Kategorie
Szukaj

Elektryk z Krakowa

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 652 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Zadaniem elektryka jest szeroko pojęta praca z siecią elektryczną oraz urządzeniami zasilanymi prądem. Podjęcie pracy w zawodzie wiąże się z uzyskaniem odpowiednich uprawnień, a szczegółowy zakres prac specjalistów jest naprawdę szeroki. W pierwszej kolejności poszukiwania elektryka warto rozpocząć wśród sieci znajomych. Być może zlecali oni w ostatnim czasie usługi elektryczne fachowcowi, który wzbudził ich zaufanie i wykonał swoją pracę w zadowalający sposób.

Jeśli rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia nie pomogą, wówczas warto przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. Można na nich znaleźć fachowców i skontaktować się z nimi samodzielnie lub wystawić zlecenia na usługi elektryczne, oczekując zgłoszenia się specjalisty. Trzeba pamiętać, by dość szczegółowo określić zakres zlecenia. Nie każdy fachowiec oferuje kompleksowe projektowanie instalacji elektrycznych, czy skomplikowane naprawy sprzętów, dlatego dobry opis ogłoszenia to podstawa.

Zgłoszenie się elektryka jest dopiero początkiem współpracy. Klienci muszą zwykle umówić się z fachowcem na określony termin, który może wynosić od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wiele w tej kwestii zależy od rozmiarów zlecenia, jakiego elektryk ma się podjąć u klienta. Jeszcze przed zaproszeniem fachowca do domu trzeba także sprawdzić kilka ważnych kwestii, które pozwolą na bezpieczne i bezproblemowe wykonanie usługi. O czym mowa?

Podstawowa kwestia dotyczy pozwoleń, jakie powinien posiadać specjalista. Odpowiednie kwalifikacje zdobyte na szkoleniach oraz uprawnienia elektryka stanowią niezbędne minimum, które fachowiec powinien spełnić przed przystąpieniem do pracy. Na drugim miejscu będzie stać wykształcenie, które nie odgrywa jednak tak dużej roli jak doświadczenie w pracy. Zleceniodawcy mogą również spojrzeć na zakres i ceny usług elektrycznych danego fachowca. Oprócz diagnozowania instalacji, elektrycy przeprowadzają montaż oświetlenia, remonty silników elektrycznych, kładzenie kabli, czy konserwację instalacji. Różna jest także cena usług, która uzależniona jest od renomy, umiejętności i uprawnień elektryka. Proponowane przez fachowca koszty usługi dobrze skonfrontować z cenami rynkowymi i ocenić w ten sposób ich wysokość.

Bez względu na to, czy czeka Cię montaż i naprawa domofonu, a może skomplikowany projekt instalacji elektrycznej, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Doświadczony elektryk z uprawnieniami zajmie się podłączeniem sprzętu, a także naprawą usterki. Będzie w stanie również zaprojektować instalację i podjąć się jej wykonania. Dobrych fachowców szukaj na stronach ogłoszeniowych lub skorzystaj z rekomendacji znajomych.

Sprawdź najlepszych elektryków w Krakowie

Pierwszorzędna Wymiana Instalacji Elektrycznej Kraków

18 opinii
Usługi elektryczne Kraków

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy Michsal elektromonter Michał Salamon, której specjalnością jest wymiana instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne od A do Z dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców standardowa metoda działania.

InSE-ET Jarosław Kowalczyk

17 opinii
InSE-ET Jarosław Kowalczyk - Wybitny Elektryk Kraków

Ten elektryk działa na terenie Krakowa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego instalatorstwa elektrycznego. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Elektro-Dudek

13 opinii
Elektro-Dudek - Rewelacyjne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kraków

Ich specjalność to rewelacyjne usługi elektryczne i wykonanie instalacji elektrycznych na terenie Krakowa oraz okolicznych miast. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

JG ELEKTRO Jakub Guzik

11 opinii
JG ELEKTRO Jakub Guzik - Dobry Elektryk Kraków

Ten elektryk działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - JG ELEKTRO Jakub Guzik to doskonały wybór dla Ciebie. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kraków

7 opinii
Elektrosystem Maciej Siudek - Solidne Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kraków

Planujesz powierzyć wykonanie instalacji elektrycznych, a jeszcze nie znalazłeś firmy elektrycznej? Elektrosystem Maciej Siudek to wspaniały wybór. Elektryka w pełnym zakresie od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji oraz wsparcie w skompletowaniu potrzebnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców pełen standard.

TOMASZ CZASZYŃSKI BUYHOME

7 opinii
TOMASZ CZASZYŃSKI BUYHOME - Doskonałe Wykonanie Instalacji Elektrycznych Kraków

Wiele długich lat pracownicy TOMASZ CZASZYŃSKI BUYHOME realizują usługi z zakresu doskonałego wykonania instalacji elektrycznej, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi elektrycznej. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

PROELEKTRO

2 opinie
PROELEKTRO - Pierwszorzędne Instalatorstwo Elektryczne Kraków

Instalatorstwo elektryczne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany instalacji elektrycznej. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

El-Net

2 opinie
El-Net - Najlepsze Usługi Elektryczne Kraków

Są w branży usług elektrycznych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Kraków, ale także pobliskich powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

InEl

1 opinia
InEl - Rewelacyjna Wymiana Instalacji Elektrycznej Kraków

Zleć usługę wymiany instalacji elektrycznej fachowcom z miejscowości Kraków. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Krakowa są jednymi z najlepszych. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Znakomite Pogotowie Elektryczne w Krakowie

1 opinia
Progar Kazimierz Korolczuk - Znakomite Pogotowie Elektryczne w Krakowie

Trafny wybór znakomitego pogotowia elektrycznego nie jest prosty, dlatego warto zainteresować się Progar Kazimierz Korolczuk - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Pełen zakres usług elektrycznych, oświetleniowych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych fachowców pełen standard.

Aktualne zlecenia na instalacje elektryczne w Krakowie (303)

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el., Kraków

Nie możesz znaleźć pasującego do Ciebie Klienta? Jako godny uwagi profesjonalista realizujący usługi elektryczne i elektryk bez konkurencji wśród firm elektrycznych poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w domu, powyżej 100pkt. el.". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Profesjonalna Elektryka Kraków

Jeśli elektryka to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. zainteresowany zgłosił "Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, 26-50pkt. el.". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Kraków

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż rozdzielni Termin rozpoc...

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Doskonałe Instalatorstwo Elektryczne Kraków

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż okablowania i puszek Termin ro...

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Kraków

Klient szuka dobrego elektryka dla siebie i pisze - Zapytanie dla firmy na wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb. Jeśli realizujesz szerokie spektrum usług elektrycznych w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Opłacalne Roboty Elektryczne Kraków

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: zidentyfikowanie przyczyny awarii Informacje dodatkowe: spada napięcie światła w domu Termin rozpoczę...

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 6 dni temu

 • Kraków

Zlecenie na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Kraków

Zakres prac: rozbudowa instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montarz dwoch licznikow Informacje dodatkowe: poszukuje elek...

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

 • Kraków

Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne

Typ budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 201-500m2 Zakres zlecenia: przeglad okresowy Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: 8 mieszkan na 4 kondygnacjach Termin rozpoczęcia prac: możli...

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

 • Kraków

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Kraków

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

2023-02-01 do 2023-02-02

 • Kraków

Zlecenie dla elektryka na wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Kraków

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, mo...

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Kraków

Najwyższej Klasy Elektryk Kraków

Jako elektryk z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecenie dla elektryka". Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-01-27 do 2023-02-04

 • Kraków

Korzystne Prace Elektryczne Kraków

Oferujesz korzystną propozycję dotyczącą prac elektrycznych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

2023-01-27 do 2023-02-04

 • Kraków

Profesjonalna Elektryka

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 11 - 25 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oś...

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Kraków

Dobra Firma Elektryczna

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż o...

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Kraków

Doskonała Elektryka

Oferując usługi z zakresu elektryki od wielu lat, zwłaszcza na obszarze Krakowa, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaprezentuj dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Kraków

Dam zlecenie na drobne prace elektryczne, mieszkanie, 2pkt. el., Kraków

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 2 Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Informacje dodatkowe: Kraków Prądnik Biały Termin rozpoczęcia prac: w ciągu tygodni...

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Kraków

Potrzebny elektryk do przeglądu lub pomiarów inst. elektrycznej, do 50m², Kraków

Typ budynku: wolnostojące stanowiska Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne, przegląd elektryczny Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Informacje dodatkowe: Szukam elektryków do wykonywania pomi...

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Kraków

Zapytanie dla firmy o drobne prace elektryczne, dom, powyżej 5pkt. el., Kraków

Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 6 lub więcej Zakres prac: przeniesienie punktów elektrycznych, montaż lub naprawa włącznika/włączników światła, montaż oświetlenia, montaż lub naprawa gniazdka/gniazdek Termin rozp...

2023-01-23 do 2023-01-31

 • Kraków
Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Częste pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi wykonuje elektryk?

Elektryk zajmuje się instalacją elektryczną.

W zakres obowiązków elektryka wchodzi:

 • zaprojektowanie instalacji elektrycznej,
 • wykonanie przyłącza elektrycznego do budynku,
 • nowa instalacja elektryczna i wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,
 • wykonanie punktów elektrycznych,
 • zamontowanie rozdzielni,
 • wszelkie przeróbki instalacji,
 • zamontowanie osprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych,
 • pomiary elektryczne i raport pomiarowy.

W przypadku nagłej awarii elektrycznej skorzystaj z pomocy pogotowia elektrycznego. Nie zajmuj się naprawą instalacji elektrycznej samodzielnie!

Jak wybrać odpowiedniego elektryka?

Jak wybrać elektryka? Przede wszystkim upewnij się, że specjalista od instalacji elektrycznej:

 1. Prowadzi legalną działalność / jest legalnie zatrudniony.
 2. Ma własną stronę internetową i/lub można znaleźć informacje oraz opinie na jego temat.
 3. Posiada właściwe i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Zawiera umowy w formie pisemnej.
 5. Nie zawyża ani nie zaniża cen za oferowane usługi.
 6. Zajmuje się załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Gwarantuje bezpłatne naprawy elektryczne w ustalonym okresie.

Wybierz profesjonalistę, który ma zarówno wiedzę, umiejętności, jak i doświadczenie. Dopytaj o fachowca rodzinę i znajomych, a także przejrzyj polecane serwisy ogłoszeniowe (np. Oferteo.pl).

Jakie uprawnienia zawodowe powinien posiadać elektryk?

W celu legalnego wykonywania zawodu elektryk powinien mieć wymagane i przede wszystkim aktualne uprawnienia.

Jednymi z najpopularniejszych są uprawnienia SEP-owskie oraz uprawnienia budowlane (UB).

Wyróżnia się trzy grupy uprawnień SEP:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Ile wynosi okres ważności świadectw kwalifikacyjnych D i E? Obecnie: do 5 lat.

Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od zakresu oraz poziomu skomplikowania prac.

Za wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu należy średnio zapłacić od ok. 80 do 100 zł za m2.

Wymiana instalacji elektrycznej (sama usługa, bez materiałów) kosztuje:

 • za 1 punkt elektryczny ok. 55 zł,
 • za okablowanie 5 – 15 zł/mb.

Przykładowo: wymiana instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2 wiąże się z wydatkami rzędu 5000 zł.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plElektrycy złożą Ci bezpłatne oferty