EkspertBudowlany.pl Portal Budowlany

Zaawansowane wyszukiwanie

INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe

Eko-Okna S.A. | 2024-02-14
INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe, fot. Eko-Okna

INFINITI Thermo: ciepłe panele rewolucjonizują segmentowe bramy garażowe, fot. Eko-Okna

Nowe panele o grubości 60 mm to istotna nowość, jaka pojawiła się na rynku segmentowych bram garażowych. Chociaż INFINITI Thermo opiera się na dotychczasowych rozwiązaniach Eko-Okien, mocny nacisk na termoizolacyjność zupełnie zmienia zasady gry.

treść sponsorowana

Bramy garażowe wcale nie muszą być przesadnie ciepłe, ponieważ w garażu nie oczekujemy temperatury powyżej 20ºC? Tak, ale tylko w garażach wolnostojących, gdzie nie ryzykujemy utworzeniem wielkiego mostka cieplego wyprowadzającego energię z budynku przez garaż. Zapobiegnie temu INFINITI Thermo.

Termodynamika domu

– Nic tak dobrze nie chroni przed utratą ciepła jak solidny, ocieplony mur. Najcieplej byłoby, gdyby dom nie miał ani drzwi, ani okien, ani tym bardziej bramy garażowej, która zazwyczaj ma gorsze parametry termiczne od drzwi i okien. Ot, taki bunkier, do którego wchodzilibyśmy przez komin. W czasach bardzo drogich surowców energetycznych nie możemy sobie pozwolić, by w domu istniała droga ucieczki ciepła prowadząca przez garaż. Skuteczne zabezpieczenie drzwi i okien to już norma, a z INFINITI Thermo jesteśmy w stanie zagwarantować, że ciepły będzie także garaż – mówi Janusz Fałowski, dyrektor produkcji bram garażowych w Eko-Oknach. 

Tempo wymiany ciepła pomiędzy ośrodkami zależy w dużej mierze od różnicy temperatur pomiędzy nimi. Jeśli w pomieszczeniach mieszkalnych domu jest przyjemnie ciepło, a w garażu bardzo zimno, transfer ciepła z domu do garażu będzie szybszy. Założenie skuteczniej izolującej bramy garażowej sprawi, że skala utraty energii w miejscach, gdzie jest ona najbardziej pożądana, wyraźnie spadnie.

Jak to robi INFINITI Thermo?

Segmentowe bramy garażowe INFINITI Themo z pozoru nie różnią się od swoich standardowych wersji. Oferują ten sam elegancki wygląd, atrakcyjną kolorystykę i wiele dodatków estetycznych oraz funkcjonalnych, za które ten produkt jest ceniony. Podstawową różnicę stanowi tutaj panel o grubości 60 mm, który oferuje zdecydowanie skuteczniejszą izolację termiczną.

Nad wprowadzeniem panelu 60 mm pracowaliśmy intensywnie od wielu miesięcy. Jest to bardzo ważna innowacja, ponieważ pozwala zmniejszyć przenikalność termiczną bramy do poziomu 0,36 W/m2·K, jeśli chodzi o jej panele. To naprawdę rewelacyjny wynik, porównywalny z trzykomorowymi pakietami szklenia. Tym bardziej, że panel Eko-Okien charakteryzuje równomierna grubość na całej jego wysokości, także w obszarze zamka – podkreśla dyrektor Fałowski.

Równie ważna jest tutaj szczelność. Stawiając na INFINITI Thermo uzyskuje się produkt wyposażony w podwójne uszczelki pomiędzy panelami i specjalną uszczelkę dwuwargową z komorą termiczną na obwodzie.

Inwestycja w INFINITI Thermo jest tym bardziej opłacalna, im skuteczniej ocieplony jest cały budynek. W nowoczesnym budownictwie eliminowane są wszelkie słabe termicznie punkty konstrukcji i niweluje się mostki ciepła, w wyniku czego do niedawna w zupełności dobre rozwiązania są dzisiaj niewystarczające. Tak jak szyby dwukomorowe wyparły z energooszczędnych i pasywnych domów szyby jednokomorowe, tak INFINITI Thermo rozprawi się ze swoimi poprzednikami wszędzie tam, gdzie oszczędzanie ciepła jest priorytetem.

Komentarze

Powiązane

Eko-Okna S.A. Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft

Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft Odkryj fascynujący świat przestrzeni z systemem harmonijkowym Loft

Odkryj nową jakość zarządzania przestrzenią dzięki stalowemu systemowi harmonijkowemu Loft. Tym razem Eko-Okna proponują nam nietuzinkowy design i wyjątkową funkcjonalność. Będziemy dynamicznie dzielić...

Odkryj nową jakość zarządzania przestrzenią dzięki stalowemu systemowi harmonijkowemu Loft. Tym razem Eko-Okna proponują nam nietuzinkowy design i wyjątkową funkcjonalność. Będziemy dynamicznie dzielić i otwierać przestrzeń w kilka sekund, bez wysiłku.

Eko-Okna S.A. Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł

Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł Drewniane okna w cztery tygodnie z dofinansowaniem do 136 tys. zł

Ciepło ucieka przez nieszczelne okna, a wraz z nim pieniądze? Pora to zmienić! Dystrybutorzy Eko-Okien pomogą wypełnić wniosek o dotację, a efektowne i energooszczędne okna Naturo będą wyprodukowane już...

Ciepło ucieka przez nieszczelne okna, a wraz z nim pieniądze? Pora to zmienić! Dystrybutorzy Eko-Okien pomogą wypełnić wniosek o dotację, a efektowne i energooszczędne okna Naturo będą wyprodukowane już w miesiąc.

Eko-Okna S.A. Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien

Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien Wizja estetyki i nowoczesności – All in One Eko-Okien

Linia produktów All in One Eko-Okien nie tylko dopełnia wygląd elewacji, ale też integruje najnowocześniejsze technologie, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla naszych domów.

Linia produktów All in One Eko-Okien nie tylko dopełnia wygląd elewacji, ale też integruje najnowocześniejsze technologie, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla naszych domów.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej?

Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej? Eko-Okna na targach BUDMA 2024. Co nowego dla branży budowlanej?

Już wkrótce świat stolarki otworowej skupi się na największym wydarzeniu w Polsce, jakim są targi BUDMA w Poznaniu. Wśród wielu wystawców Eko-Okna wyróżnią się nie tylko nowościami produktowymi, ale także...

Już wkrótce świat stolarki otworowej skupi się na największym wydarzeniu w Polsce, jakim są targi BUDMA w Poznaniu. Wśród wielu wystawców Eko-Okna wyróżnią się nie tylko nowościami produktowymi, ale także imponującym stoiskiem.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa

Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa Eko-Okna i Swisspacer: 25 lat na rynku i udana współpraca biznesowa

W tym roku dwie renomowane firmy, Eko-Okna i Swisspacer, obchodzą swoje srebrne jubileusze – 25 lat istnienia na rynku. To wyjątkowa okazja do spojrzenia wstecz na wspólną podróż obu firm oraz na sukcesy,...

W tym roku dwie renomowane firmy, Eko-Okna i Swisspacer, obchodzą swoje srebrne jubileusze – 25 lat istnienia na rynku. To wyjątkowa okazja do spojrzenia wstecz na wspólną podróż obu firm oraz na sukcesy, jakie osiągnęły dzięki swojej współpracy.

Eko-Okna S.A. Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien

Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien Efektywność i jakość PVC tylko od Eko-Okien

Stolarka wykonana z PVC to niekwestionowany faworyt na rynku okien od lat. Liderem sprzedaży plastikowych profili w Polsce i Europie są Eko-Okna. Ich produkty są trwałe, designerskie, a przede wszystkim...

Stolarka wykonana z PVC to niekwestionowany faworyt na rynku okien od lat. Liderem sprzedaży plastikowych profili w Polsce i Europie są Eko-Okna. Ich produkty są trwałe, designerskie, a przede wszystkim ciepłe.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce

Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce Eko-Okna wiceliderem rankingu 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce

Eko-Okna zajęły 2. miejsce wśród 100 firm branży budowlanej w Polsce! Przychody w 2022 r. wyniosły 4617 mln złotych, co zagwarantowało pozycję na podium w prestiżowym rankingu firm budowlanych Build The...

Eko-Okna zajęły 2. miejsce wśród 100 firm branży budowlanej w Polsce! Przychody w 2022 r. wyniosły 4617 mln złotych, co zagwarantowało pozycję na podium w prestiżowym rankingu firm budowlanych Build The Future.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien

Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien Eko-Okna liderem na facebooku wśród producentów okien

Eko-Okna, jeden z największych producentów stolarki otworowej w Europie, były w listopadzie najbardziej aktywne na Facebooku. Mogą pochwalić się także bardzo zaangażowaną społecznością.

Eko-Okna, jeden z największych producentów stolarki otworowej w Europie, były w listopadzie najbardziej aktywne na Facebooku. Mogą pochwalić się także bardzo zaangażowaną społecznością.

Eko-Okna S.A. Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym

Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym Praca w Eko-Oknach daje satysfakcję i budowanie relacji, a to wszystko w języku obcym

W dziale handlowym Eko-Okien praca jest kreatywna i daje wiele możliwości, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystych językach to podstawa. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

W dziale handlowym Eko-Okien praca jest kreatywna i daje wiele możliwości, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystych językach to podstawa. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

Eko-Okna S.A. Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023

Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023 Eko-Okna: triumf na MADE Expo 2023

Na międzynarodowych targach budowlanych w Mediolanie Eko-Okna po raz kolejny udowodniły, że są europejskim liderem stolarki otworowej. Wielotysięczne tłumy, które odwiedziły stoisko producenta, mogły podziwiać...

Na międzynarodowych targach budowlanych w Mediolanie Eko-Okna po raz kolejny udowodniły, że są europejskim liderem stolarki otworowej. Wielotysięczne tłumy, które odwiedziły stoisko producenta, mogły podziwiać designerskie i ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę

Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę Eko-Okna przedstawiają aluminium na szóstkę

Aluminium to materiał, który łączy w sobie kilka kluczowych dla domu zalet, takich jak nietypowa dla metali lekkość, imponująca wytrzymałość oraz nowoczesny design. Te właściwości znajdują zastosowanie...

Aluminium to materiał, który łączy w sobie kilka kluczowych dla domu zalet, takich jak nietypowa dla metali lekkość, imponująca wytrzymałość oraz nowoczesny design. Te właściwości znajdują zastosowanie w systemach okiennych i drzwiowych MasterLine oferowanych przez Eko-Okna.

Eko-Okna S.A. Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna

Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna Ambasadorowie z ponad 20 krajów zwiedzili Eko-Okna

Ambasadorowie z całego świata zwiedzili zakład produkcyjny Eko-Okien w Kornicach. W ramach podróży mającej przedstawić gościom bogatą historię i imponujący rozwój województwa śląskiego, firmę odwiedziło...

Ambasadorowie z całego świata zwiedzili zakład produkcyjny Eko-Okien w Kornicach. W ramach podróży mającej przedstawić gościom bogatą historię i imponujący rozwój województwa śląskiego, firmę odwiedziło ponad 20 dyplomatów reprezentujących cztery kontynenty.

Eko-Okna S.A. EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim

EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim EkoGreen – efektowne drzwi w stylu śródziemnomorskim

Eko-Okna wprowadzają do swojej oferty panele tłoczone wraz z pasującymi do nich dostawkami, panelami dolnymi i okiennicami wewnętrznymi. Liczba opcji estetycznych jest ogromna.

Eko-Okna wprowadzają do swojej oferty panele tłoczone wraz z pasującymi do nich dostawkami, panelami dolnymi i okiennicami wewnętrznymi. Liczba opcji estetycznych jest ogromna.

Eko-Okna S.A. Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Awangardowy, przyjazny środowisku i funkcjonalny dom to marzenie i cel współczesnych architektów wnętrz oraz ich klientów. Warto śledzić, jakie produkty wybierają projektanci, jest to bowiem gwarancja...

Awangardowy, przyjazny środowisku i funkcjonalny dom to marzenie i cel współczesnych architektów wnętrz oraz ich klientów. Warto śledzić, jakie produkty wybierają projektanci, jest to bowiem gwarancja solidności i stylu. Jedną z modnych obecnie, a jednocześnie uniwersalnych propozycji, jest szyba Planibel Dark Grey. Właśnie pojawiła się w ofercie Eko-Okien.

Eko-Okna S.A. Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu

Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu Pergola – praktyczne zadaszenie na taras i do ogrodu

Wypoczynek w ogrodzie latem kojarzy się z parasolami czy altanami. Coraz bardziej popularnym i interesującym wyborem jest jednak pergola. Od starożytności usprawnia uprawę winorośli, a od kilku wieków...

Wypoczynek w ogrodzie latem kojarzy się z parasolami czy altanami. Coraz bardziej popularnym i interesującym wyborem jest jednak pergola. Od starożytności usprawnia uprawę winorośli, a od kilku wieków wykorzystuje się ją także do ochrony przed słońcem podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Eko-Okna S.A. Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien

Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien Progres i forma – ogrodzenia posesyjne Eko-Okien

Lato to najlepsza pora na wykonanie prac w otoczeniu domu. Wysoka temperatura powietrza i późne zachody słońca zachęcają do realizowania kolejnych inwestycji. Ogrodzenie wprowadza gości i przechodniów...

Lato to najlepsza pora na wykonanie prac w otoczeniu domu. Wysoka temperatura powietrza i późne zachody słońca zachęcają do realizowania kolejnych inwestycji. Ogrodzenie wprowadza gości i przechodniów w klimat naszego domu. Zadbajmy o odpowiednią estetykę i gwarancję trwałości, by ta wizytówka była idealna.

Eko-Okna S.A. Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air

Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air Bezpieczeństwo okien na najwyższym poziomie ze SWISSPACER Air

Firma Eko-Okna wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – komponent wyrównujący ciśnienie SWISSPACER Air dla ramek dystansowych w szybach zespolonych. To innowacyjne rozwiązanie zapobiega pękaniu i wypaczaniu...

Firma Eko-Okna wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – komponent wyrównujący ciśnienie SWISSPACER Air dla ramek dystansowych w szybach zespolonych. To innowacyjne rozwiązanie zapobiega pękaniu i wypaczaniu się szyb zespolonych w wyniku zmian ciśnienia podczas transportu i późniejszego użytkowania.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze

Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze Eko-Okna skutecznie pomagają w wykorzystaniu programu Czyste Powietrze

Program „Czyste Powietrze” to szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Eko-Okna wspierają swoich partnerów biznesowych, organizując bezpłatne webinary i przygotowując ofertę produktów...

Program „Czyste Powietrze” to szansa na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Eko-Okna wspierają swoich partnerów biznesowych, organizując bezpłatne webinary i przygotowując ofertę produktów spełniających kryteria programu.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim

Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim Eko-Okna dynamizują ekspansję na rynku amerykańskim

Eko-Okna ogłaszają otwarcie nowego rozdziału w swojej historii. Ten największy w Polsce producent stolarki otworowej i jeden ze światowych liderów całej branży poszerza właśnie ofertę o profile o charakterystyce...

Eko-Okna ogłaszają otwarcie nowego rozdziału w swojej historii. Ten największy w Polsce producent stolarki otworowej i jeden ze światowych liderów całej branży poszerza właśnie ofertę o profile o charakterystyce typowej dla rynku amerykańskiego.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze

Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze Eko-Okna – pół roku z programem Czyste Powietrze

Eko-Okna weszły z przytupem w 2023 rok. Firma zaangażowała się w kolejną serię webinarów i kursów egzaminacyjnych z wypełniania wniosków o dofinansowanie do programu „Czyste Powietrze 3.0”. Spotkania są...

Eko-Okna weszły z przytupem w 2023 rok. Firma zaangażowała się w kolejną serię webinarów i kursów egzaminacyjnych z wypełniania wniosków o dofinansowanie do programu „Czyste Powietrze 3.0”. Spotkania są przeznaczone dla dystrybutorów. Ukończenie kursu otwiera możliwości w dotrzeć do nowych klientów.

Eko-Okna S.A. Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych?

Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych? Jak dobrać silnik do żaluzji fasadowych?

Skuteczne i wygodne sterowanie żaluzjami fasadowymi zależy w dużej mierze od właściwie dobranego silnika. To on umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu światła, zapewniając komfort termiczny. Podczas dokonywania...

Skuteczne i wygodne sterowanie żaluzjami fasadowymi zależy w dużej mierze od właściwie dobranego silnika. To on umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu światła, zapewniając komfort termiczny. Podczas dokonywania wyboru silnika do żaluzji fasadowych warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników.

Eko-Okna S.A. Segmentowe bramy garażowe INFINITI

Segmentowe bramy garażowe INFINITI Segmentowe bramy garażowe INFINITI

Segmentowe bramy garażowe zyskały popularność dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i trwałości. Dostępne w wielu wymiarach, zapewniają bezpieczeństwo i energooszczędność, a automatyczne sterowanie zwiększa...

Segmentowe bramy garażowe zyskały popularność dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i trwałości. Dostępne w wielu wymiarach, zapewniają bezpieczeństwo i energooszczędność, a automatyczne sterowanie zwiększa komfort użytkowania.

Eko-Okna S.A. Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady

Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady Czy warto zainwestować w stalowe okna i drzwi – zalety i wady

Stalowe okna i drzwi to coraz popularniejsze rozwiązania w budownictwie, szczególnie chętnie wykorzystywane są w projektach o nowoczesnym designie. Jednak czy warto zainwestować w te produkty? W tym artykule...

Stalowe okna i drzwi to coraz popularniejsze rozwiązania w budownictwie, szczególnie chętnie wykorzystywane są w projektach o nowoczesnym designie. Jednak czy warto zainwestować w te produkty? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, omawiając korzyści i wady wynikające z zastosowania stalowych okien i drzwi.

Eko-Okna S.A. Próg na zero – zero przeszkód, mnóstwo zalet

Próg na zero – zero przeszkód, mnóstwo zalet Próg na zero – zero przeszkód, mnóstwo zalet

Firma Eko-Okna optymalizuje ofertę progów zlicowanych z podłogą, wprowadzając systemowe rozwiązania do progów TS-50 marki G-U do okien HST: wyrównanie progu oraz fabrycznie wpinane odwodnienia liniowe.

Firma Eko-Okna optymalizuje ofertę progów zlicowanych z podłogą, wprowadzając systemowe rozwiązania do progów TS-50 marki G-U do okien HST: wyrównanie progu oraz fabrycznie wpinane odwodnienia liniowe.

Najnowsze produkty i technologie

STYROPMIN Idzie wiosna! Izolacja domu styropianem

Idzie wiosna! Izolacja domu styropianem Idzie wiosna! Izolacja domu styropianem

Zbliża się koniec okresu grzewczego, a z nim rozpoczyna się czas intensywnej aktywności budowlanej i remontowej. Obserwujemy, że te dwie sfery życia są ze sobą ściśle związane. Dlaczego? Rosnące wydatki...

Zbliża się koniec okresu grzewczego, a z nim rozpoczyna się czas intensywnej aktywności budowlanej i remontowej. Obserwujemy, że te dwie sfery życia są ze sobą ściśle związane. Dlaczego? Rosnące wydatki na ogrzewanie motywują do podejmowania działań mających na celu ograniczenie zużycia energii cieplnej w budynkach. Zatem, witaj termomodernizacjo!

HOMEKONCEPT Budowa domu krok po kroku – sprawdź najlepsze porady!

Budowa domu krok po kroku – sprawdź najlepsze porady! Budowa domu krok po kroku – sprawdź najlepsze porady!

Realizacja projektu budowy własnego domu to spełnienie marzenia o osobistej przestrzeni i jednocześnie duże wyzwanie logistyczne, wymagające starannego planowania i zrozumienia poszczególnych kroków. Proces...

Realizacja projektu budowy własnego domu to spełnienie marzenia o osobistej przestrzeni i jednocześnie duże wyzwanie logistyczne, wymagające starannego planowania i zrozumienia poszczególnych kroków. Proces ten rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej działki, poprzez dobór projektu domu, aż do finalnych prac wykończeniowych. Każdy etap ma istotny wpływ na powodzenie całego przedsięwzięcia. W naszym przewodniku znajdziesz kompleksowe informacje na ten temat. Zapraszamy do lektury!

Izopanel Płyty warstwowe Izopanel

Płyty warstwowe Izopanel Płyty warstwowe Izopanel

Firma Izopanel jest dostawcą systemów budowlanych do budowy i modernizacji obiektów w lekkiej obudowie (hale, obiekty inwentarskie, chłodnie, magazyny). Działalność firmy obejmuje produkcję i sprzedaż...

Firma Izopanel jest dostawcą systemów budowlanych do budowy i modernizacji obiektów w lekkiej obudowie (hale, obiekty inwentarskie, chłodnie, magazyny). Działalność firmy obejmuje produkcję i sprzedaż izolacyjnych płyt warstwowych marki Izopanel wraz z kompletnym systemem uzupełniającym.

sklep.dreame-polska.pl Dlaczego robot koszący Roboticmower A1 to doskonały wybór nie tylko do małego ogrodu?

Dlaczego robot koszący Roboticmower A1 to doskonały wybór nie tylko do małego ogrodu? Dlaczego robot koszący Roboticmower A1 to doskonały wybór nie tylko do małego ogrodu?

Posiadanie nawet skrawka zieleni przed domem jest dużym przywilejem. Oczywiście im większy jest ogród, tym więcej możliwości jego aranżacji, ale też więcej pracy. Jednak można zdecydować się na rozwiązanie,...

Posiadanie nawet skrawka zieleni przed domem jest dużym przywilejem. Oczywiście im większy jest ogród, tym więcej możliwości jego aranżacji, ale też więcej pracy. Jednak można zdecydować się na rozwiązanie, które sprawi, że będzie jej znacznie mniej. Warto wybrać robot koszący Roboticmower A1 od Dreame. Czym wyróżnia się to urządzenie?

Ekologia.pl Na co zwrócić uwagę, wybierając materac do spania?

Na co zwrócić uwagę, wybierając materac do spania? Na co zwrócić uwagę, wybierając materac do spania?

Wybór odpowiedniego materaca do spania powinien być świadomy i przemyślany, ponieważ wpłynie on na zdrowie i poranne samopoczucie przez kolejne lata. Na co zwracać szczególną uwagę i jakie parametry są...

Wybór odpowiedniego materaca do spania powinien być świadomy i przemyślany, ponieważ wpłynie on na zdrowie i poranne samopoczucie przez kolejne lata. Na co zwracać szczególną uwagę i jakie parametry są najistotniejsze? Przeczytaj poniższe wskazówki!

ECO Comfort Klimatyzacja: cena. Na co zwrócić uwagę, planując zakup klimatyzatora wraz z montażem w 2024 roku?

Klimatyzacja: cena. Na co zwrócić uwagę, planując zakup klimatyzatora wraz z montażem w 2024 roku? Klimatyzacja: cena. Na co zwrócić uwagę, planując zakup klimatyzatora wraz z montażem w 2024 roku?

Montaż instalacji klimatyzacji jeszcze do niedawna wydawał się zarezerwowany dla nielicznych inwestorów, budujących swój dom, lub kojarzył się z inwestycjami przemysłowymi oraz budynkami użyteczności publicznej....

Montaż instalacji klimatyzacji jeszcze do niedawna wydawał się zarezerwowany dla nielicznych inwestorów, budujących swój dom, lub kojarzył się z inwestycjami przemysłowymi oraz budynkami użyteczności publicznej. Znaczący rozwój branży budowlanej oraz powiązane z nią rozwiązania instalacyjne sprawiły, że w ostatnich latach coraz większa liczba inwestorów budujących nowe nieruchomości mieszkalne lub modernizujących starsze obiekty podejmuje decyzję dotyczącą wykonania instalacji chłodniczej.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.