbym pokryć mój nowo powstający dom dachówką. Słyszałem że materiały firmy Braas są godne polecenia. Jakieś opinie?

Ostatnia edycja: 11.10.2013, 12:19 przez RalfEm. Ilość zmian: 1.
mara
mara
Napisano w dniu:
11-10-2013, 12:30
Dachy - dachówka.
Przeglądałeś inne tematy? zdaje mi się ze wcześniej coś widziałam na temat Braasa. Kiedy bedziesz krył dom?

RalfEm
RalfEm
Napisano w dniu:
14-10-2013, 13:44
Dachy - dachówka.
Do krycia domu to mi jeszcze daleko, ale jestem typem człowieka co musi mieć wszystko zaplanowane dużo, dużo wcześniej i dlatego wolę się zorientować już teraz. Pytałem klikunastu fachowców. Praktycznie wszyscy stwierdzili, że to niezawodny materiał. 

patyk3102
patyk3102
Napisano w dniu:
15-10-2013, 16:16
Dachy - dachówka.
Kolego, cóż ci moge powiedziec, mam u siebie braasa rubin przez jakiś czas i nie mogę narzekać bardzo fajnei sie preznetuje, dach chiałem miec porzadny bo to w koncu nie tapeta w pokoju ze mozna sobie zmienic łatwo jak sie znudziTongue out
RalfEm
RalfEm
Napisano w dniu:
16-10-2013, 10:18
Dachy - dachówka.
Skoro tak twierdzisz, to chyba się zdecyduję na tego braasa. Faktycznie, rubin wygląda bardzo ładnie.

patyk3102
patyk3102
Napisano w dniu:
16-10-2013, 20:33
Dachy - dachówka.
Obiecuje że sie nie rozczarujesz, rubin będzie sie prezentował na dachu tak że sasiadom trampki pospadaja Tongue out
RalfEm
RalfEm
Napisano w dniu:
21-10-2013, 11:19
Dachy - dachówka.
To nie sąsiadom ma się podobać lecz mnie i mojej rodzienie. Ale nie powiem, miło będzie jak na twarzach sąsiadów pojawi się wyraz delikatnej zazdrości z odrobiną porządania. Oby nie rozkradli Wink
Ostatnia edycja: 21.10.2013, 11:21 przez RalfEm. Ilość zmian: 1.
patyk3102
patyk3102
Napisano w dniu:
23-10-2013, 20:44
Dachy - dachówka.
I jak tam z tymi trmapkami w rodzinie spadły już czy jeszcze stoicie przed zakupem? jestem ciekaw jakie będą wasze opinie i wrażenia Wink
RalfEm
RalfEm
Napisano w dniu:
24-10-2013, 10:06
Dachy - dachówka.
Szczerze mówiąć to jeszcze myślimy i sie zastanawiamy, ale nic innego i konkretnego nie przychodzi Nam do głowy, wiec zakup to pewnie kwestia kilu dni Wink
patyk3102
patyk3102
Napisano w dniu:
24-10-2013, 19:06
Dachy - dachówka.
to koniecznie dawaj znac jak juz bedziesz mial je u siebie, mam nadzieje że podzielicie moje zdanie i powiecie ze to dobry wybór Wink
Strona: 1 z 8
« Wróć do listy wątków
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Wybrane dla Ciebie

Nowy gracz na rynku mieszkaniowym w stolicy »

Unimax - nowe inwestycje

"Na terenie osiedli dbamy o obecność zieleni, komórek, miejsc do parkowania. Myślimy także o dzieciach, rodzicach, zmotoryzowanych i rowerzystach. Dzięki takiemu podejściu odnieśliśmy sukces(...)" czytaj dalej »

Te okna zapewnią świeże powietrze, nawet gdy są zamknięte »

Velux - okna z wentylacją

(...) Wentylacja ma także wbudowany łatwy w czyszczeniu i wymienny filtr powietrza, który zapobiega przedostawaniu się do domu kurzu i owadów. czytaj dalej »

Jak skutecznie ochronić drewnianą elewację » Promocja na kamery termowizyjne FLIR »
Ściana pokryta drewnem badania-termowizyjne-flir
Powierzchnię drewnianą należy chronić przed grzybami, owadami oraz innymi szkodliwymi wpływami otoczenia. Ważne jest również stosowanie środków zapewniających ochronę przed rozprzestrzenianiem się pożaru.    czytaj dalej » Kup kamerę termowizyjną FLIR T540, a kieszonkową kamerę termowizyjną FLIR C3 otrzymasz bezpłatnie
czytaj dalej »

Ciesz się świeżym i czystym powietrzem,
a przy tym oszczędzaj energię »

Czyste mieszkanie

Coraz większa świadomość inwestorów oraz dużo większa dostępność materiałów spełniających warunki energooszczędności powodują, że wentylacja grawitacyjna oparta na niewymuszonym ruchu powietrza nie zapewnia wystarczającej wymiany powietrza. czytaj dalej »

Zrób to sam - montaż płytek bez specjalistycznych narzędzi » Efektywność energetyczna na poziomie 93% - czy to możliwe?
Elastolith - płytki klinkierowe Efektywność energetyczna_Lumea
Płytki barwione są w masie, a wszelkie przebarwienia oraz nierówności powierzchni wykonywane są ręcznie, co gwarantuje niepowtarzalność i wyjątkowy charakter każdej płytki. czytaj dalej » (...)idealnie wkomponowuje się w nowoczesne wzornictwo, będące wyznacznikiem zdrowego i ekologicznego stylu życia. Jego estetyczna, konstrukcja umożliwia montaż urządzenia nawet w małych pomieszczeniach. czytaj dalej »

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o produktach wapienniczych » Wybierz uniwersalną farbę,
która pokryje stalowe powierzchnie »
Murarz nakładający zaprawę Metalowe ogrodzenie pokryte farbą
Grupy robocze, składające się z pracowników zakładów wapienniczych, wspierają rozwój wiedzy o produktach wapienniczych i ich zastosowaniach w budownictwie, drogownictwie, rolnictwie, ochronie środowiska. czytaj dalej » Czego użyć do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, stalowych i żeliwnych powierzchni zagruntowanych podkładami antykorozyjnymi, a także tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów? czytaj dalej »

Na gorąco

Efekt drewna na elewacji z systemem weber.therm Decor

W ofercie marki Weber pojawiło się nowe systemowe rozwiązanie umożliwiające wykonanie elewacji imitującej drewnianą. Zastosowanie dekoracyjnego tynku weber TD327, prostego narzędzie do tworzenia...

Finisz 10. edycji Marcin Gortat Camp

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Marcin Gortat Camp dobiegła końca. W ostatnich tygodniach lipca, Fundacja Marcina Gortata MG13 "Mierz Wysoko" zorganizowała sesje treningowe w czterech miastach...
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Wyszukiwarka Forum

Aktualny numer

4/2017
Ekspert Budowlany 4/2017
W numerze m.in.:
  • - Jak urządzić kuchnię?
  • - Energooszczędne ogrzewanie domu

Forum

terwidar  | 
23-08-2017, 12:10
 | 
1
laseczka11  | 
22-08-2017, 14:22
 | 
1
bblondyna  | 
22-08-2017, 12:43
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
119
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
118
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
102
szpachelka  | 
06-09-2014, 16:15
 | 
89
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
87
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
86
Zostań ekspertem i dołącz do naszej społeczności
Gerard Roofing Systems
Gerard Roofing Systems
ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI DACHÓWEK METALOWYCH Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2017
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Ekspert Budowlany 2016
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl