Renowacja mebli

Autor: monikabert90  /  10-12-2016, 08:43  /  8
Strona: 1 z 2
Autor:
monikabert90
monikabert90
Napisano w dniu:
10-12-2016, 08:43
Renowacja mebli
Witam serdecznie,

Chciałam zapytać, co sądzicie o odnawianiu starych mebli, czyli ich renowacją. Posiadam trochę staroci po babci i pomyślałam, żeby wynieść je z piwnicy i zrobić z nich jakiś pozytek Wink
Endrju40
Endrju40
Napisano w dniu:
13-12-2016, 10:30
Renowacja mebli
Sam uwielbiam to robić! Zwykle szukam różnych cudeniek po komisach a potem je naprawiam i nadaje im nowe życie Wink
Hanzel01
Hanzel01
Napisano w dniu:
16-12-2016, 15:06
Renowacja mebli
Słyszeliście pewnie o tych nowoczesnych meblach, które mają funkcję cichego zamykania? Laughing Super sprawa! Gorzej tylko, jeśli macie stare meble, a taka funkcja byłaby naprawdę fajna. Myślicie, że musielibyście kupować nowe meble, by mogły mieć taką funkcję? Nieprawda! Wystarczy dokupić tzw. amortyzator szafki Airtic, zamontować go, co jest naprawdę proste i już! Ze starych mebli, macie zrobione nowoczesne i ciche Laughing http://cichezamykanie.pl/product/amortyzator-airtic/ - zobaczcie tutaj, co jeszcze da wam zamontowanie takiego amortyzatora Wink

nerkvvv
nerkvvv
Napisano w dniu:
11-01-2017, 08:23
Renowacja mebli
Takie meble w komisach są strasznie drogie... Najlepiej jest szukać ich na regionalnych portalach z ogłoszeniami a także na olx, bo tam raz na jakiś czas można trafić nawet na ofertę oddania mebla za darmo. Ja również zajmuje się renowacją mebli, ale ostatnio ograniczam się tylko do mebli tapicerskich, bo to właśnie takich mebli mam najwięcej w garażu a także trafiłem na świetny sklep z tkaninami tapicerskimi, który ma bardzo duża ofertę niedrogich tkanin. Chodzi o ten sklep http://tkaniny-milinkiewicz.pl/ Obecnie wymieniam tapicerkę w przepięknym fotelu o modelu 366.

merid
merid
Napisano w dniu:
20-02-2017, 21:49
Renowacja mebli

Ja w mojej szafie zmieniłem uchyty firmy TCO. Wyglądają wprost fenomenalnie, a pozatym są bardzo jakościowo wykonane. Dla zainteresowanych link do strony tco.com.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty/

Ostatnia edycja: 20.02.2017, 21:51 przez merid. Ilość zmian: 1.
Strona: 1 z 2
« Wróć do listy wątków
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Wybrane dla Ciebie

Jak łatwo i szybko wykonać badanie termowizyjne »

Jakość powietrza w Twoim domu

Łatwe dostrzeganie problemów i podejmowanie decyzji, prezentowanie istotnych wyników obserwacji w czasie rzeczywistym i przygotowanie precyzyjnej dokumentacji (...) czytaj dalej »

Jakie wybrać pompy do wody zanieczyszczonej i ścieków » Czy zamykanie bram pilotem jest bezpieczne?

Pompy przeznaczone do przepompowni przydomowych podzielić można na te, które wykorzystywane są do ścieków, ścieków sanitarnych a także do (...) czytaj dalej » Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą pilota może powodować uszkodzenia, a nawet (...)
czytaj dalej »

Zobacz rozwiązanie: energooszczędna kompaktowa centrala wentylacji »

Drażnią cię wysokie koszty eksploatacji lub zbyt duże straty ciepła w pomieszczeniach? Wentylacja z energooszczędnymi silnikami (...) czytaj dalej »

Czy praca w trudno dostępnych miejscach może być wygodna i bezpieczna » Zobacz zalety własnej przydomowej oczyszczalni ścieków »
przydomowa oczyszczalnia ścieków
  Zobacz, jak przemieszczać ludzi na stanowiska robocze szybko, wygodnie i bezpiecznie (...) czytaj dalej » Biologiczne oczyszczalnie ścieków bytowo-gospodarczych można instalować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i zakładach (...) czytaj dalej »

Jak położyć papę bez użycia ognia? Zobacz » Poznaj 3 poziomy sterowania ogrzewaniem »
papa samoprzylepna Sterowanie ogrzewaniem
Bezpieczeństwo przy wykonywaniu izolacji dachów staje się coraz ważniejsze. Rozwiązanie oszczędza czas przy układaniu (...) czytaj dalej »
System grzewczy jest jak ludzki organizm - by mógł sprawnie funkcjonować, wszystkie jego elementy muszą ze sobą (...) czytaj dalej »

Na gorąco

Prawie niewidoczny okap Piano

Okap Piano nie zabiera nam cennej w kuchni przestrzeni i jest alternatywą dla okapów wyspowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki, może stać się zupełnie niewidoczny.

Zapraszamy na szkolenie DESIGN OD KUCHNI

Serdecznie zapraszamy na szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz DESIGN OD KUCHNI, którego organizatorem jest firma Comitor. Cykl spotkań otworzy seminarium poświęcone innowacyjnym...
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Wyszukiwarka Forum

Forum

Inserv  | 
23-05-2017, 11:43
 | 
1
Inserv  | 
23-05-2017, 11:43
 | 
1
ignacyy91  | 
22-05-2017, 11:55
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
119
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
118
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
94
szpachelka  | 
06-09-2014, 16:15
 | 
89
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
86
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
79
Zostań ekspertem i dołącz do naszej społeczności

Aktualny numer

2/2017
Ekspert Budowlany 2/2017
W numerze m.in.:
  • - Inspirujące pomysły w pokoju dziecięcym
  • - Termoizolacja kontra smog
Gerard Roofing Systems
Gerard Roofing Systems
ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI DACHÓWEK METALOWYCH Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2017
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Ekspert Budowlany 2016
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl