EkspertBudowlany.pl Portal Budowlany

Zaawansowane wyszukiwanie

Fotowoltaika od Orange Energia bez tajemnic

Orange Energia | 2023-03-06
Fotowoltaika od Orange Energia

Fotowoltaika od Orange Energia

Jeśli Orange kojarzy Ci się tylko z usługami telekomunikacyjnymi, czas to zmienić. Orange Energia zajmuje się obrotem energią elektryczną. Dynamiczny rozwój przyniósł ponad 120 tysięcy klientów w ciągu 6 lat, co sprawia, że Orange Energia jest największym niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej w Polsce, z którego usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

treść sponsorowana

Dzięki ugruntowanej pozycji, Orange Energia zyskuje miano zaufanego partnera na lata. Popularność odnawialnych źródeł energii sprawiła, że Orange Energia umieściło w swojej ofercie również dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych. Firma działa na terenie całego kraju i oferuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie oraz projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej przez wykwalifikowane ekipy. Orange Energia zapewnia również wsparcie w pozyskaniu pełnego finansowania inwestycji.  

Fotowoltaika od Orange Energia – oferta

Instalacje fotowoltaiczne od Orange Energia składają się ze sprawdzonych modułów światowych marek. Panele fotowoltaiczne zostały tak dobrane, aby gwarantować jakość w przystępnej cenie.

Doradca pomoże Ci wybrać panele o odpowiedniej mocy, dostosowane doTwoich potrzeb i możliwości finansowych.

Fotowoltaika od Orange Energia – dla kogo?

Każdy może stać się prosumentem, czyli produkować energię, z której sam skorzysta. Największą grupą klientów Orange Energia stanowią klienci indywidualni, którzy chcą płacić niższe rachunki za prąd. 

Jednak fotowoltaika to dobry pomysł nie tylko dla gospodarstw domowych. Z instalacji paneli fotowoltaicznych korzystają również przedsiębiorcy. To oznacza nie tylko oszczędność, ale również dbałość o ochronę środowiska – co przysłuży się planecie, jak również korzystnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa. 

Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi i wielu z nich chce korzystać z usług lub produktów firm, którym zależy na ochronie środowiska. Wybór odnawialnych źródeł energii to pierwszy krok ku przemianie w ekoprzedsiębiorstwo. 

Montaż instalacji fotowoltaicznej 

Orange Energia zatrudnia profesjonalne i doświadczone ekipy instalacyjne.

Proces rozpoczyna się od rozmowy i audytu, jest bardzo prosty:

  • spotkanie ze specjalistą, który oceni Twoją indywidualną sytuację i podpowie, jaki rodzaj instalacji będzie najlepszy,
  • profesjonalny dobór komponentów i mocy instalacji, który zapewni optymalną wielkość produkcji dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta,
  • podpisanie umowy, której każdy punkt zostanie dokładnie wyjaśniony, 
  • ustalenie terminu montażu dogodnego dla Ciebie, 
  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • zgłoszenie instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego, który złoży za Ciebie Orange Energia – Ty nie musisz się o nic martwić. 

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna od Orange Energia?

Wycena instalacji fotowoltaicznej nie jest prosta – zawsze zależy od indywidualnej sytuacji oraz potrzeb klienta. Wycena jest jednak darmowa, dlatego warto porozmawiać z Doradcą i poczekać na ofertę. 

Co ważne, Orange Energia dostarcza dokumentację niezbędną do złożenia wniosku o dofinansowanie z programu „Mój Prąd 4.0”. 

Firma współpracuje z kilkoma bankami m.in. BNP Paribas oraz AS Inbank. Możesz otrzymać specjalny kredyt na fotowoltaikę, który pokrywa aż 100% inwestycji w dogodnych ratach, bez wkładu własnego, a płatności możesz rozłożyć aż na 150 dogodnych rat!

Z kolei przedsiębiorstwa mogą skorzystać z ofertyleasingu. 

