Kategorie
Szukaj

Elektryk z Kłobucka

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Zadaniem elektryka jest szeroko pojęta praca z siecią elektryczną oraz urządzeniami zasilanymi prądem. Podjęcie pracy w zawodzie wiąże się z uzyskaniem odpowiednich uprawnień, a szczegółowy zakres prac specjalistów jest naprawdę szeroki. W pierwszej kolejności poszukiwania elektryka warto rozpocząć wśród sieci znajomych. Być może zlecali oni w ostatnim czasie usługi elektryczne fachowcowi, który wzbudził ich zaufanie i wykonał swoją pracę w zadowalający sposób.

Jeśli rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia nie pomogą, wówczas warto przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. Można na nich znaleźć fachowców i skontaktować się z nimi samodzielnie lub wystawić zlecenia na usługi elektryczne, oczekując zgłoszenia się specjalisty. Trzeba pamiętać, by dość szczegółowo określić zakres zlecenia. Nie każdy fachowiec oferuje kompleksowe projektowanie instalacji elektrycznych, czy skomplikowane naprawy sprzętów, dlatego dobry opis ogłoszenia to podstawa.

Zgłoszenie się elektryka jest dopiero początkiem współpracy. Klienci muszą zwykle umówić się z fachowcem na określony termin, który może wynosić od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wiele w tej kwestii zależy od rozmiarów zlecenia, jakiego elektryk ma się podjąć u klienta. Jeszcze przed zaproszeniem fachowca do domu trzeba także sprawdzić kilka ważnych kwestii, które pozwolą na bezpieczne i bezproblemowe wykonanie usługi. O czym mowa?

Podstawowa kwestia dotyczy pozwoleń, jakie powinien posiadać specjalista. Odpowiednie kwalifikacje zdobyte na szkoleniach oraz uprawnienia elektryka stanowią niezbędne minimum, które fachowiec powinien spełnić przed przystąpieniem do pracy. Na drugim miejscu będzie stać wykształcenie, które nie odgrywa jednak tak dużej roli jak doświadczenie w pracy. Zleceniodawcy mogą również spojrzeć na zakres i ceny usług elektrycznych danego fachowca. Oprócz diagnozowania instalacji, elektrycy przeprowadzają montaż oświetlenia, remonty silników elektrycznych, kładzenie kabli, czy konserwację instalacji. Różna jest także cena usług, która uzależniona jest od renomy, umiejętności i uprawnień elektryka. Proponowane przez fachowca koszty usługi dobrze skonfrontować z cenami rynkowymi i ocenić w ten sposób ich wysokość.

Bez względu na to, czy czeka Cię montaż i naprawa domofonu, a może skomplikowany projekt instalacji elektrycznej, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Doświadczony elektryk z uprawnieniami zajmie się podłączeniem sprzętu, a także naprawą usterki. Będzie w stanie również zaprojektować instalację i podjąć się jej wykonania. Dobrych fachowców szukaj na stronach ogłoszeniowych lub skorzystaj z rekomendacji znajomych.

Sprawdź najlepszych elektryków w Kłobucku

Solidne Pogotowie Elektryczne w Kłobucku

12 opinii
Usługi elektryczne Kłobuck

Szukasz pogotowia elektrycznego do sprawnej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - inst-el w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Elektryka w pełnym zakresie dla domu i firmy od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów standardowa metoda działania.

Fazmax Łukasz Zabraniak

4 opinie
Fazmax Łukasz Zabraniak - Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Kłobuck

Wybranie doświadczonej firmy elektrycznej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Fazmax Łukasz Zabraniak - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Kłobucka, którzy znają się na swojej pracy. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najlepsze Pogotowie Elektryczne

3 opinie
FAPEL.instalacje elektryczne Paweł Piskorski - Najlepsze Pogotowie Elektryczne Kłobuck

To najlepsze pogotowie elektryczne z terenu Kłobucka to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Solidne Instalatorstwo Elektryczne

3 opinie
EMEBI Biuro Projektów Elektrycznych - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Kłobuck

Wybitni pracownicy firmy EMEBI Biuro Projektów Elektrycznych spełnią Państwa oczekiwania w temacie instalatorstwa elektrycznego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Nieprzeciętny Elektryk Kłobuck

2 opinie
Marcin Cieśla - Nieprzeciętny Elektryk Kłobuck

Ten elektryk działa na obszarze powiatu i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego instalatorstwa elektrycznego. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Najlepszy Elektryk Kłobuck

1 opinia
ECO-ENERGY - Najlepszy Elektryk Kłobuck

Firma ECO-ENERGY świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kłobuck i z sąsiednich miast. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów od elektryczności pełen standard.

Metoda instalacje

1 opinia
Metoda instalacje - Dobra Firma Elektryczna Kłobuck

Firma elektryczna świadcząca swoje usługi na terenie Kłobucka i w okolicznych miastach. ABC instalacji elektrycznych dla domu i firmy od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów zupełny standard.

Siher Sp. z o.o. Smart Home, Instalacje Elektryczne

2 opinie
Siher Sp. z o.o. Smart Home, Instalacje Elektryczne - Dobry Elektryk Kłobuck

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z Siher Sp. z o.o. Smart Home Instalacje Elektryczne są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań.

Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne

3 opinie
Elektro Mac - Najwyższej Klasy Usługi Elektryczne Kłobuck

Oferuje usługi elektryczne od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Kłobuck, ale także pobliskich powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

EL KRIS

1 opinia
EL KRIS - Fantastyczne Usługi Elektryczne Kłobuck

Dobry elektryk oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Kłobuck i na obszarze Kłobucka. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Aktualne zlecenia na instalacje elektryczne w Kłobucku (19)

Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w domu, 11-25pkt. el., Łobodno

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: Wymiana kabli Termin rozpoczęcia pra...

2023-09-21 do 2023-09-29
dodano 6 dni temu

 • Łobodno

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Kłobuck

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mont...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 7 dni temu

 • Kłobuck

Usługi Elektryczne Kłobuck

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 201-500m2", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Ostrowy nad Okszą

Zlecę przegląd lub pomiary inst. elektrycznej, 101-150m², Ostrowy Nad Okszą

Szukasz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako rzetelny wykonawca wykonujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji wśród firm elektrycznych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę przegląd lub pomiary inst. elektrycznej, 101-150m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Ostrowy nad Okszą

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Biała

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: nowy licznik Długość przyłącza: do 10mb Informacje dodatkowe: nowy licznik gdzie umieścić skrzynke Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Biała

Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji, Łobodno,

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac elektrycznych powinien trafić na Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji, Łobodno. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Łobodno

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el., Kłobuck

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż rozdzie...

2023-08-09 do 2023-08-17

 • Kłobuck

Rzetelna Firma Elektryczna Kłobuck

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż ośw...

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Kłobuck

Perfekcyjna Elektryka Kłobuck

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: Ośrodek Wypoczynkowy Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: Kopanie i położenie ka...

2023-07-29 do 2023-08-09

 • Popów

Zapytanie dla firmy na rozbudowa instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Miedźno

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł robót elektrycznych, choć szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zapytanie dla firmy na rozbudowa instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el.. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-07-25 do 2023-08-02

 • Miedźno

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Wręczyca Wielka

Dla Klienta wybranie dobrej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Śląskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-07-15 do 2023-07-23

 • Wręczyca wielka

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Kłobuck

Szukane są perfekcyjne usługi elektryczne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el.. Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny instalatorstwa elektrycznego, poznaj szczegóły zlecenia. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-06-21 do 2023-06-29

 • Kalej

Profesjonalna Elektryka

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: montaż lub naprawa włącznika/włączników światła Informacje dodatkowe: Wymiana wyłącznika w bojlerze elektrycznym Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej...

2023-06-16 do 2023-06-24

 • Kłobuck

Zlecenie dla elektryka, wykonanie inst. odgromowej, dom 101-150m², Miedźno

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-13...

2023-06-13 do 2023-06-21

 • Miedźno

Nieprzeciętny Elektryk Kłobuck

Poszukujesz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako sprawdzony wykonawca realizujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji na terenie Kłobucka poznaj treść zlecenia o treści "Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w bud. przemysłowym, powyżej 100pkt. el.". Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2023-06-11 do 2023-06-19

 • Kłobuck

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. działka rekreacyjna, 100mb, Ostrowy Nad Okszą

Typ budynku: działka rekreacyjna Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 100 Informacje dodatkowe: ok. 100m kabla trójfazowego, 3 ziemne skrzynki przyłączeniowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-05-17 do 2023-05-25

 • Ostrowy nad Okszą

Tanie Prace Elektryczne

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-04-15 do 2023-04-23

 • Kłobuck

Dam zlecenie na projekt inst. elektrycznej, dom, 101-150m², Kłobuck

Perfekcyjna elektryka to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tym fachu. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Kłobuck
Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Częste pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi wykonuje elektryk?

Elektryk zajmuje się instalacją elektryczną.

W zakres obowiązków elektryka wchodzi:

 • zaprojektowanie instalacji elektrycznej,
 • wykonanie przyłącza elektrycznego do budynku,
 • nowa instalacja elektryczna i wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,
 • wykonanie punktów elektrycznych,
 • zamontowanie rozdzielni,
 • wszelkie przeróbki instalacji,
 • zamontowanie osprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych,
 • pomiary elektryczne i raport pomiarowy.

W przypadku nagłej awarii elektrycznej skorzystaj z pomocy pogotowia elektrycznego. Nie zajmuj się naprawą instalacji elektrycznej samodzielnie!

Jak wybrać odpowiedniego elektryka?

Jak wybrać elektryka? Przede wszystkim upewnij się, że specjalista od instalacji elektrycznej:

 1. Prowadzi legalną działalność / jest legalnie zatrudniony.
 2. Ma własną stronę internetową i/lub można znaleźć informacje oraz opinie na jego temat.
 3. Posiada właściwe i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Zawiera umowy w formie pisemnej.
 5. Nie zawyża ani nie zaniża cen za oferowane usługi.
 6. Zajmuje się załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Gwarantuje bezpłatne naprawy elektryczne w ustalonym okresie.

Wybierz profesjonalistę, który ma zarówno wiedzę, umiejętności, jak i doświadczenie. Dopytaj o fachowca rodzinę i znajomych, a także przejrzyj polecane serwisy ogłoszeniowe (np. Oferteo.pl).

Jakie uprawnienia zawodowe powinien posiadać elektryk?

W celu legalnego wykonywania zawodu elektryk powinien mieć wymagane i przede wszystkim aktualne uprawnienia.

Jednymi z najpopularniejszych są uprawnienia SEP-owskie oraz uprawnienia budowlane (UB).

Wyróżnia się trzy grupy uprawnień SEP:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Ile wynosi okres ważności świadectw kwalifikacyjnych D i E? Obecnie: do 5 lat.

Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od zakresu oraz poziomu skomplikowania prac.

Za wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu należy średnio zapłacić od ok. 80 do 100 zł za m2.

Wymiana instalacji elektrycznej (sama usługa, bez materiałów) kosztuje:

 • za 1 punkt elektryczny ok. 55 zł,
 • za okablowanie 5 – 15 zł/mb.

Przykładowo: wymiana instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2 wiąże się z wydatkami rzędu 5000 zł.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plElektrycy złożą Ci bezpłatne oferty