EkspertBudowlany.pl

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. | 2011-07-11
Fot. Wiśniowski

Fot. Wiśniowski

Stalowe ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI, to nieograniczone możliwości kreowania przydomowej architektury krajobrazu. Idealnie wkomponowują się w otoczenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą barierę ciszy i bezpieczeństwa.

treść sponsorowana

Dom to nie tylko budynek zamknięty ścianami, to również otoczenie

Jego granice wytycza ogrodzenie, którego zadaniem jest ochrona naszego mienia oraz dopełnienie przestrzennej kompozycji całej posesji. W zależności od gustów, a także zawartości portfela, można się ogrodzić na kilka sposobów, używając różnych materiałów takich jak stal, drewno, beton, aluminium czy tworzywa. Większość materiałów jest jednak droga w utrzymaniu ze względu na konieczność częstych konserwacji, czy nawet wymiany poszczególnych elementów. Dlatego warto zainwestować w ogrodzenie ze stali, które stanowi najbardziej uniwersalne i trwałe rozwiązanie.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

Kompletny system w sprawdzonej konstrukcji

Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI to bramy, furtki, segmenty oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy do ogrodzenia posesji. Profilowane kształtowniki lub pręty stalowe o kwadratowym przekroju, łączone metodą spawania tworzą solidną konstrukcję. Wszystkie elementy są opracowane w taki sposób, aby zapewnić profesjonalny, łatwy i szybki montaż ogrodzenia. Można zastosować wiele możliwości doboru szerokości segmentów ogrodzeniowych. Wśród nich znajduje się tzw. typoszereg, czyli segmenty o standardowej szerokości 2,5 lub 3 m z ostatnim segmentem tzw. wynikowym.

Innym sposobem może być dobór segmentów o równej szerokości pod indywidualne zamówienie „na wymiar”. Pochyły teren, czy przeszkody w linii ogrodzenia nie stanowią żadnych przeszkód. Schodkowanie segmentów czyli „kaskada” lub segmenty przekoszone pozwolą dopasować ogrodzenie do ukształtowania terenu. W ogrodzenie można wkomponować takie elementy jak: skrzynka na listy czy skrzynka elektryczna. W segmencie wykonuje się ramę, w której montowana jest skrzynka, dzięki czemu dostęp do niej nie jest niczym ograniczony.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

Ostoja bezpieczeństwa

Bramy, furtki, słupki, segmenty oraz akcesoria montażowe, pozwolą uzyskać jednolitą całość, a dzięki dokładnemu dopasowaniu wszystkich elementów stają się idealnym zabezpieczeniem każdego domu.  Wszystkie bramy zarówno skrzydłowe jak i przesuwne oraz furtki są certyfikowane europejskim znakiem CE. Jest to potwierdzenie ich niezawodnej i bezpiecznej pracy w każdych.

Charakterystyczną cechą ogrodzeń WIŚNIOWSKI jest ich stabilność i trwałość. Konstrukcja poszczególnych elementów w zależności od wzoru oparta jest na stalowych kształtownikach lub prętach łączonych metodą spawania. Wszystkie części składowe ogrodzenia są zabezpieczone antykorozyjnie, za pomocą systemu DUPLEX, dzięki któremu uzyskuje się podwójną powłokę w postaci warstwy cynku oraz farby nakładanej techniką malowania proszkowego. Odpowiednio dobrana grubość powłoki cynkowej w połączeniu z warstwą farby proszkowej zapewnia ogrodzeniom długoletnie użytkowanie.

Do produkcji używana jest stal najwyższej jakości o odpowiednim składzie chemicznym. Prawidłowe proporcje węgla, fosforu i krzemu zawarte w stali nadają jej optymalnych właściwości łączenia z powłokami cynkowymi, dzięki czemu ogrodzenia WIŚNIOWSKI zyskują najwyższy stopień zabezpieczenia przed korozją.

Komfort, funkcjonalność i estetyka dzięki unikalnym rozwiązaniom

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI posiadają szereg rozwiązań wpływających na podwyższenie komfortu użytkowania, który odczuwalny jest właściwie na każdym kroku. Automatyczne bramy można wygodnie i komfortowo otworzyć i zamknąć nadajnikiem, który poza uruchomieniem napędu bramy, włączy oświetlenie podjazdu lub bramę garażową. Ciekawostką w dziedzinie automatyki bram jest System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI. Dzięki systemowi sterowania i powiadomień GSM, użytkownik nie jest ograniczony odległością od bramy, ani koniecznością posiadania osobnego nadajnika. Wystarczy telefon komórkowy.

Bramę można otworzyć lub zamknąć z każdego miejsca na świecie, gdzie dostępny jest zasięg GSM. Takie rozwiązanie sprawdza się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Jest również doskonałym rozwiązaniem gdy nasz wjazd jest położony przy ruchliwej ulicy. Brama może zostać uruchomiona za pomocą telefonu na tyle wcześnie, aby samochód mógł wjechać na posesję nie ograniczając ruchu innych pojazdów. System Sterowania i Powiadomień WIŚNIOWSKI może również wysyłać informacje tekstowe (SMS), które mogą dotyczyć np.: stanu położenia bramy czy informacji o próbie siłowego otwarcia bramy, które może świadczyć o włamaniu. System może sterować nie tylko bramą wjazdową, ale także bramą garażową, furtką czy nawet roletami okiennymi.

Unikalnym rozwiązaniem na rynku ogrodzeń jest stosowany w bramach automatycznych napęd zamknięty w słupie bramy przesuwnej. Słup o wymiarach 120x120 mm posiada pokrywę, która umożliwia dostęp do napędu w razie zaniku energii elektrycznej. Zaletą tego rozwiązania jest dodatkowa ochrona urządzenia przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi lub kradzieżą. To także walory estetyczne oraz większe bezpieczeństwo, ponieważ dzięki zamknięciu napędu w słupie w ramie bramy nie ma wystających elementów. Napęd może być umieszczony w bramach o maksymalnych wymiarach; nawet do 6 metrów szerokości wjazdu.  

Dostosowane do każdego stylu

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI, to niepowtarzalna rozmaitość form i wzorów, pozwalających na dostosowanie ogrodzenia do indywidualnych gustów i architektury otoczenia.  W ofercie Firmy WIŚNIOWSKI znajdują się cztery systemy o zróżnicowanym wzornictwie. System Lux to kilkadziesiąt bogato zdobionych, niepowtarzalnych wzorów wypełnień o wyszukanej elegancji, podkreślających luksusowy charakter posesji. Systemy Styl i Premium, to nowoczesność ubrana w stylową formę, która subtelnie podkreśli charakter otoczenia. Dla miłośników klasyki, oferujemy kilkanaście kształtów systemu Classic. Znajdują one zastosowanie w prostych formach architektonicznych i nowoczesnej zabudowie.

Modułowy system znajduje zastosowanie zarówno przy grodzeniu posesji dużych i małych, bez względu na ukształtowanie terenu. Można je dowolnie komponować i zestawiać. Firma oferuje całe spektrum możliwości kolorystycznych, dzięki czemu posesja nabierze indywidualnych cech, co wyróżni ją spośród innych. Elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI mogą być malowane w kolorach standardowych (np.: grafitowy, brązowy, czarny) lub w kolorach niestandardowych (np.: szary, brązowy, biały). Dostępne są również kolory specjalne: antracyt i żeliwo oraz kolory z palety RAL

AW Expert – przełom w projektowaniu ogrodzeń posesyjnych

Planując swoje ogrodzenie chcielibyśmy zobaczyć już na etapie projektowania jak będzie ono wyglądać docelowo. Dlatego Firma WIŚNIOWSKI  stworzyła program AW Expert, jedyne w swoim rodzaju narzędzie do wspomagania projektowania nowego ogrodzenia, jak również remontu starego.

Udając się do dobrych punktów sprzedaży, posiadających w ofercie ogrodzenia WIŚNIOWSKI, można już w kilka minut uzyskać wielowariantowy projekt ogrodzenia. Oprócz gotowego projektu otrzymają Państwo szczegółowy kosztorys wszystkich elementów potrzebnych do wykonania ogrodzenia oraz cenę ostateczną całości. Dzięki możliwości zastosowania w projekcie typowych rozwiązań, uzyskają Państwo najbardziej atrakcyjną cenę swojego ogrodzenia, a ponieważ gotowy projekt jest od razu przesyłany do Firmy WIŚNIOWSKI w formie zamówienia, znacznie skraca się termin jego realizacji.  

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Firmy zaowocowało stworzeniem systemów ogrodzeniowych o wysokiej jakości, funkcjonalności i estetyce. Bramy, furtki, słupki, segmenty oraz akcesoria montażowe, pozwalają uzyskać jednolitą całość, a dzięki idealnemu dopasowaniu wszystkich elementów stają się idealnym zabezpieczeniem każdego domu, dzięki czemu stanie się on ostoją ciszy i bezpieczeństwa.

Komentarze

  • dawid13 dawid13, 22.07.2020r., 20:25:46 Mnie się takie ostre ogrodzenia za bardzo nie podobały. Jakoś jestem zwolennikiem minimalizmu i betonu. Spodobała nam się oferta firmy Kost-Bet i to u nich zamówiliśmy ogrodzenie LONG. Takie, jakiego szukaliśmy.

Najnowsze produkty i technologie

Pomysł na małą łazienkę

Pomysł na małą łazienkę Pomysł na małą łazienkę

Małe jest piękne! Powinien o tym pamiętać każdy właściciel mieszkania z niewielką łazienką. Obszerny, luksusowy pokój kąpielowy nie jest jedynym pomysłem na komfortową i ładną łazienkę, a nieduże pomieszczenie...

Małe jest piękne! Powinien o tym pamiętać każdy właściciel mieszkania z niewielką łazienką. Obszerny, luksusowy pokój kąpielowy nie jest jedynym pomysłem na komfortową i ładną łazienkę, a nieduże pomieszczenie ma też swoje zalety, takie jak łatwość skutecznego ogrzania oraz uzyskanie wrażenia przytulności.

Sklep budowlany online – czy warto kupować materiały budowlane w sieci?

Sklep budowlany online – czy warto kupować materiały budowlane w sieci? Sklep budowlany online – czy warto kupować materiały budowlane w sieci?

Sklep budowlany online czy sklep stacjonarny? Gdzie kupować materiały budowlane? Zobacz nasze podpowiedzi i obserwacje.

Sklep budowlany online czy sklep stacjonarny? Gdzie kupować materiały budowlane? Zobacz nasze podpowiedzi i obserwacje.

Nieprawdopodobne stało się remontową codziennością… gładź polimerowa GTA

Nieprawdopodobne stało się remontową codziennością… gładź polimerowa GTA Nieprawdopodobne stało się remontową codziennością… gładź polimerowa GTA

Perfekcyjnie gładkie i równe ściany to absolutny standard we wszystkich wnętrzach, a ewentualne nierówności mogą być tylko zamierzonym efektem wynikającym z projektu architekta. Przez dziesiątki lat ekipy...

Perfekcyjnie gładkie i równe ściany to absolutny standard we wszystkich wnętrzach, a ewentualne nierówności mogą być tylko zamierzonym efektem wynikającym z projektu architekta. Przez dziesiątki lat ekipy budowlane spowite były białymi obłokami, które powstawały w czasie mozolnego szlifowania ścian, aż w końcu to, co wydawało się mrzonką, stało się realne… Pojawiła się polimerowa gładź szpachlowa GTA i rozwiała chmury remontowego pyłu raz na zawsze.

Mercedes PRO – cyfrowe centrum dowodzenia

Mercedes PRO – cyfrowe centrum dowodzenia Mercedes PRO – cyfrowe centrum dowodzenia

Cyfrowe połączenie z pojazdem, telediagnostyka oraz planowanie tras tak, by ominąć korki w czasie rzeczywistym? To już możliwe i łatwe, dzięki usługom łącznościowym, które zapewnia Mercedes PRO – dzięki...

Cyfrowe połączenie z pojazdem, telediagnostyka oraz planowanie tras tak, by ominąć korki w czasie rzeczywistym? To już możliwe i łatwe, dzięki usługom łącznościowym, które zapewnia Mercedes PRO – dzięki nim można jeździć bezpieczniej, oszczędniej i przyjemniej.

Stropy panelowe – łatwy montaż, modułowość, niskie koszty

Stropy panelowe – łatwy montaż, modułowość, niskie koszty Stropy panelowe – łatwy montaż, modułowość, niskie koszty

W polskim budownictwie mieszkaniowym przez lata dominowały tradycyjne rozwiązania takie jak żelbetowe stropy monolityczne czy gęstożebrowe stropy Teriva. Jednak z uwagi na wysokie koszty i dużą pracochłonność...

W polskim budownictwie mieszkaniowym przez lata dominowały tradycyjne rozwiązania takie jak żelbetowe stropy monolityczne czy gęstożebrowe stropy Teriva. Jednak z uwagi na wysokie koszty i dużą pracochłonność oraz niezgodność z europejskimi normami (w przypadku stropów Teriva) obecnie klienci poszukują zupełnie innych rozwiązań.

Na czym polega odpowiednie oczyszczanie szamba?

Na czym polega odpowiednie oczyszczanie szamba? Na czym polega odpowiednie oczyszczanie szamba?

Jak w przypadku większości rzeczy w życiu, im lepiej się nimi zajmiesz, tym dłużej będą trwać. Twoje szambo nie jest wyjątkiem, dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć, jak właściwie je konserwować i w jaki...

Jak w przypadku większości rzeczy w życiu, im lepiej się nimi zajmiesz, tym dłużej będą trwać. Twoje szambo nie jest wyjątkiem, dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć, jak właściwie je konserwować i w jaki sposób preparat do szamb taki jak Biofos może w tym zadaniu pomóc.

Twój dom zabezpieczony przed skutkami obfitych opadów deszczu i zalaniem piwnicy

Twój dom zabezpieczony przed skutkami obfitych opadów deszczu i zalaniem piwnicy Twój dom zabezpieczony przed skutkami obfitych opadów deszczu i zalaniem piwnicy

Ulewy niosą za sobą podtopienia domów, a meteorolodzy są zgodni – silne opady będą występować coraz częściej. Zalanie grozi piwnicom również ze strony ścieków, szczególnie kiedy odpływ występuje poniżej...

Ulewy niosą za sobą podtopienia domów, a meteorolodzy są zgodni – silne opady będą występować coraz częściej. Zalanie grozi piwnicom również ze strony ścieków, szczególnie kiedy odpływ występuje poniżej kolektora ściekowego. Urządzenia odwadniające skutecznie zabezpieczą Twój dom.

Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania

Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania

Według obiegowych opinii magazynowana w zbiornikach woda deszczowa może z czasem zagniwać i tym samym być niezdatna do dalszego wykorzystania. Opinii tych w żadnym wypadku nie można stosować do sytuacji,...

Według obiegowych opinii magazynowana w zbiornikach woda deszczowa może z czasem zagniwać i tym samym być niezdatna do dalszego wykorzystania. Opinii tych w żadnym wypadku nie można stosować do sytuacji, gdy deszczówka gromadzona jest w zbiornikach podziemnych i gdy wcześniej jest ona filtrowana.

Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej

Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej

Systemy gromadzenia deszczówki, ze względu na lokalizację zbiornika magazynującego, dzielą się na naziemne i podziemne. Zbiorniki naziemne mogą być umiejscowione zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich...

Systemy gromadzenia deszczówki, ze względu na lokalizację zbiornika magazynującego, dzielą się na naziemne i podziemne. Zbiorniki naziemne mogą być umiejscowione zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach, np. w piwnicach.

Kredyt hipoteczny 300 tys – jaka rata?

Kredyt hipoteczny 300 tys – jaka rata? Kredyt hipoteczny 300 tys – jaka rata?

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które udzielane jest na dłuższy okres – zazwyczaj na 20 czy 25 lat. Z tego też powodu warto zastanowić się, jaka będzie jego miesięczna rata, by mieć pełną świadomość...

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które udzielane jest na dłuższy okres – zazwyczaj na 20 czy 25 lat. Z tego też powodu warto zastanowić się, jaka będzie jego miesięczna rata, by mieć pełną świadomość regularnie ponoszonych wydatków w dłuższej perspektywie.

Czy inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne jest opłacalna?

Czy inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne jest opłacalna? Czy inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne jest opłacalna?

Fotowoltaika to rozwiązanie z zakresu odnawialnych źródeł energii, które zyskuje coraz większą popularność. Na dachach polskich domów coraz częściej widzimy charakterystyczne niebieskie lub czarne panele....

Fotowoltaika to rozwiązanie z zakresu odnawialnych źródeł energii, które zyskuje coraz większą popularność. Na dachach polskich domów coraz częściej widzimy charakterystyczne niebieskie lub czarne panele. Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną z odnawialnego i ekologicznego źródła, jakim jest promieniowanie słoneczne. Dzięki fotowoltaice zyskujemy darmowy prąd i niezależność energetyczną. Jak działają ogniwa fotowoltaiczne, jaka jest opłacalność montażu fotowoltaiki?

Wymiana stropów

Wymiana stropów Wymiana stropów

Wiele budynków, a szczególnie te wzniesione na przełomie XIX i XX wieku kamienice i pałace, ze względu na zły stan techniczny, wymaga obecnie remontu, a często niezbędne jest wzmocnienie lub wymiana stropu....

Wiele budynków, a szczególnie te wzniesione na przełomie XIX i XX wieku kamienice i pałace, ze względu na zły stan techniczny, wymaga obecnie remontu, a często niezbędne jest wzmocnienie lub wymiana stropu. Budynki te zwykle posiadają stropy o konstrukcji drewnianej lub stalowej. Fundamenty wykonywane pod takimi obiektami najczęściej były zaprojektowane pod kątem lekkich ogólnodostępnych wówczas rodzajów stropów. Konstruktorzy, po ocenie stanu technicznego budynku, najczęściej decydują się na drogie...

Szybka zmiana podłogi w Twoim domu

Szybka zmiana podłogi w Twoim domu Szybka zmiana podłogi w Twoim domu

Na rynek trafia właśnie całkowicie bezpłatne narzędzie, które ma szansę zrewolucjonizować proces wyboru i zakupu podłóg do domu. Wizualizator podłóg, który wprowadziła znana z innowacji polska marka Arbiton,...

Na rynek trafia właśnie całkowicie bezpłatne narzędzie, które ma szansę zrewolucjonizować proces wyboru i zakupu podłóg do domu. Wizualizator podłóg, który wprowadziła znana z innowacji polska marka Arbiton, to najnowocześniejsze i najbardziej dokładne tego typu narzędzie w Europie. Za pomocą trzech kliknięć możemy sprawdzić, jak w naszym salonie będzie wyglądać podłoga o różnych kolorach czy fakturach.

Jaki powinien być dom dla małej rodziny?

Jaki powinien być dom dla małej rodziny? Jaki powinien być dom dla małej rodziny?

Budowa własnego domu to bez wątpienia jedno z większych przedsięwzięć, z jakim można zmierzyć się w życiu. To tak naprawdę przygoda, która trwa przez kilka lat. Sama budowa to tylko jakiś jej etap. Potem...

Budowa własnego domu to bez wątpienia jedno z większych przedsięwzięć, z jakim można zmierzyć się w życiu. To tak naprawdę przygoda, która trwa przez kilka lat. Sama budowa to tylko jakiś jej etap. Potem następuje wykańczanie oraz urządzanie, kiedy to dom nabiera bardziej indywidualnego charakteru. Można się tym wszystkim bawić, można stresować i denerwować, szczególnie wtedy, gdy zdecydujemy się na nieruchomość zbyt dużą. Warto zatem do tematu podejść z rozwagą, tak by metraż dom był optymalny.

Blachodachówka FIORD – nowoczesne pokrycie na każdy rodzaj dachu

Blachodachówka FIORD – nowoczesne pokrycie na każdy rodzaj dachu Blachodachówka FIORD – nowoczesne pokrycie na każdy rodzaj dachu

Blachodachówka panelowa FIORD to nowość firmy Blachy Pruszyński, wprowadzona na rynek tej jesieni. Nowoczesny kształt doskonale sprawdzi się na każdym rodzaju dachu – zarówno tych o prostej, jak i nieco...

Blachodachówka panelowa FIORD to nowość firmy Blachy Pruszyński, wprowadzona na rynek tej jesieni. Nowoczesny kształt doskonale sprawdzi się na każdym rodzaju dachu – zarówno tych o prostej, jak i nieco bardziej skomplikowanej konstrukcji.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.