EkspertBudowlany.pl Portal Budowlany

Zaawansowane wyszukiwanie

Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA

Eko-Okna S.A. | 2023-02-06
Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA

Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA

Targi BUDMA to wydarzenie o międzynarodowej renomie, które odwiedzają tysiące handlowców, dystrybutorów i architektów. Wśród licznych wystawców to właśnie stoisko firmy z Kornic przyciągało szczególną uwagę i cieszyło się dużą popularnością.

treść sponsorowana

Odbywające się w dniach od  31 stycznia do 3 lutego poznańskie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży budowlanej w Polsce. Profesjonalnie przygotowane co roku przyciąga tłumy. Targi to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, ale także miejsce spotkań i rozmów biznesowych oraz szereg imprez towarzyszących.

Efektowna ekspozycja Eko-Okien reprezentowała wysoki poziom, zarówno pod względem projektu oraz wielkości, jak i wykonania. Firmowe stoisko kształtem przypominało stodołę. W nowoczesnym budownictwie to obecnie bardzo popularny trend, który opiera się na harmonii, prostocie i minimalistycznej formie. Wygląd stanowiska doceniła kapituła konkursu Grupy MTP, w skład której wchodzą eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.  

„Otrzymana nagroda ACANTHUS AUREUS to dla nas niezwykle ważne wyróżnienie. Dziękujemy za docenienie naszego stoiska jako bryły architektonicznej i przestrzeni, która sprzyja bezpośredniej komunikacji z klientem oraz podkreśla pozytywny wizerunek firmy” – mówi Marzena Bauerek, kierownik marketingu Eko-Okien.

To nie jedyna nagroda, jaką otrzymała firma z Kornic. Aluminiowy system drzwi przesuwnych Cor Vision zdobył Złoty Medal ubiegłorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Ceniony przez klientów system to ogromne tafle szkła na wyjątkowo cienkich profilach, które stanowią zaledwie 9–14% całej konstrukcji. Drzwi w systemie Cor Vision doskonale doświetlają wnętrze i optycznie je powiększają. 

W Poznaniu odbyła się inauguracja pilotażowego projektu, który firma trzymała w tajemnicy do ostatniej chwili. Mowa tutaj o najnowszej edycji programu „Czyste Powietrze 3.0” i przygotowanych webinarach dla dystrybutorów. Podczas spotkań online współpracujący z firmą partnerzy pozyskają praktyczną wiedzę z zakresu dotacji w tym programie. Dzięki temu nie tylko pomogą klientom wybrać najbardziej energooszczędne rozwiązania, ale także przygotować dokumenty o dofinansowanie.

„Chcąc spełnić oczekiwania klientów i naszych partnerów biznesowych, postanowiliśmy zorganizować szereg bezpłatnych szkoleń z zakresu wypełniania wniosków o dofinansowanie na termomodernizację domu. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród dealerów obecnych na targach” – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Dowiedz się więcej i weź udział w bezpłatnym webinarze >>

Na targach zaprezentowano także drzwi i okna drewniane, z których producent zasłynął podczas zeszłorocznych imprez branżowych w Polsce, Francji i Niemczech. Dużym zainteresowaniem w Poznaniu cieszyły się również ogrodzenia i bramy garażowe INFINITI z asortymentu Eko-Okna.

Tegoroczne targi BUDMA były wyjątkowe także z powodu obchodzonego jubileuszu 25-lecia działalności Eko-Okien. Z tej okazji nie zabrakło balonowych girland i specjalnej urodzinowej ścianki, która była elementem dekoracyjnym wielu zdjęć. Wyjątkowym wyróżnieniem była również specjalna statuetka z gratulacjami i życzeniami dalszego rozwoju od orgnizatorów, a także miłe słowa uznania od licznych zwiedzających.

Czytaj więcej o firmie Eko-Okna >>

Komentarze

Powiązane

Eko-Okna S.A. Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft

Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft

Odkryj nową jakość zarządzania przestrzenią dzięki stalowemu systemowi harmonijkowemu Loft. Tym razem Eko-Okna proponują nam nietuzinkowy design i wyjątkową funkcjonalność. Będziemy dynamicznie dzielić...

Odkryj nową jakość zarządzania przestrzenią dzięki stalowemu systemowi harmonijkowemu Loft. Tym razem Eko-Okna proponują nam nietuzinkowy design i wyjątkową funkcjonalność. Będziemy dynamicznie dzielić i otwierać przestrzeń w kilka sekund, bez wysiłku.

Eko-Okna S.A. Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł

Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł

Ciepło ucieka przez nieszczelne okna, a wraz z nim pieniądze? Pora to zmienić! Dystrybutorzy Eko-Okien pomogą wypełnić wniosek o dotację, a efektowne i energooszczędne okna Naturo będą wyprodukowane już...

Ciepło ucieka przez nieszczelne okna, a wraz z nim pieniądze? Pora to zmienić! Dystrybutorzy Eko-Okien pomogą wypełnić wniosek o dotację, a efektowne i energooszczędne okna Naturo będą wyprodukowane już w miesiąc.

Eko-Okna S.A. INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe

INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe

Nowe panele o grubości 60 mm to istotna nowość, jaka pojawiła się na rynku segmentowych bram garażowych. Chociaż INFINITI Thermo opiera się na dotychczasowych rozwiązaniach Eko-Okien, mocny nacisk na termoizolacyjność...

Nowe panele o grubości 60 mm to istotna nowość, jaka pojawiła się na rynku segmentowych bram garażowych. Chociaż INFINITI Thermo opiera się na dotychczasowych rozwiązaniach Eko-Okien, mocny nacisk na termoizolacyjność zupełnie zmienia zasady gry.

Eko-Okna S.A. Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien

Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien

Linia produktów All in One Eko-Okien nie tylko dopełnia wygląd elewacji, ale też integruje najnowocześniejsze technologie, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla naszych domów.

Linia produktów All in One Eko-Okien nie tylko dopełnia wygląd elewacji, ale też integruje najnowocześniejsze technologie, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla naszych domów.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej?

Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej? Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej?

Już wkrótce świat stolarki otworowej skupi się na największym wydarzeniu w Polsce, jakim są targi BUDMA w Poznaniu. Wśród wielu wystawców Eko-Okna wyróżnią się nie tylko nowościami produktowymi, ale także...

Już wkrótce świat stolarki otworowej skupi się na największym wydarzeniu w Polsce, jakim są targi BUDMA w Poznaniu. Wśród wielu wystawców Eko-Okna wyróżnią się nie tylko nowościami produktowymi, ale także imponującym stoiskiem.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa

Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa

W tym roku dwie renomowane firmy, Eko-Okna i Swisspacer, obchodzą swoje srebrne jubileusze – 25 lat istnienia na rynku. To wyjątkowa okazja do spojrzenia wstecz na wspólną podróż obu firm oraz na sukcesy,...

W tym roku dwie renomowane firmy, Eko-Okna i Swisspacer, obchodzą swoje srebrne jubileusze – 25 lat istnienia na rynku. To wyjątkowa okazja do spojrzenia wstecz na wspólną podróż obu firm oraz na sukcesy, jakie osiągnęły dzięki swojej współpracy.

Eko-Okna S.A. Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien

Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien

Stolarka wykonana z PVC to niekwestionowany faworyt na rynku okien od lat. Liderem sprzedaży plastikowych profili w Polsce i Europie są Eko-Okna. Ich produkty są trwałe, designerskie, a przede wszystkim...

Stolarka wykonana z PVC to niekwestionowany faworyt na rynku okien od lat. Liderem sprzedaży plastikowych profili w Polsce i Europie są Eko-Okna. Ich produkty są trwałe, designerskie, a przede wszystkim ciepłe.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce

Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce

Eko-Okna zajęły 2. miejsce wśród 100 firm branży budowlanej w Polsce! Przychody w 2022 r. wyniosły 4617 mln złotych, co zagwarantowało pozycję na podium w prestiżowym rankingu firm budowlanych Build The...

Eko-Okna zajęły 2. miejsce wśród 100 firm branży budowlanej w Polsce! Przychody w 2022 r. wyniosły 4617 mln złotych, co zagwarantowało pozycję na podium w prestiżowym rankingu firm budowlanych Build The Future.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien

Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien

Eko-Okna, jeden z największych producentów stolarki otworowej w Europie, były w listopadzie najbardziej aktywne na Facebooku. Mogą pochwalić się także bardzo zaangażowaną społecznością.

Eko-Okna, jeden z największych producentów stolarki otworowej w Europie, były w listopadzie najbardziej aktywne na Facebooku. Mogą pochwalić się także bardzo zaangażowaną społecznością.

Eko-Okna S.A. Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym

Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym

W dziale handlowym Eko-Okien praca jest kreatywna i daje wiele możliwości, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystych językach to podstawa. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

W dziale handlowym Eko-Okien praca jest kreatywna i daje wiele możliwości, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystych językach to podstawa. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

Eko-Okna S.A. Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023

Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023 Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023

Na międzynarodowych targach budowlanych w Mediolanie Eko-Okna po raz kolejny udowodniły, że są europejskim liderem stolarki otworowej. Wielotysięczne tłumy, które odwiedziły stoisko producenta, mogły podziwiać...

Na międzynarodowych targach budowlanych w Mediolanie Eko-Okna po raz kolejny udowodniły, że są europejskim liderem stolarki otworowej. Wielotysięczne tłumy, które odwiedziły stoisko producenta, mogły podziwiać designerskie i ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę

Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę

Aluminium to materiał, który łączy w sobie kilka kluczowych dla domu zalet, takich jak nietypowa dla metali lekkość, imponująca wytrzymałość oraz nowoczesny design. Te właściwości znajdują zastosowanie...

Aluminium to materiał, który łączy w sobie kilka kluczowych dla domu zalet, takich jak nietypowa dla metali lekkość, imponująca wytrzymałość oraz nowoczesny design. Te właściwości znajdują zastosowanie w systemach okiennych i drzwiowych MasterLine oferowanych przez Eko-Okna.

Eko-Okna S.A. Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna

Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna

Ambasadorowie z całego świata zwiedzili zakład produkcyjny Eko-Okien w Kornicach. W ramach podróży mającej przedstawić gościom bogatą historię i imponujący rozwój województwa śląskiego, firmę odwiedziło...

Ambasadorowie z całego świata zwiedzili zakład produkcyjny Eko-Okien w Kornicach. W ramach podróży mającej przedstawić gościom bogatą historię i imponujący rozwój województwa śląskiego, firmę odwiedziło ponad 20 dyplomatów reprezentujących cztery kontynenty.

Eko-Okna S.A. EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim

EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim

Eko-Okna wprowadzają do swojej oferty panele tłoczone wraz z pasującymi do nich dostawkami, panelami dolnymi i okiennicami wewnętrznymi. Liczba opcji estetycznych jest ogromna.

Eko-Okna wprowadzają do swojej oferty panele tłoczone wraz z pasującymi do nich dostawkami, panelami dolnymi i okiennicami wewnętrznymi. Liczba opcji estetycznych jest ogromna.

Eko-Okna S.A. Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Awangardowy, przyjazny środowisku i funkcjonalny dom to marzenie i cel współczesnych architektów wnętrz oraz ich klientów. Warto śledzić, jakie produkty wybierają projektanci, jest to bowiem gwarancja...

Awangardowy, przyjazny środowisku i funkcjonalny dom to marzenie i cel współczesnych architektów wnętrz oraz ich klientów. Warto śledzić, jakie produkty wybierają projektanci, jest to bowiem gwarancja solidności i stylu. Jedną z modnych obecnie, a jednocześnie uniwersalnych propozycji, jest szyba Planibel Dark Grey. Właśnie pojawiła się w ofercie Eko-Okien.

Eko-Okna S.A. Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu

Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu

Wypoczynek w ogrodzie latem kojarzy się z parasolami czy altanami. Coraz bardziej popularnym i interesującym wyborem jest jednak pergola. Od starożytności usprawnia uprawę winorośli, a od kilku wieków...

Wypoczynek w ogrodzie latem kojarzy się z parasolami czy altanami. Coraz bardziej popularnym i interesującym wyborem jest jednak pergola. Od starożytności usprawnia uprawę winorośli, a od kilku wieków wykorzystuje się ją także do ochrony przed słońcem podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Eko-Okna S.A. Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien

Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien

Lato to najlepsza pora na wykonanie prac w otoczeniu domu. Wysoka temperatura powietrza i późne zachody słońca zachęcają do realizowania kolejnych inwestycji. Ogrodzenie wprowadza gości i przechodniów...

Lato to najlepsza pora na wykonanie prac w otoczeniu domu. Wysoka temperatura powietrza i późne zachody słońca zachęcają do realizowania kolejnych inwestycji. Ogrodzenie wprowadza gości i przechodniów w klimat naszego domu. Zadbajmy o odpowiednią estetykę i gwarancję trwałości, by ta wizytówka była idealna.

Eko-Okna S.A. Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air

Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air

Firma Eko-Okna wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – komponent wyrównujący ciśnienie SWISSPACER Air dla ramek dystansowych w szybach zespolonych. To innowacyjne rozwiązanie zapobiega pękaniu i wypaczaniu...

Firma Eko-Okna wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – komponent wyrównujący ciśnienie SWISSPACER Air dla ramek dystansowych w szybach zespolonych. To innowacyjne rozwiązanie zapobiega pękaniu i wypaczaniu się szyb zespolonych w wyniku zmian ciśnienia podczas transportu i późniejszego użytkowania.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze

Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze

Program „Czyste Powietrze” to szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Eko-Okna wspierają swoich partnerów biznesowych, organizując bezpłatne webinary i przygotowując ofertę produktów...

Program „Czyste Powietrze” to szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Eko-Okna wspierają swoich partnerów biznesowych, organizując bezpłatne webinary i przygotowując ofertę produktów spełniających kryteria programu.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim

Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim

Eko-Okna ogłaszają otwarcie nowego rozdziału w swojej historii. Ten największy w Polsce producent stolarki otworowej i jeden ze światowych liderów całej branży poszerza właśnie ofertę o profile o charakterystyce...

Eko-Okna ogłaszają otwarcie nowego rozdziału w swojej historii. Ten największy w Polsce producent stolarki otworowej i jeden ze światowych liderów całej branży poszerza właśnie ofertę o profile o charakterystyce typowej dla rynku amerykańskiego.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze

Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze

Eko-Okna weszły z przytupem w 2023 rok. Firma zaangażowała się w kolejną serię webinarów i kursów egzaminacyjnych z wypełniania wniosków o dofinansowanie do programu „Czyste Powietrze 3.0”. Spotkania są...

Eko-Okna weszły z przytupem w 2023 rok. Firma zaangażowała się w kolejną serię webinarów i kursów egzaminacyjnych z wypełniania wniosków o dofinansowanie do programu „Czyste Powietrze 3.0”. Spotkania są przeznaczone dla dystrybutorów. Ukończenie kursu otwiera możliwości w dotrzeć do nowych klientów.

Eko-Okna S.A. Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych?

Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych? Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych?

Skuteczne i wygodne sterowanie żaluzjami fasadowymi zależy w dużej mierze od właściwie dobranego silnika. To on umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu światła, zapewniając komfort termiczny. Podczas dokonywania...

Skuteczne i wygodne sterowanie żaluzjami fasadowymi zależy w dużej mierze od właściwie dobranego silnika. To on umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu światła, zapewniając komfort termiczny. Podczas dokonywania wyboru silnika do żaluzji fasadowych warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników.

Eko-Okna S.A. Segmentowe bramy garażowe INFINITI

Segmentowe bramy garażowe INFINITI Segmentowe bramy garażowe INFINITI

Segmentowe bramy garażowe zyskały popularność dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i trwałości. Dostępne w wielu wymiarach, zapewniają bezpieczeństwo i energooszczędność, a automatyczne sterowanie zwiększa...

Segmentowe bramy garażowe zyskały popularność dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i trwałości. Dostępne w wielu wymiarach, zapewniają bezpieczeństwo i energooszczędność, a automatyczne sterowanie zwiększa komfort użytkowania.

Eko-Okna S.A. Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady

Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady

Stalowe okna i drzwi to coraz popularniejsze rozwiązania w budownictwie, szczególnie chętnie wykorzystywane są w projektach o nowoczesnym designie. Jednak czy warto zainwestować w te produkty? W tym artykule...

Stalowe okna i drzwi to coraz popularniejsze rozwiązania w budownictwie, szczególnie chętnie wykorzystywane są w projektach o nowoczesnym designie. Jednak czy warto zainwestować w te produkty? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, omawiając korzyści i wady wynikające z zastosowania stalowych okien i drzwi.

Najnowsze produkty i technologie

Action Jaką płytę grzewczą wybrać do kuchni?

Jaką płytę grzewczą wybrać do kuchni? Jaką płytę grzewczą wybrać do kuchni?

Kuchnia przez wiele osób nazywana jest sercem domu. W pewien sposób łączy pokolenia, pozwala razem spędzać czas i oczywiście stała się synonimem przyjemności, jaką daje jedzenie. To dlatego właśnie tak...

Kuchnia przez wiele osób nazywana jest sercem domu. W pewien sposób łączy pokolenia, pozwala razem spędzać czas i oczywiście stała się synonimem przyjemności, jaką daje jedzenie. To dlatego właśnie tak dużą wagę przykładamy do wykończenia tego miejsca, wyboru mebli oraz sprzętu kuchennego. Na tym tle widać, że wybór odpowiedniej płyty grzewczej wpływa dość mocno na komfort gotowania oraz wygląd wnętrza. Coraz częściej klienci zamiast tradycyjnych kuchenek gazowych wybierają nowoczesne płyty elektryczne...

laczynasnapiecie.pl Jak działa pompa ciepła i dlaczego warto w nią zainwestować?

Jak działa pompa ciepła i dlaczego warto w nią zainwestować? Jak działa pompa ciepła i dlaczego warto w nią zainwestować?

Pompa ciepła to innowacyjne urządzenie, które zyskuje na popularności wśród systemów ogrzewania i chłodzenia domów. Jej kluczową zaletą jest efektywność energetyczna, która przekłada się na niższe rachunki...

Pompa ciepła to innowacyjne urządzenie, które zyskuje na popularności wśród systemów ogrzewania i chłodzenia domów. Jej kluczową zaletą jest efektywność energetyczna, która przekłada się na niższe rachunki za energię oraz ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. Wyjaśnijmy, jak działa pompa ciepła oraz dlaczego jej instalacja może być korzystną inwestycją.

Euroterm24.pl Zyskuj podwójnie na targach Euroterm24.pl

Zyskuj podwójnie na targach Euroterm24.pl Zyskuj podwójnie na targach Euroterm24.pl

Euroterm24.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fachowców z branży hydraulicznej, kotłowniczej oraz sanitarno-technicznej, oferując specjalne promocje i nagrody za zakupy. Specjalnie dla nich hurtownia przygotowała...

Euroterm24.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fachowców z branży hydraulicznej, kotłowniczej oraz sanitarno-technicznej, oferując specjalne promocje i nagrody za zakupy. Specjalnie dla nich hurtownia przygotowała akcję online „e-Targi 2024”. Ta inicjatywa ma na celu ułatwienie codziennej pracy instalatorów i przyniesieniem im dodatkowych zysków.

KRISHOME SP Z O.O. Jaki styl domu wybrać? Zobacz 3 gotowe realizacje i poznaj aktualne trendy

Jaki styl domu wybrać? Zobacz 3 gotowe realizacje i poznaj aktualne trendy Jaki styl domu wybrać? Zobacz 3 gotowe realizacje i poznaj aktualne trendy

Jesteś w trakcie planowania budowy wymarzonego domu? Szukasz projektu, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby? A może masz już wybrany styl architektoniczny i szukasz inspiracji? Poznaj 3 aktualne...

Jesteś w trakcie planowania budowy wymarzonego domu? Szukasz projektu, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby? A może masz już wybrany styl architektoniczny i szukasz inspiracji? Poznaj 3 aktualne trendy.

KRISHOME SP Z O.O. Wybierz ekologiczne produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL) i zbuduj dom z Gwarancją Spokoju

Wybierz ekologiczne produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL) i zbuduj dom z Gwarancją Spokoju Wybierz ekologiczne produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL) i zbuduj dom z Gwarancją Spokoju

Coraz częściej marzymy o własnym domu, koniecznie z ogrodem. Pragniemy przestrzeni skrojonej na miarę naszych potrzeb, pięknej, bliskiej naturze, bezpiecznej i ekonomicznej. Jesteśmy świadomi, że to od...

Coraz częściej marzymy o własnym domu, koniecznie z ogrodem. Pragniemy przestrzeni skrojonej na miarę naszych potrzeb, pięknej, bliskiej naturze, bezpiecznej i ekonomicznej. Jesteśmy świadomi, że to od nas, od naszych długoterminowych inwestycji i codziennych decyzji, zależy wygląd świata, w którym będą żyć przyszłe pokolenia. Wybierając solidne i sprawdzone produkty od renomowanego producenta dajemy im szansę, aby mogły oddychać czystym powietrzem i cieszyć się pełnią zdrowia.

KRISHOME SP Z O.O. Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru

Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru

Bez względu na to, czy budujesz nowy dom, czy chcesz zmodernizować stary, stolarka okienna stanowi ważny punkt w kosztorysie. Nowoczesne okno składa się z ponad 40 elementów. Dla osoby, która nie jest...

Bez względu na to, czy budujesz nowy dom, czy chcesz zmodernizować stary, stolarka okienna stanowi ważny punkt w kosztorysie. Nowoczesne okno składa się z ponad 40 elementów. Dla osoby, która nie jest ekspertem – przeglądanie i porównywanie ofert to często czarna magia. Przygotowaliśmy ściągę, która może być przydatna na etapie podejmowania decyzji.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.