Kategorie
Szukaj

Elektryk z Głubczyc

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
644 829 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Zadaniem elektryka jest szeroko pojęta praca z siecią elektryczną oraz urządzeniami zasilanymi prądem. Podjęcie pracy w zawodzie wiąże się z uzyskaniem odpowiednich uprawnień, a szczegółowy zakres prac specjalistów jest naprawdę szeroki. W pierwszej kolejności poszukiwania elektryka warto rozpocząć wśród sieci znajomych. Być może zlecali oni w ostatnim czasie usługi elektryczne fachowcowi, który wzbudził ich zaufanie i wykonał swoją pracę w zadowalający sposób.

Jeśli rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia nie pomogą, wówczas warto przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. Można na nich znaleźć fachowców i skontaktować się z nimi samodzielnie lub wystawić zlecenia na usługi elektryczne, oczekując zgłoszenia się specjalisty. Trzeba pamiętać, by dość szczegółowo określić zakres zlecenia. Nie każdy fachowiec oferuje kompleksowe projektowanie instalacji elektrycznych, czy skomplikowane naprawy sprzętów, dlatego dobry opis ogłoszenia to podstawa.

Zgłoszenie się elektryka jest dopiero początkiem współpracy. Klienci muszą zwykle umówić się z fachowcem na określony termin, który może wynosić od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wiele w tej kwestii zależy od rozmiarów zlecenia, jakiego elektryk ma się podjąć u klienta. Jeszcze przed zaproszeniem fachowca do domu trzeba także sprawdzić kilka ważnych kwestii, które pozwolą na bezpieczne i bezproblemowe wykonanie usługi. O czym mowa?

Podstawowa kwestia dotyczy pozwoleń, jakie powinien posiadać specjalista. Odpowiednie kwalifikacje zdobyte na szkoleniach oraz uprawnienia elektryka stanowią niezbędne minimum, które fachowiec powinien spełnić przed przystąpieniem do pracy. Na drugim miejscu będzie stać wykształcenie, które nie odgrywa jednak tak dużej roli jak doświadczenie w pracy. Zleceniodawcy mogą również spojrzeć na zakres i ceny usług elektrycznych danego fachowca. Oprócz diagnozowania instalacji, elektrycy przeprowadzają montaż oświetlenia, remonty silników elektrycznych, kładzenie kabli, czy konserwację instalacji. Różna jest także cena usług, która uzależniona jest od renomy, umiejętności i uprawnień elektryka. Proponowane przez fachowca koszty usługi dobrze skonfrontować z cenami rynkowymi i ocenić w ten sposób ich wysokość.

Bez względu na to, czy czeka Cię montaż i naprawa domofonu, a może skomplikowany projekt instalacji elektrycznej, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Doświadczony elektryk z uprawnieniami zajmie się podłączeniem sprzętu, a także naprawą usterki. Będzie w stanie również zaprojektować instalację i podjąć się jej wykonania. Dobrych fachowców szukaj na stronach ogłoszeniowych lub skorzystaj z rekomendacji znajomych.

Sprawdź najlepszych elektryków w Głubczycach

JS Elektro-Instalacje

18 opinii
Usługi elektryczne Głubczyce

Sprawdź firmę JS Elektro-Instalacje jeśli szukasz rewelacyjnych elektryków oferujących swoje usługi na terenie Głubczyc oraz w okolicy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Sumienna Firma Elektryczna

1 opinia
AMPER - Sumienna Firma Elektryczna Głubczyce

Jeżeli potrzebujesz sumiennej firmy elektrycznej pracującej w rejonie Głubczyc lub okolic to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom AMPER. Zapraszamy do kontaktu.

Perfekcyjna Firma Elektryczna w Głubczycach

4 opinie
Elektroinstal Aneta Krzysztofek - Perfekcyjna Firma Elektryczna w Głubczycach

Firma elektryczna świadcząca swoje usługi w miejscowości Głubczyce oraz w pobliskich miastach. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

Dobra Firma Elektryczna

3 opinie
ETOBI Tomasz Biela - Dobra Firma Elektryczna Głubczyce

To jedna z najlepszych firm elektrycznych zatrudniających elektryków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, świadczących usługi elektryczne w miejscowości Głubczyce i w całym powiecie. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Doskonałe Usługi Elektryczne

7 opinii
ElektroM - Doskonałe Usługi Elektryczne Głubczyce

Pragniesz znaleźć wartego uwagi specjalistę od doskonałych usług elektrycznych z Głubczyc, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma ElektroM jest Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne Głubczyce

1 opinia
ElektroRumSerwis Dawid Rum - Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne Głubczyce

Zawiązana z pasji do instalatorstwa elektrycznego firma oferuje najwyższej klasy usługi elektryczne na obszarze Głubczyc, jak również pobliskich miast i powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Perfekcyjne Usługi Elektryczne Głubczyce

4 opinie
MK Bau - Perfekcyjne Usługi Elektryczne Głubczyce

Pracuje w branży usług elektrycznych od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Głubczyce, ale także przyległych miast. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Bartosz Chmielik

4 opinie
Bartosz Chmielik - Doświadczony Elektryk Głubczyce

Elektryk z obszerną wiedzą w temacie rzetelnych usług elektrycznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfect Hause elewacje i nie tylko

5 opinii
Perfect Hause elewacje i nie tylko - Dobry Elektryk Głubczyce

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Perfect Hause elewacje i nie tylko są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań.

Perfekcyjny Elektryk

2 opinie
KNP BUD Piotr Świder - Perfekcyjny Elektryk Głubczyce

Zacznij działać z KNP BUD Piotr Świder jeśli szukasz perfekcyjnych elektryków oferujących swoje usługi w miejscowości Głubczyce lub w okolicy. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na instalacje elektryczne w Głubczycach (14)

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Gościęcin

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapraszamy do kontaktu.

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Gościęcin

Roboty Elektryczne Głubczyce

Zakres zlecenia: wykonanie dodatkowego suchego pionu inst. ppoż w suszarni Rodzaj prac: dostawa, wykonanie i montaż inst. w suszarni Stela i kolumnie gorącego powietrza zaprojektowanego jako 2 suche piony z elementami i materi...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Kietrz

Zlecenie dla elektryka, podłączenie płyty indukcyjnej, Lewice

Rodzaj płyty: indukcyjna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Lewice

Tanie Prace Elektryczne Głubczyce

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 10pkt. el Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek, montaż...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Przewóz

Zapytanie o usługę elektryczną, Baborów

Zakres zlecenia: Zlecę wykonanie skrzynki elektrycznej zewnętrznej na miejscu istniejącej starej Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Baborów

Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Głubczyce

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w bud. wielorodzinnym, 150pkt. el.". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie instalacji elektrycznych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-03-02 do 2024-03-02

 • Głubczyce

Potrzebny elektryk, Gościęcin

Zakres zlecenia: awaria kotła c.o brak sterowania Termin rozpoczęcia prac: 2024-01-31...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Gościęcin

Zapytanie o usługę elektryczną, Gościęcin

Zakres zlecenia: awaria kotła c.o Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Gościęcin

Prace Elektryczne

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: napowietrzne Długość przyłącza: 26-50mb Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Dzbańce

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 26-50mb, Dzbańce

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: napowietrzne Długość przyłącza: 26-50mb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Dzbańce

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Głubczyce

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 2 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Witam, Awaria dotyczy dwoch gniazdek. Oba gniazda ...

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Głubczyce

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, mieszkanie, 2pkt. el., Głubczyce

Dla Klienta wybranie dobrej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Głubczyc, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Głubczyce

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Głubczyce

Zakres zlecenia: wykonywanie pomiarów elektrycznych Rodzaj prac: - pomiary skuteczności ppoż, - badania włączników różnicowoprądowych, - badania rozdzielnic, - badania działania PWP, - pomiary rezystencji izolacji obwodów...

2023-11-24 do 2023-11-30

 • Kietrz

Profesjonalne Instalatorstwo Elektryczne

Zakres zlecenia: wykonywanie pomiarów elektrycznych Rodzaj prac: - pomiary skuteczności ppoż, - badania włączników różnicowoprądowych, - badania rozdzielnic, - badania działania PWP, - pomiary rezystencji izolacji obwodów...

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Kietrz
Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Częste pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi wykonuje elektryk?

Elektryk zajmuje się instalacją elektryczną.

W zakres obowiązków elektryka wchodzi:

 • zaprojektowanie instalacji elektrycznej,
 • wykonanie przyłącza elektrycznego do budynku,
 • nowa instalacja elektryczna i wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,
 • wykonanie punktów elektrycznych,
 • zamontowanie rozdzielni,
 • wszelkie przeróbki instalacji,
 • zamontowanie osprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych,
 • pomiary elektryczne i raport pomiarowy.

W przypadku nagłej awarii elektrycznej skorzystaj z pomocy pogotowia elektrycznego. Nie zajmuj się naprawą instalacji elektrycznej samodzielnie!

Jak wybrać odpowiedniego elektryka?

Jak wybrać elektryka? Przede wszystkim upewnij się, że specjalista od instalacji elektrycznej:

 1. Prowadzi legalną działalność / jest legalnie zatrudniony.
 2. Ma własną stronę internetową i/lub można znaleźć informacje oraz opinie na jego temat.
 3. Posiada właściwe i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Zawiera umowy w formie pisemnej.
 5. Nie zawyża ani nie zaniża cen za oferowane usługi.
 6. Zajmuje się załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Gwarantuje bezpłatne naprawy elektryczne w ustalonym okresie.

Wybierz profesjonalistę, który ma zarówno wiedzę, umiejętności, jak i doświadczenie. Dopytaj o fachowca rodzinę i znajomych, a także przejrzyj polecane serwisy ogłoszeniowe (np. Oferteo.pl).

Jakie uprawnienia zawodowe powinien posiadać elektryk?

W celu legalnego wykonywania zawodu elektryk powinien mieć wymagane i przede wszystkim aktualne uprawnienia.

Jednymi z najpopularniejszych są uprawnienia SEP-owskie oraz uprawnienia budowlane (UB).

Wyróżnia się trzy grupy uprawnień SEP:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Ile wynosi okres ważności świadectw kwalifikacyjnych D i E? Obecnie: do 5 lat.

Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od zakresu oraz poziomu skomplikowania prac.

Za wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu należy średnio zapłacić od ok. 80 do 100 zł za m2.

Wymiana instalacji elektrycznej (sama usługa, bez materiałów) kosztuje:

 • za 1 punkt elektryczny ok. 55 zł,
 • za okablowanie 5 – 15 zł/mb.

Przykładowo: wymiana instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2 wiąże się z wydatkami rzędu 5000 zł.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plElektrycy złożą Ci bezpłatne oferty