Fotowoltaika od Orange Energia – to warto wiedzieć

Istotne jest również to, że Orange Energia oferuje klientom korzystne bilansowanie energii wyprodukowanej przez instalację. W ofercie Orange Energia Net-billing 1:1 wartość energii, wyprodukowanej przez instalację w słoneczne dni, której klient nie zużyje na własne potrzeby, trafi do Magazynu Energii oddanej w Orange Energia. Zimą i w nocy wartość energii zgromadzona w magazynie, obniży rachunki za energię pobraną z sieci w skali 1:1. Oznacza to, że klient nigdy nie traci; 100% wyprodukowanej energii wróci do niego o dowolnej porze doby.

Komentarze

Najnowsze produkty i technologie

eco-top.pl Corkeen – innowacyjne i ekologiczne nawierzchnie

Corkeen – innowacyjne i ekologiczne nawierzchnie Corkeen – innowacyjne i ekologiczne nawierzchnie

Jednym z liderów na rynku nawierzchni ekologicznych jest Corkeen by Amorim. Produkty tej firmy sprawdzają się doskonale w miejscach, gdzie należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę przed upadkiem. System...

Jednym z liderów na rynku nawierzchni ekologicznych jest Corkeen by Amorim. Produkty tej firmy sprawdzają się doskonale w miejscach, gdzie należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę przed upadkiem. System nawierzchni ekologicznych jest wyprodukowany z korka – w 100% naturalnego, nadającego się do recyklingu i odnawialnego surowca. Co jeszcze zapewnia to rozwiązanie?

SKLEP RTV EURO AGD Zmywarka w Twojej kuchni – oszczędna inwestycja z przyszłością

Zmywarka w Twojej kuchni – oszczędna inwestycja z przyszłością Zmywarka w Twojej kuchni – oszczędna inwestycja z przyszłością

Jedną z czynności, która wymaga sporego nakładu pracy oraz dużych ilości wody i detergentów, jest codzienne mycie naczyń. W obecnych czasach warto więc zastanowić się nad optymalizacją zużycia wody w naszych...

Jedną z czynności, która wymaga sporego nakładu pracy oraz dużych ilości wody i detergentów, jest codzienne mycie naczyń. W obecnych czasach warto więc zastanowić się nad optymalizacją zużycia wody w naszych domach oraz w innych miejscach, takich jak hotele, pensjonaty itp. Dobrą opcją będzie więc inwestycja w wydajną zmywarkę do naczyń. Zmywarki obniżają zużycie wody do niezbędnego minimum, co przyniesie nam spore oszczędności. Możemy tutaj z powodzeniem zainwestować w niewielką zmywarkę wolnostojącą...

PCC Prodex Sp. z o.o. Trwałe i skuteczne ocieplenie pianą PUR Crossin® Attic Soft

Trwałe i skuteczne ocieplenie pianą PUR Crossin® Attic Soft Trwałe i skuteczne ocieplenie pianą PUR Crossin® Attic Soft

Elementy mające decydujący wpływ na skuteczność izolacji to: materiał, szczelność, technologia, jakość wykonania oraz utrzymanie parametrów izolacji w czasie.

Elementy mające decydujący wpływ na skuteczność izolacji to: materiał, szczelność, technologia, jakość wykonania oraz utrzymanie parametrów izolacji w czasie.

Light Plus Jak wybrać lampy na taras - praktyczne wskazówki i inspiracje

Jak wybrać lampy na taras - praktyczne wskazówki i inspiracje Jak wybrać lampy na taras - praktyczne wskazówki i inspiracje

Oświetlenie przydomowego terenu bywa stosowane do rozmaitych celów. W dużej mierze dobór lamp zależy od specyfiki danej strefy oraz tego, do czego jest ona wykorzystywana. Szczególną wagę warto przyłożyć...

Oświetlenie przydomowego terenu bywa stosowane do rozmaitych celów. W dużej mierze dobór lamp zależy od specyfiki danej strefy oraz tego, do czego jest ona wykorzystywana. Szczególną wagę warto przyłożyć do kwestii dobrania produktów oświetleniowych na taras. To przecież tam w okresie letnim spędza się sporo czasu. Jakie lampy powinny tam trafić? Czym się kierować podczas poszukiwań idealnych rozwiązań? O tym napiszemy w dzisiejszym artykule.

Mexen Wanna czy kabina prysznicowa? Co oferuje producent łazienek, posiadający wieloletnie doświadczenie?

Wanna czy kabina prysznicowa? Co oferuje producent łazienek, posiadający wieloletnie doświadczenie? Wanna czy kabina prysznicowa? Co oferuje producent łazienek, posiadający wieloletnie doświadczenie?

Zarówno po przeprowadzce do nowego domu, jak też przy remoncie starego mieszkania pojawia się ten sam dylemat. Jak urządzić łazienkę, aby była w pełni funkcjonalna? Warto pamiętać także o tym, że łazienka...

Zarówno po przeprowadzce do nowego domu, jak też przy remoncie starego mieszkania pojawia się ten sam dylemat. Jak urządzić łazienkę, aby była w pełni funkcjonalna? Warto pamiętać także o tym, że łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy czas relaksując się w kąpieli lub szykując przed lustrem do swoich codziennych obowiązków.

PreferRent Nowe technologie zmieniają rynek budowlany

Nowe technologie zmieniają rynek budowlany Nowe technologie zmieniają rynek budowlany

Cały świat będzie dążył w kierunku digitalizacji, aplikacji, przyspieszania procesów i ich optymalizacji. Dlatego platforma PreferRent idealnie wpisuje się w ten trend. Szczególnie, że popyt na maszyny...

Cały świat będzie dążył w kierunku digitalizacji, aplikacji, przyspieszania procesów i ich optymalizacji. Dlatego platforma PreferRent idealnie wpisuje się w ten trend. Szczególnie, że popyt na maszyny na rynku rentalowym jest naprawdę bardzo duży. Bardzo często przewyższa podaż, dlatego nasze narzędzie jest idealne do wynajmowania sprzętu od firm rentalowych.

boels.com Planujesz budowę domu? Poznaj etapy tego procesu

Planujesz budowę domu? Poznaj etapy tego procesu Planujesz budowę domu? Poznaj etapy tego procesu

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, które warto podzielić na etapy, a każdy z nich szczegółowo zaplanować. Kiedy wszystkie formalności i załatwianie urzędowych dokumentów już za nami, możemy zabierać...

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, które warto podzielić na etapy, a każdy z nich szczegółowo zaplanować. Kiedy wszystkie formalności i załatwianie urzędowych dokumentów już za nami, możemy zabierać się do konkretnych prac. Jak będą one wyglądać? Kolejność wykonywania wielu z nich jest z góry narzucona, ale już to, ile będą trwały, jest bardzo indywidualną sprawą i zależy od wielu czynników. Prześledźmy najważniejsze etapy budowy domu jednorodzinnego.

F&F Filipowski sp.k. Jak oszczędzać na rachunkach w domu i firmie?

Jak oszczędzać na rachunkach w domu i firmie? Jak oszczędzać na rachunkach w domu i firmie?

Dlaczego warto się zdecydować na bezprzewodowy monitor zużycia energii FOX Energy 3?

Dlaczego warto się zdecydować na bezprzewodowy monitor zużycia energii FOX Energy 3?

Canada Rubber Polska Sp. z o. o. Jaka żywica poliuretanowa na balkon, taras, dach?

Jaka żywica poliuretanowa na balkon, taras, dach? Jaka żywica poliuretanowa na balkon, taras, dach?

Jaka żywica poliuretanowa na balkon sprawdzi się najlepiej w naszych warunkach klimatycznych? Jak uszczelnić i naprawić stary dach na przykład z papy lub balkon z płytkami ceramicznymi bez konieczności...

Jaka żywica poliuretanowa na balkon sprawdzi się najlepiej w naszych warunkach klimatycznych? Jak uszczelnić i naprawić stary dach na przykład z papy lub balkon z płytkami ceramicznymi bez konieczności zrywania materiału poszycia? I czy żywica poliuretanowa na taras to dobre rozwiązanie dla płytek? Odpowiadamy na przykładzie rozwiązań Canada Rubber – lidera innowacji w zakresie hydroizolacji balkonów, tarasów, dachów.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.