Budowa domu

Autor: Omnia  /  26-08-2019, 20:42  /  9
Autor:
omnia
omnia
Napisano w dniu:
26-08-2019, 20:42
Budowa domu
Cześć. Piszę z takim zapytaniem. Jaką firme wybieraliście do budowy domu? Czy kupowaliście gotowy dom ? Ja się właśnie z mężem zastanawiam, ale coś mi sie wydaje, ze chyba jednak wolałabym stworzyc własny projekt, tzn zwrócić się do danej firmy. Czy ktoś z Was może miał styczność z firmą https://www.mmdiament.pl/kontakt

Lazenk
Lazenk
Napisano w dniu:
30-08-2019, 10:52
Budowa domu
Mając własną działkę nie zastanawiaj się tylko bierz i buduj tak, jak chcecie.

kroljulian
kroljulian
Napisano w dniu:
01-09-2019, 05:57
Budowa domu
Teraz pogoda bardzo sprzyja remontom, więc także i ja skusiłam się na małe renowacje. No może jednak nie takie małe bo wyszło na to że trzeba zmienić podłogę na nową i na pewno potrzebne są nowe [url=https://tempo-spj.pl/oferta/posadzki-jastrychowe]wylewki łódzkie[/url].

erzecznikKT
erzecznikKT
Napisano w dniu:
09-09-2019, 12:48
Budowa domu
Najlepiej wybrać projekt indywidualny, ale zaprojektowany tak, by był energooszczędny. Oprócz posiadania solidnie ocieplonej powłoki takie budynki muszą być jeszcze odpowiednio ukierunkowane względem stron świata, czyli np. od wschodu mniej przeszkleń, a od zachodu więcej powierzchni przeszklonych. Szczególnie ważna jest odpowiednia termoizolacyjność wszystkich przegród zewnętrznych. Najlepiej już na etapie projektu przewidzieć warstwę termoizolacji w postaci styropianu grafitowego o parametrze lambda 0,031 W/mK, bo pozwala uzyskać ściany nawet o takich samych parametrach, jak w domach pasywnych.

paweluwak
paweluwak
Napisano w dniu:
11-10-2019, 11:33
Budowa domu
Przy budowie domu na pewno przyda się ciężki sprzęt naprzykład mini żuraw mi bardzo pomogły

slawek37877
slawek37877
Napisano w dniu:
09-12-2019, 08:39
Budowa domu
Ja po wybudowaniu domu tylko jednego potrzebowałem.Było to plexi które znalazłem bez problemu w http://taniareklama.pl/druk-na-plexi .

lechdyb
lechdyb
Napisano w dniu:
23-12-2019, 15:32
Budowa domu
Ja nowoczesne materiały budowlane Ytong - kupiłem w sklepie Stanlux. I jestem bardzo zadowolony z ceny Wink

Ostatnia edycja: 23.12.2019, 15:34 przez lechdyb. Ilość zmian: 2.
korak
korak
Napisano w dniu:
30-12-2019, 16:53
Budowa domu
Nie zapomnij później o jakieś dobrej firmie przeprowadzkowej (przeprowadzki kraków), bo jak ja się przeprowadzałem, to nie mogłem sobie poradzić z przeniesieniem tego wszystkiego do nowego domu i był problem Laughing ale duży bus i przewiozą wszystko i nawet pomogą rozpakować, oczywiście tylko pod dom, a nie poukładają talerzy za mnie, a szkoda Laughing 

kamil999
kamil999
Napisano w dniu:
27-01-2020, 12:46
Budowa domu
Ja osobiście buduję sam. Na co dzień pracuję w niewielkiej firmie budowlanej również buduję, więc praktycznie robię to samo po godzinach Wink Szukałem ostatnio nawet części do case takich jak te choćby https://www.serwis-kop.pl/pl/category/15-czesci-pasujace-do-case-new-holland No i teraz przede mną dalsze praca. Ta zima jest łagodna, więc nadal prace postępują.

« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Nowoczesne rozwiązania do łazienki »

W nowoczesnej łazience stelaże podtynkowe stosuje się zarówno do instalacji misek zawieszanych, umywalek, bidetów i...

Czytaj dalej »

Jak skutecznie ochronić balkon przed wilgocią? Jak szybko i prosto wykonać uszczelnienie silikonowe?
Balkony, tarasy, loggie i schody są elementami obiektów budowlanych stale narażonymi na niszczące... czytaj dalej » Samodzielne przeprowadzanie prac wykończeniowych w domu wymaga sporo wysiłku i czasu, ale... czytaj dalej »

Jesteś fanem nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań?

Jednym przyciskiem możesz uruchomić ogrzewanie, włączyć światło lub sterować dodatkowymi funkcjonalnościami, np. włączyć sprzęt AGD.

Czytaj więcej »

Jakie są rodzaje podsufitek? Szybkie obróbki trudnych miejsc »

Podsufitka dachowa to estetyczny sposób wykończenia okapu dachowego od spodu. Dzięki odpowiednio dobranym...czytaj dalej » Jak wykonać obróbki w miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowanie płomienia palnika? Zobacz »

Bramy, okna, drzwi, ogrodzenia - co nowego?

Nowoczesne podejście do projektowania zaowocowało perfekcyjnym połączeniem stylistycznym, które zyskało nowe...

Czytaj więcej »

Jak wpuścić światło dzienne do swojego domu? Planujesz zmianę ogrzewania? Zobacz »
Aby nasz organizm dobrze funkcjonował, potrzebuje dostępu do naturalnego światła. Gdy dzień jest... czytaj dalej » Nie masz dostępu do gazu ziemnego lub ciepła systemowego? To nie problem. czytaj dalej »

Farba wewnętrzna z funkcją oczyszczania powietrza?

Źródłem formaldehydu mogą być m.in. materiały budowlane, meble, panele podłogowe, dywany, wykładziny... czytaj dalej »

Czego użyć do izolacji dachu? Kiedy warto stosować rury bezszwowe?

Obecnie co piąte systemy dachowe płaskie, zielone lub strone oraz co piąta termoizolacja w Niemczech pochodzi z... czytaj dalej » Właściwości wielowarstwowych rur Uponor gwarantują odpowiedni komfort pracy oraz szybką i łatwą instalację...czytaj dalej »

Property Group

GetHome - ogłoszenia nieruchomości, mieszkań i domów

Wyszukiwarka Forum

Aktualny numer

6/2019
Ekspert Budowlany 6/2019
W numerze m.in.:
  • - Domowa elektrownia
  • - Jakie są korzyści z termomodernizacji?

Forum

Jovitta4  | 
16-02-2020, 18:09
 | 
2
ruseph  | 
16-02-2020, 10:57
 | 
1
ruseph  | 
16-02-2020, 10:57
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
132
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
126
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
125
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
119
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
104
polamaku  | 
06-08-2014, 00:22
 | 
94
Zostań ekspertem i dołącz do naszej społeczności
Elektra
Elektra
Wiodąca marka ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2019
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...
Ekspert Budowlany 2018
Ekspert Budowlany do oglądania jako flipbook lub do pobrania w formacie PDF. Zaloguj si...

Ciekawe strony

fototapety na ścianę Uwalls.pl

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

Instalacje

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Poradnik instalatora

Literatura fachowa

Rekuperacja

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl