1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty
W chwili obecnej nie posiadamy żadnych informacji.

Ochrona fasad

Ochrona fasad

Pleśń i mech najlepiej rozwijają się w środowisku o podwyższonym zawilgoceniu i umiarkowanych temperaturach.

Pleśń pojawia się na ścianach wewnątrz pomieszczeń - w miejscach występowania mostków termicznych, spowodowanych brakiem docieplenia muru, gdzie na styku powierzchni ściany z otoczeniem występuje zjawisko skraplania się wilgoci.

Inną przyczyną zawilgocenia mogą być przebiegające w murze nieocieplone rury wodociągowe, które również na powierzchni ściany tworzą mostki termiczne. Ich otulenie usuwa problem.

Utrzymywanie się wilgoci w ścianie może też być skutkiem zacieków, które spowodowane są wadliwie działającymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, niewłaściwymi systemami odprowadzania wód deszczowych, ich uszkodzeniami, błędnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi budynku powodującymi podcieki, złym wykonawstwem lub brakiem konserwacji instalacji odprowadzających wodę.

Mech można spotkać w różnych miejscach. Porośnięte mchem elementy architektury, np ściany nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale mogą też być niebezpieczne dla konstrukcji, na której się pojawiły, a nawet dla naszego zdrowia.

Mech pojawia się w miejscach zacienionych. Wilgoć to doskonała pożywka dla rozwoju różnego rodzaju grzybów i pleśni, które mogą doprowadzić do erozji powierzchni, na której się zadomowiły.

Aby skutecznie usunąć mech, nie niszcząc jednocześnie powierzchni, powinniśmy skupić się na dobraniu odpowiedniego produktu.

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl