1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Kamery termowizyjne

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Kamera termowizyjna FLIR C2

 • Opis: FLIR C2 to pierwsza na świecie kamera termowizyjna w rozmiarze kieszonkowym, wyposażona we wszystkie funkcje konieczne dla specjalistów i wykonawców z branży budowlanej. Warto ją mieć zawsze przy sobie, aby wykrywać ukryte rozkłady ciepła, które sygnalizują utratę energii, wady konstrukcyjne, problemy z siecią wodnokanalizacyjną itp. Prezentacja obrazu w czasie rzeczywistym w trybie MSX, wysoka czułość, szerokie pole widzenia i całkowicie pomiarowe termogramy, to nieodzowne funkcje C2, które zapewniają łatwe zobrazowanie i kontrolę jakości przeprowadzonych napraw.
 • Zastosowanie: Kontrola jakości przeprowadzonych napraw
 • Zakres dostawy: Do kamery jest dołączone oprogramowanie FLIR Tools do tworzenia profesjonalnych raportów - branżowy standard do analizy zarejestrowanych obrazów termowizyjnych. Przesyłanie sygnału wideo za pomocą FLIR Tools to funkcja, która zwykle nie występuje w tanich kamerach termowizyjnych.
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

Kamera termowizyjna FLIR E6

 • Opis: Kamera termowizyjna FLIR E6 to zaawansowany instrument pomiarowy do wykonywania termogramów o największych rozdzielczościach i dokładnościach. Dzięki zastosowaniu szerokokątnego obiektywu kamera będzie się świetnie sprawdzać w ciasnych zakamarkach i w zaułkach przeróżnych instalacji. Duże pole widzenia to mniejsza liczba termogramów do zobrazowania całości badanego elementu. Kamera charakteryzuje się szerokim zakresem rejestrowanych temperatur, co pozwala wykorzystywać ją w różnego rodzaju zadaniach pomiarowych.
 • Zastosowanie: Przeznaczone do inspekcji urządzeń elektrycznych, hydraulicznych i wsparcie dla audytów energetycznych.
 • Zakres dostawy: Do kamery jest dołączone oprogramowanie FLIR Tools do tworzenia profesjonalnych raportów - branżowy standard do analizy zarejestrowanych obrazów termowizyjnych. Przesyłanie sygnału wideo za pomocą FLIR Tools to funkcja, która zwykle nie występuje w tanich kamerach termowizyjnych.
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

Kamera termowizyjna FLIR T1020

 • Opis: Profesjonalna kamera termowizyjna przeznaczona do zaawansowanych pomiarów w przemyśle i diagnostyce budowlanej. T1020 to przenośne urządzenie o wysokiej rozdzielczości, wyposażone w aktywny interfejs użytkownika, które umożliwia niezwykle sprawne wykonywanie pomiarów i zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Dzięki kamerze T1020 można znacząco przyspieszyć prace diagnostyczne, szybko identyfikując gorące punkty i wykonując niezwykle precyzyjne pomiary.
 • Zastosowanie: przeznaczona do zaawansowanych pomiarów w przemyśle i diagnostyce budowlanej
 • Detektor: niechłodzony mikrobolometryczny
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

Kamera termowizyjna FLIR T640

 • Opis: Kamera termowizyjna pozwala na uzyskanie obrazu rozkładu temperatur poprzez bezinwazyjne badanie na odległość, pozwalające odczytać emisję elektromagnetyczną fal niewidocznych dla oka w zakresie widma spektralnego od 7,5 do 13 μm. Prezentacja graficzna rozkładu temperatur pozwala na wykrycie nawet niewielkich zmian temperatury także w miejscach niebezpiecznych i niedostępnych. Z uzyskanego termogramu można odczytać rzeczywistą temperaturę dla każdego punktu, co pozwala na dokonanie szczegółowej analizy zapisanego obrazu termicznego.
 • Zastosowanie: Przeznaczona do najbardziej zaawansowanych badań termowizyjnych w działach rozwoju lub dla konsultantów. Wymaga zaawansowanej wiedzy w zakresie termografii i obsługi kamer.
 • Zakres dostawy: Wyposażenie standardowe: walizka do transportu, kamera z soczewkami, akumulatory (2 sztuki), ładowarka do akumulatorów, statyw, pasek na szyję, pojemnik na soczewki, zestaw słuchawkowy Bluetooth, oprogramowanie Flir ToolsTM na CD-ROM, karta pamięci z adaptorem, drukowana instrukcja obsługi, dokumentacja użytkownika, kabel USB, karta pamięci z adaptorem, kabel HDMI, karta gwarancyjna oraz karta rejestracji.
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

Kamery termowizyjne FLIR E8

 • Opis: Urządzenia termowizyjne E8 pozwalają na przeprowadzanie precyzyjnych pomiarów w każdych warunkach. Wykorzystana w kamerach FLIR E8 technologia sprawia, że kamery te stają się narzędziem zdecydowanie ułatwiającym przebieg prac pomiarowych - FLIR E8 umożliwia automatyczne ustawianie orientacji obrazu, zapewnia też płynne przenikanie obrazów widzialnych i podczerwonych. FLIR E8 to kamery najwyższej jakości.
 • Zastosowanie: Przeznaczone są głównie do zastosowań w przemyśle, energetyce i budownictwie: dla SUR /Służby Utrzymania Ruchu/, audytorów energetycznych, rzeczoznawców ubezpieczeniowych i inspektorów budowlanych - zarówno do oceny ryzyka, jak i przy likwidacji szkód, także dla agentów nieruchomości. Dla elektryka, mechanika, hydraulika, instalatora maszyn i urządzeń - do szybkich inspekcji termowizyjnych.
 • Zakres dostawy: Oprogramowanie do przygotowywania raportów FLIR Tools, kamera, 2x bateria, ładowarka, walizka transportowa, kabel USB, dokumentacja kamery, certyfikat kalibracji.
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

Kamera termowizyjna testo 865

 • Opis: Kamera termowizyjna testo 865 to profesjonalna technologia i funkcje potrzebne w codziennej pracy wykonawcy. Testo 865 to kamera termowizyjna przyjazna dla użytkownika, zoptymalizowana pod kątem szybkiej i wydajnej pracy. Dzięki funkcji testo ScaleAssist skala zostaje dostosowana w odniesieniu do temperatury wewnętrznej i zewnętrznej obiektu pomiarowego, a także różnicy między nimi. IFOV Warner pozwala uniknąć błędów pomiarowych i zapewnia doskonały obraz w podczerwieni.
 • Zastosowanie: Wykrywanie wycieków, mostków cieplnych lub wad strukturalnych, identyfikacja przegrzanych połączeń elektrycznych. Sprawdzi się w pracach instalacyjnych, a także w przemyśle. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz zapewnia wysoką jakość i niezawodną kontrolę produkcji.
 • Zakres dostawy: Kamera termowizyjna testo 865 w zestawie z kablem USB, zasilaczem sieciowym, akumulatorem Li-Ion, profesjonalnym oprogramowaniem, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracyjnym i walizką transportową.
TESTO

Kamera termowizyjna testo 868

 • Opis: Kamera termowizyjna testo 868 to profesjonalna technologia oraz prosta i szybka obsługa. Generuje porównywalne i bezbłędne obrazy termowizyjne za pomocą poręcznych funkcji. Fukcje IFOV warner, testo ɛ-Assist i testo ScaleAssist oznaczają, że można uniknąć błędów pomiarowych, bez trudu osiągnąć optymalne ustawienie emisyjności (ɛ), temperatury odbitej (RTC) oraz skalę temperatury i paletę barw.
 • Zastosowanie: Wykrywanie wycieków, identyfikacja przegrzanych połączeń elektrycznych, wykrywanie mostków cieplnych lub wad konstrukcyjnych. Jest idealnym rozwiązaniem do prac instalacyjnych, a także w przemyśle. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz zapewnia wysoką jakość i niezawodną kontrolę produkcji.
 • Zakres dostawy: Kamera termowizyjna testo 868 z modułem bezprzewodowym BT/LAN, kablem USB, zasilaczem sieciowym, akumulatorem litowo-jonowym, profesjonalnym oprogramowaniem, 3 x ε-markerami, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracyjnym oraz walizką.
TESTO

Kamera termowizyjna testo 871

 • Opis: Kamera termowizyjna testo 871 to wysoka rozdzielczość detektora 240 x 180 pikseli, współpracuje z aplikacją mobilną testo Thermography App, została też wyposażona w innowacyjne funkcje testo ScaleAssist oraz testo ε-Assist - dzięki temu dostarcza użytkownikowi porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych.
 • Zastosowanie: Wykrywanie wycieków i mostków cieplnych, identyfikacja wad konstrukcyjnych, przegrzanych połączeń elektrycznych oraz ocena uszkodzeń. Do zastosowania w codziennej pracy instalatorów, a także przemyśle. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz zapewnia wysoką jakość i niezawodną kontrolę produkcji.
 • Zakres dostawy: Kamera termowizyjna testo 871 z modułem bezprzewodowym BT/LAN, kablem USB, zasilaczem sieciowym, akumulatorem litowo-jonowym, profesjonalnym oprogramowaniem, 3 x ε-markerami, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracyjnym oraz walizką.
TESTO

Kamera termowizyjna testo 872

 • Opis: Profesjonalna kamera termowizyjna z rozdzielczością 320 x 240 pikseli, aparat cyfrowy, celownik laserowy, identyfikacja różnic temperatury z czułością 0,06°C. Bezprzewodowa transmisja danych z higrometru testo 605i i miernika cęgowego testo 770-3.
 • Zastosowanie: Wykrywanie miejsc zagrożonych występowaniem pleśni, mostków cieplnych, identyfikacja wad konstrukcyjnych lub przegrzanych połączeń elektrycznych. Kamera termowizyjna testo 872 sprawdzi się w codziennej pracy instalatorów i serwisantów, a także w przemyśle. Pozwala zaoszczędzić czas oraz zapewnia wysoką jakość i niezawodność przy konserwacji i wykrywaniu wad.
 • Zakres dostawy: Kamera termowizyjna testo 872 z modułem bezprzewodowym BT/LAN, kablem USB, zasilaczem sieciowym, akumulatorem litowo-jonowym, profesjonalnym oprogramowaniem, 3 x ε-markers, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracyjnym oraz walizką.
TESTO

Kamera termowizyjna testo 875-2i - zestaw - z technologią SuperResolution

 • Opis: Kamerę na podczerwień testo 875-2i zaprojektowano tak, by badania termowizyjne były jeszcze prostsze, szybsze i wydajniejsze w każdej aplikacji.
 • Zastosowanie: W przemyśle z pomocą testo 875-2i można przeprowadzić kompleksowe pomiary termowizyjne podzespołów mechanicznych i elektrycznych pracujących w zakładzie. Kamera pozwala na wykrycie potencjalnych problemów w konserwacji urządzeń i monitoringu produkcji przed wystąpieniem potencjalnych uszkodzeń. Dodatkowo testo 875-2i pozwala opcjonalnie rozszerzyć zakres pomiarowy nawet do 550°C. Co więcej, dzięki wbudowanemu aparatowi cyfrowemu kamera umożliwia równoległy zapis zdjęć termowizyjnych i rzeczywistych, co w znacznym stopniu ułatwia opracowanie zdjęć w późniejszym czasie. By jeszcze bardziej ułatwić późniejszą weryfikację obrazów, kamera umożliwia nagrywanie notatek głosowych do każdego rejestrowanego zdjęcia. W termografii budynków testo 875-2i pozwala zarówno wykryć wady konstrukcyjne i mostki cieplne, jak i obszary zagrożone powstaniem pleśni. W trybie pomiaru wilgotności każdy punkt kalkulowany jest na podstawie pomiaru temperatury, wilgotności otoczenia i temperatury powierzchni.
 • Zakres dostawy: Kamera termowizyjna testo 875-2iz technologią SuperResolution jest dostarczana w zestawie z następującymi akcesoriami: wytrzymała walizka, teleobiektyw 9°×7°, szkło ochronne, zewnętrzna ładowarka, profesjonalne oprogramowanie IRSoft, futerał ochronny, pasek naramienny, karta SD, kabel USB, ściereczka do czyszczenia obiektywu, zasilacz, dodatkowy akumulator litowo-jonowy, adapter do montażu na statywie, słuchawki do notatek głosowych. Dodatkowe opcje: pomiar wysokiej temperatury do 550°C (G1), pomiar wilgotności z użyciem bezprzewodowej sondy wilgotności (B1)
TESTO

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl