Kategorie
Szukaj

Budowa domu w Ostrowi Mazowieckiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, wymagające współpracy wielu profesjonalistów. Aby konstrukcja spełniała oczekiwania klienta, niezbędne jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy budowlanej. Gdzie szukać zleceń na domy murowane? Jakie są cechy porządnej ekipy, która wybuduje dobrej jakości budynek?

Przede wszystkim warto skorzystać z portali internetowych oferujących możliwość zamieszczania ogłoszeń. Miejscem, w którym warto rozpocząć poszukiwania jest Ekspert Budowlany. Budowanie stanu surowego jest pożądaną usługą. Osoby planujące postawienie domu poszukują firm, które zaoferują rzetelne wykonanie projektu w przystępnej cenie.

Zlecenia na stan surowy - większość pochodzi od osób prywatnych lub deweloperów. Przedsiębiorcy mają możliwość szybkiego odpowiadania na odnalezione zlecenia oraz przesyłanie kosztorysów, które mogą zostać zaakceptowane lub odrzucone przez zleceniodawcę. Na portalu Ekspert Budowlany można odnaleźć zlecenia nie tylko na domy murowane, lecz także domy z keramzytu, domy drewniane, a nawet domy z bali.

Profesjonalna firma budowlana jest niezbędna, aby powstała nieruchomość w dobrej jakości i w pełni zgodna z projektem. Współpraca z wykwalifikowanymi profesjonalistami już na etapie budowy domu to także zdobycie kontaktu do ekipy, która w późniejszym czasie będzie mogła sprawnie wykonać prace remontowe. Powstawanie domu to także prace wykończeniowe - warto zorientować się czy wybrana ekipa będzie w stanie je wykonać.

Tanie domy murowane nie muszą wiązać się ze słabą jakością wykonania. Przekazując ekipie projekt domu murowanego należy poprosić o kosztorys, który pozwoli zaplanować następne działania. Dom murowany 35 m2, a także budynek o większym metrażu, powinien zostać wybudowany w określonym czasie. Dobra firma powinna wskazać orientacyjny przedział czasowy, w którym będzie w stanie wykonać dane zlecenie. Poszukując porządnych fachowców, warto korzystać z portali ogłoszeniowych. Mnogość ofert pozwoli na dobranie eksperta, który spełni oczekiwania klienta.

Czym powinna charakteryzować się porządna firma budowlana? Przede wszystkim doświadczeniem w budowaniu podobnych nieruchomości. Warto zapytać daną firmę o staż w pracy oraz dotychczas zbudowane nieruchomości. Ważne jest także zaplecze techniczne oraz wycena, którą zaproponuje dana firma. Warto porównać ją z faktycznymi cenami na rynku - zbyt niski lub zbyt wysoki kosztorys to zdecydowanie niepokojący znak. Niezbędne jest także przestrzeganie przez pracowników zasad BHP oraz terminowość. Już na etapie wstępnych rozmów warto zwrócić uwagę na to, czy fachowcy przestrzegają ustalonych godzin oraz dat.

Sprawdź najlepszych specjalistów od domu w stanie surowym w Ostrowi Mazowieckiej

Doskonałej Jakości Domy Murowane

102 opinie
Domy murowane Ostrów Mazowiecka

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od domów murowanych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry NEXBUD Sylwester Kęska. Ostrów Mazowiecka i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PERFECT Dom Piotr Plakwicz

51 opinii
PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Pierwszorzędne Budowanie Domu Murowanego Ostrów Mazowiecka

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do budowania domu murowanego mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI

7 opinii
DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI - Profesjonalne Domy Murowane Pod Klucz Ostrów Mazowiecka

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych pod klucz i zatrudnij DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Profesjonalne Domy Murowane

2 opinie
Usługi remontowo-budowlane - Profesjonalne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi remontowo-budowlane z Ostrowi Mazowieckiej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Solidne Domy Murowane

2 opinie
Usługi Budowlane Andrzej Jasiński - Solidne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Firma Usługi Budowlane Andrzej Jasiński świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Ostrowi Mazowieckiej i okolic. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

MPMComplex Profi

16 opinii
MPMComplex Profi - Rewelacyjny Dom Tradycyjny Ostrów Mazowiecka

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od domu tradycyjnego to skorzystaj z doświadczenia MPMComplex Profi. Ostrów Mazowiecka i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

URB Kołakowski

1 opinia
URB Kołakowski - Perfekcyjny Dom Jednorodzinny Ostrów Mazowiecka

Powierz zadanie budowania domu murowanego fachowcom firmy URB Kołakowski z miejscowości Ostrów Mazowiecka. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Ostrowi Mazowieckiej są w ścisłej czołówce. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Znakomite Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

9 opinii
Usługi remontowo-budowlane PawBud - Znakomite Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Według Ciebie znakomite domy murowane to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najlepsze Domy Murowane w Ostrowi Mazowieckiej

1 opinia
Andrzej Duda usługi remontowo -budowlane - Najlepsze Domy Murowane w Ostrowi Mazowieckiej

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do budowania domu murowanego mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego Ostrów Mazowiecka

1 opinia
Ciepły Domek - Perfekcyjne Budowanie Domu Murowanego Ostrów Mazowiecka

Powierz usługę budowania domu murowanego specjalistom firmy Ciepły Domek z miejscowości Ostrów Mazowiecka. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Ostrowi Mazowieckiej są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Aktualne zlecenia na budowanie domów w stanie surowym w Ostrowi Mazowieckiej (16)

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

2023-03-21 do 2023-03-29
dodano 4 dni temu

 • Obryte

Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 101-150m², Wąsewo

Ten Klient myśli, że znakomity stan surowy domu to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, "pod klucz", 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-03-17 do 2023-03-25
dodano 8 dni temu

 • Wąsewo

Dam zlecenie na budowę domu z Ytong, SSO, 101-150m², Małkinia

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: Samo sklepienie, docelowo stropoda...

2023-03-15 do 2023-03-23

 • Małkinia

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m², Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z Suporek Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Ostrów Mazowiecka

Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 101-150m², Brok

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o budowę domu murowanego, "pod klucz", 101-150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie stanu surowego domu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-02-12 do 2023-02-20

 • Brok

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 120m², Brok

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie...

2023-02-08 do 2023-02-16

 • Brok

Budowanie Domów w Stanie Surowym Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony...

2023-02-06 do 2023-02-14

 • Ostrów Mazowiecka

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Ostrów Mazowiecka

Zachwyć tego Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Ostrowi Mazowieckiej. Jako znana firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zlecenie "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m²" i zapewnij, że budowanie domów w stanie surowym zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Ostrów Mazowiecka

Wysokiej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu wysokiej klasy budowy domu w stanie surowym z Ostrowi Mazowieckiej. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści - Zlecę budowę, stan deweloperski, 36-100m². Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2022-12-23 do 2022-12-31

 • Ostrów Mazowiecka

Solidny Stan Surowy Domu Ostrów Mazowiecka

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Czyżew

Budowa domu z Porothermu, SSO, 36-100m², Ceranów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Budowa domu z Porothermu, SSO, 36-100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2022-09-25 do 2022-10-03

 • Ceranów

Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSO, 36-100m², Ceranów

Ten Klient jest zdania, że doskonały stan deweloperski domu to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytong, SSO, 36-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-03-11 do 2023-03-19

 • Ceranów

Stan Deweloperski Domu Ostrów Mazowiecka

Ten Klient nadal potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Budowa domu z Ytong, SSO, 36-100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Nowy laskowiec

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Sadowne

Dla Klienta wybranie wiarygodnej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-02-10 do 2023-02-10

 • Sadowne

Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

2023-03-01 do 2023-03-09

 • Sokółka

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Zambrów

Ten Zlecający poszukuje dobrej firmy od domu w stanie surowym. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

2022-11-01 do 2022-11-09

 • Zambrów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Częste pytania o domach murowanych

Jaki jest koszt budowy domu?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Ile pieniędzy potrzebujesz, aby rozpocząć budowę domu?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

 1. Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:
 2. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 3. Zamów kosztorys z projektem.
 4. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Od czego zacząć budowę domu?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jak wybrać firmę do budowy domu?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Domów Murowanych złożą Ci bezpłatne oferty