Kategorie
Szukaj

Alarmy w Wołowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 987 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Wołowie

JL Multiservice

1 opinia
Alarmy Wołów

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty systemów alaramowych do domu w rejonie Wołowa, zatrudnij ekspertów w branży. JL Multiservice wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Ustal pasujący termin!

INSTALOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

35 opinii
INSTALOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rewelacyjne Instalacje Alarmowe Wołów

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych? Wykorzystaj doświadczenie INSTALOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Najlepszy Montaż Systemów Alarmowych w Wołowie

1 opinia
Digi-Media Paweł Kopczyński - Najlepszy Montaż Systemów Alarmowych w Wołowie

Wybierz specjalistów z Digi-Media Paweł Kopczyński jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najlepszego montażu systemów alarmowych na terenie Wołowa. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

El-Kap Andrzej Kapała

3 opinie
El-Kap Andrzej Kapała - Porządne Alarmy Wołów

Poszukujesz profesjonalistów od alarmów? Skorzystaj z kwalifikacji El-Kap Andrzej Kapała. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Electro-instal instalacje elektryczne i teletechniczne

Electro-instal instalacje elektryczne i teletechniczne - Fantastyczny Montaż Systemów Alarmowych Wołów

Potrzebujesz fachowców od fantastycznego montażu systemów alarmowych w rejonie Wołowa lub na terenie Wołowa? Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Solidne Instalacje Alarmowe Wołów

Esmont - Solidne Instalacje Alarmowe Wołów

Potrzebujesz specjalisty od instalacji alarmowych? Skorzystaj z doświadczenia Esmont. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Fantastyczny Montaż Alarmów

B&D - Fantastyczny Montaż Alarmów Wołów

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy systemów alaramowych do domu, chociaż poszukujesz go od kilku tygodni? BD może Ci pomóc. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Lux Light

Lux Light - Profesjonalny Montaż Alarmów Wołów

Uniknij problemów i zleć prace specjalistom od montażu alarmów z Wołowa. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Świetne Alarmy Wołów

"Blekor" Janusz Bereźnicki - Świetne Alarmy Wołów

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od alarmów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Blekor Janusz Bereźnicki. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

JN-ELEKTRO

JN-ELEKTRO - Rewelacyjne Alarmy Wołów

Montaż alarmów to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w branży. Zachęcamy do zadawania pytań.

Aktualne zlecenia na alarmy w Wołowie (14)

Zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 101-150m², Wołów

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-08 do 2024-07-16

 • Wołów

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Rudno

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 2 Budynek: Umiejscowienie kamer: wewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Rudno

Doskonałej Jakości Instalacja Alarmowa Wołów

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Liczba pomieszczeń: 3 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Informacje dodatkowe: Czy dźwięk będzie nagrywany? Jedyne pytan...

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 6 dni temu

 • Gosławice

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 81-100m², Wilkszyn

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Dolnośląskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-05-15 do 2024-05-15

 • Wilkszyn

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m², Środa Śląska

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Środy Śląskiej. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Środa Śląska

Znakomity System Alarmowy Wołów

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-09 do 2024-07-17

 • Lubin

Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, do 50m², Lubin

Zleceniodawca, który pisze ogłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, do 50m²", szuka systemu alarmowego. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która nie ma sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz.

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Lubin

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, do 50m², Smolec

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi montażu alarmów na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2024-01-21 do 2024-01-29

 • Smolec

Bezkonkurencyjny System Alarmowy

Zakres zlecenia: Konfiguracja istniejącego alarmu, alarm założony przez solid group, chodzi o przekonfigurowanie, zrobienie komunikacji LTE z aplikacją Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-11 do 2024-01-19

 • Wrocław

Pierwszorzędne Zakładanie Alarmu Wołów

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Informacje dodatkowe: Szukam usługi komp...

2024-02-25 do 2024-03-04

 • Wrocław

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 101-150m², Wrocław

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na pierwszorzędny montaż alarmów w rejonie Wrocławia i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 101-150m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-02-16 do 2024-02-25

 • Wrocław

Wysokiej Klasy Montaż Alarmów Wołów

Miejsce montażu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Liczba pomieszczeń: 3 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Informacje dodatkowe: Proszę o oferty na następu...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Wrocław

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m², Wrocław

Pokaż temu Zlecającemu, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Wrocławia. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego systemu alarmowego to niezwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m². Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Wrocław

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 51-80m², Wrocław

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 2 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Wrocław
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty