Zimowa wyprzedaż okien oknoplast czy warto

Autor: DYSTANS  /  04-12-2014, 13:21  /  85
Strona: 1 z 9
Autor:
DYSTANS
DYSTANS
Napisano w dniu:
04-12-2014, 13:21
Zastanawiam się nad zakupem okien w sieci oknoplast z wykorzystaniem rabatu wyprzedażowego. Chodzi o model platinum na profilu veki, który o podobnych parametrach technicznych jest dostępny również u innych producentów ale nie jest tak ładnie wykończony na okragło. Cena jak dostałem propozycje jeszcze na jesieni była odrobinę wyższa dlatego teraz mam dylemat żeby się jednak skusić na nich jeżeli będzie taniej. I tu pytanie, czy to jest tylko taki chwytak czy coś schodzą z ceny.
Całkowita wycena wcześniej to 12600 z ciepłą ramką 13300.
Jeżeli ktoś korzystał, proszę o radę.

Pustak5
Pustak5
Napisano w dniu:
05-12-2014, 12:42
Takei kampanie są prowadzone co roku, nie tylko przez oknoplast. To właściwie nie jest wyprzedaż, bo okien się nie robi na przysłowiowe zaś, tylko obniżka cen ze względu na martwy dla branży okres wynikający z dużo mniejszej liczby zamówień i jakiś incydentalnych wręcz montaży.
Myślę, że spokojnie dadzą Ci między 1000-2000 rabatu ale im szybciej zamówisz tym większy dostaniesz.

DYSTANS
DYSTANS
Napisano w dniu:
07-12-2014, 20:12
?? Nie rozumiem stwierdzenia im szybciej zamówie tym lepiej, to poziom zniżki nie jest ustalony z góry ?

pustak5
pustak5
Napisano w dniu:
09-12-2014, 22:33
To nie jest przecena ustalona z góry a więc wyprzedaż jak zresztą zatytuowałeś wątek tylko promocja zimowa. Jak sama nazwa wskazuje, działa zimą Zaangażowany co to dokładnie znaczy. Tylko w okresie zimowym możesz złożyć zamówienie, a im wcześniej to zrobisz tym większe szanse, że na zimową produkcję okien się załapiesz. To jest taki preorder na materiał.

dystans
dystans
Napisano w dniu:
11-12-2014, 23:13
Na innym forum czytam, że to jest przecena ok. 20% Jest to dobra oferta i warto się spieszyć czy jak mam termin w dzienniku robót na czerwiec to poczekać ?

helmens
helmens
Napisano w dniu:
28-12-2014, 11:27
Pustak5 orientujesz sie czy ta wyprzedaz jeszcze obowiazuje?

pustak5
pustak5
Napisano w dniu:
04-01-2015, 16:51
helmens
helmens
Napisano w dniu:
14-01-2015, 21:28
No właśnie się dowiedziałem, że niby nie ma ale mogą mi podciągnąć, może antydatować zamówienie Wink
Pustak5
Pustak5
Napisano w dniu:
18-01-2015, 22:31
To nie jest antydatowanie tylko potoczne wepchnięcie Twojego zamówienia w cykl zimowy. Wiesz jaki rabat dostaniesz, pewnie już wielkiego woow nie ma ale z ciekawości więcej niż dziesięć %?

helmens
helmens
Napisano w dniu:
25-01-2015, 18:43
6 w totoka to nie była ale i tak fajnie bo zniżkę z regularnej ceny dla całego przedsięwzięcia o 3200 mniej dostałem. Oczywiście wiązało się to z przedpłatą co nei do końca mi pasowało ale przynajmniej mam to już z bani. Nie wiem ile to było % nie pisało na zamówieniu.

Strona: 1 z 9
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Naprawa dachu za pomocą taśmy dekarskiej w 4 krokach »

Każdy dach czy rynna potrzebują czasem szybkiej reparacji, która również da nam pewność natychmiastowego uszczelnienia(...) czytaj dalej »

Jak szybko i skutecznie zlokalizować wilgoć »

Na czym polega niezawodność okien firmy Salamander » Jak pielęgnować meble tapicerowane »
Znak Jakości Home Zone to cenna wskazówka przy wyborze produktów i usług, dzięki której (...) czytaj dalej »

Meble tapicerowane to coraz częściej wybierany rodzaj nowoczesnych mebli(...) czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o innowacyjnych dachówkach Gerard »

Jest innowatorem w zakresie powlekanych, wytłaczanych powlekanych dachówek metalowych z posypką skalną i największym producentem na świecie (...) »

Czym Osiedla Active City zasłużyło sobie na certyfikat jakości i niezawodności » Jesteś instalatorem? Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów grzewczych i uzdatniania wody »
Produkuje wewnętrzne oraz zewnętrzne drzwi drewniane dla osób o wysokich wymaganiach (...) czytaj dalej »

Dynamiczny rozwój rynku odnawialnych źródeł energii oraz szeroki dostęp techniki kondensacyjnej wykorzystywanej w kotłach gazowych, pociągnęły za sobą rozwój ogrzewania (...) czytaj dalej »

Poznaj tajemnicę produkcji płyt gipsowo-włóknowych »

Płyty gipsowo-włóknowe są produkowane z mieszaniny (...) czytaj dalej »

Czy 1% wartości budowanego domu ma znaczenie » Znajdz największy wybór złączek i węży »
Wielu z nas marzy o własnym domu. Ładnym, przytulnym, komfortowym (...) »
(...) bogaty asortyment  węży i złączy przemysłowych, które pochodzą od renomowanych producentów z całego świata (...) »

Chcesz się u nas reklamować? Dołącz do najlepszych w branży >>

Na gorąco

Elegancki drobiazg na Dzień Kobiet

Współczesny pejzażysta, malarz snów i autor ikon oraz słynny plakacista i awangardowy skrzypek - prace uznanych polskich artystów od niedawna można podziwiać już nie tylko w galeriach. Wybrane...

Budujemy domy tradycyjne, jednopiętrowe, bez piwnicy - wyniki raportu

Serwis Oferteo.pl także w tym roku zbadał preferencje budowlane Polaków. Najnowszy "Raport o budowie domów w Polsce" pokazuje, że wciąż jesteśmy przywiązani do tradycyjnych technologii i chętniej...
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Wyszukiwarka Forum

Forum

janeczekbud  | 
21-02-2017, 13:08
 | 
2
Zenon  | 
20-02-2017, 10:04
 | 
1
roxiriy  | 
17-02-2017, 00:02
 | 
1
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
118
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
117
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
86
szpachelka  | 
06-09-2014, 16:15
 | 
86
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
85
RalfEm  | 
11-10-2013, 12:17
 | 
75
Zostań ekspertem i dołącz do naszej społeczności

Aktualny numer

6/2016
Ekspert Budowlany 6/2016
W numerze m.in.:
  • - Jak poprawić akustykę wnętrz
  • - Jak dobrać odpowiedni klej i fugę
Gerard Roofing Systems
Gerard Roofing Systems
ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI DACHÓWEK METALOWYCH Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie...
Wyświetleń: 19642|Ocena: 2.8
Wyświetleń: 6985|Ocena: 0.0
Wyświetleń: 5012|Ocena: 0.0
Wyświetleń: 6728|Ocena: 0.0

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2016
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Ekspert Budowlany 2015
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany
realizacja i CMS: omnia.pl