1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty
W chwili obecnej nie posiadamy żadnych informacji.

Środki gruntujące

Tynki wewnętrzne

Do wykończenia wnętrz warto wybrać materiały, które nie zawierają szkodliwych substancji i produkowane są na bazie naturalnych komponentów. Powłoka wykonana takimi produktami jest wysoce paroprzepuszczalna, dzięki czemu ściany "oddychają" i regulują wilgotność powietrza.

Gotowe zaprawy tynkarskie są dostępne w dwóch wersjach: do nakładania maszynowo lub ręcznie. Tynkowanie maszynowe jest droższe niż ręczne, ale trwa znacznie krócej. Przy czym cena - niezależnie od tego, czy nakładamy go ręcznie czy maszynowo - liczona jest za metr kwadratowy warstwy tynku o grubości 0,8-10 mm.

Maszynowo, za pomocą agregatu tynkarskiego zaprawę rozprowadza się dużo łatwiej i szybciej niż tradycyjną metodą. Wykonanie tynku tą metodą jest zalecane, gdy dom jest duży. Gotową zaprawę wsypuje się do wnętrza agregatu i dodaje odpowiednią ilość wody. Tynki cementowo-wapienne nakłada się w trzech warstwach, a gipsowe - w jednej. Prace przy wykonaniu tynków gipsowych trwają nawet trzykrotnie krócej.

Co więcej, przy tynkowaniu ścian metodą maszynową, zużywa się mniej materiału niż przy tradycyjnej, co oznacza oszczędności dla inwestora. Najczęściej stosowane są tynki gipsowe, wapienne, cementowe i cementowo-wapienne oraz dekoracyjne.

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl