1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Ochrona fasad

Ochrona fasad

Pleśń i mech najlepiej rozwijają się w środowisku o podwyższonym zawilgoceniu i umiarkowanych temperaturach.

Pleśń pojawia się na ścianach wewnątrz pomieszczeń - w miejscach występowania mostków termicznych, spowodowanych brakiem docieplenia muru, gdzie na styku powierzchni ściany z otoczeniem występuje zjawisko skraplania się wilgoci.

Inną przyczyną zawilgocenia mogą być przebiegające w murze nieocieplone rury wodociągowe, które również na powierzchni ściany tworzą mostki termiczne. Ich otulenie usuwa problem.

Utrzymywanie się wilgoci w ścianie może też być skutkiem zacieków, które spowodowane są wadliwie działającymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, niewłaściwymi systemami odprowadzania wód deszczowych, ich uszkodzeniami, błędnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi budynku powodującymi podcieki, złym wykonawstwem lub brakiem konserwacji instalacji odprowadzających wodę.

Mech można spotkać w różnych miejscach. Porośnięte mchem elementy architektury, np ściany nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale mogą też być niebezpieczne dla konstrukcji, na której się pojawiły, a nawet dla naszego zdrowia.

Mech pojawia się w miejscach zacienionych. Wilgoć to doskonała pożywka dla rozwoju różnego rodzaju grzybów i pleśni, które mogą doprowadzić do erozji powierzchni, na której się zadomowiły.

Aby skutecznie usunąć mech, nie niszcząc jednocześnie powierzchni, powinniśmy skupić się na dobraniu odpowiedniego produktu.

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Daszek szklany KDS 2000x1000 VSG/ESG 66.2

  • Zastosowanie: Użytki komercyjne i niekomercyjne, zabezpieczenie przed opadami deszczu/śniegu
  • Cechy szczególne: Szkło przezroczyste lub matowe VSG/ESG 66.2, okucia z stali nierdzewnej SUS304

Hurtowa sprzedaż kolców na gołębie

  • Zastosowanie: Ochrona elewacji, ochrona budynków, ochrona przed ptakami
  • Cechy szczególne: Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową kolców na ptaki własnej produkcji oraz innych renomowanych marek. Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Zapewniamy bezpłatny transport oraz dogodne warunki płatności. W przypadku zainteresowania ofertą na hurtową dostawę kolców na gołębie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642 10 32 (tel./fax), mob. 606 652 989 lub e-mail: biuro@linarem.pl. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W POLSCE! Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul. Kornela Makuszyńskiego 22A w Krakowie. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Montaż kolców przeciw gołębiom

  • Zastosowanie: tel. 660-579-968 Firma Linarem oferuje usługę profesjonalnego odstraszania ptaków. Jako lider w dziedzinie odstraszania ptaków w Polsce gwarantujemy najniższe ceny, największy wybór odstraszaczy i fachowy montaż. Więcej informacji na temat montażu kolców i siatek przeciw ptakom znajdą Państwo na stronie www.linarem.pl. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce! Firma Linarem specjalizuje się w kompleksowej ochronie budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej oraz zabytków przed ptakami. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż. Za pomocą technik linowych jesteśmy w stanie zabezpieczyć trudno dostępne miejsca, w których gnieżdżą się ptaki m.in: elewacje, dziedzińce, gzymsy, parapety, pasy podrynnowe, rzeźby, tablice reklamowe, alarmy, klimatyzatory, otwory kominowe, balkony, okna, elewacje, dziedzińce itp. Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług.
  • Cechy szczególne: Prowadzimy również sprzedaż elementów do samodzielnego montażu. Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości. Produkty wysyłamy lub dowozimy do dowolnych miejsc na terenie Polski, a także eksportujemy poza granice. Zapraszamy do sklepu internetowego www.sklep.linarem.pl gdzie znajdą Państwo największy wybór odstraszaczy w Polsce w najniższych cenach. Dzięki stanom magazynowym zapewniamy szybką wysyłkę produktów najwyższej jakości. Towar można odebrać również osobiście w Krakowie na ul. Makuszyńskiego 22a

Producent kolców na ptaki

  • Zastosowanie: W roku 2012 rozpoczęliśmy produkcję własnej linii kolców przeciw ptakom oraz siatek ochronnych. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki oraz odstraszaczy renomowanych producentów. Dzięki pełnym stanom magazynowym zapewniamy szybką, bezpłatną dostawę produktów najwyższej jakości. Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, usługowymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości.
  • Cechy szczególne: W przypadku zainteresowania ofertą hurtową na dostawę odstraszaczy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 12 642-10-32 (tel./fax), mob. 606-652-989 lub e-mail: biuro@linarem.pl. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W POLSCE! Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul. Kornela Makuszyńskiego 22a w Krakowie. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą w doborze produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

S.R.N. Szalunki Rusztowania Nieruchomosci

  • Zastosowanie: urządzenia do wykonania usługi
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl