Kategorie
Szukaj

Instalacje gazowe w Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja gazowa to cały system, który składa się z urządzeń i przewodów, znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Jej odpowiednie wykonanie i regularne przeglądy to klucz do bezpieczeństwa i komfortu domowników. Kto zajmuje się projektowaniem instalacji gazowych oraz czym grozi niesprawna lub nieszczelna instalacja? - dowiesz się tego z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli szukasz

Chociaż w nowoczesnym budownictwie pasywnym coraz częściej się stawia na ekologiczne źródła ogrzewania, takie jak pompy ciepła, nadal najpopularniejszym rozwiązaniem jest instalacja gazowa. Pozwala one nie tylko ogrzać dom, ale także zapewnia ciepłą wodę w kuchni, czy w łazience. Instalacja gazowa w domu to sposób na skuteczne ogrzewanie budynku oraz płynącej w jego rurach bieżącej wody.

Każdy, kto decyduje się na założenie jej w swoim domu, musi przygotować odpowiedni projekt. Jego stworzenie należy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko mają wiedzę techniczną oraz doświadczenie, ale także dysponują odpowiednimi uprawnieniami (G3). Są one niezbędne nie tylko do montażu sieci, ale również do jej konserwacji. Nieumiejętnie przygotowany projekt instalacji gazowej niesie za sobą niebezpieczeństwo dla wszystkich domowników. Dlatego wszelkie prace związane z montażem i konserwacją takiej instalacji trzeba powierzyć doświadczonym fachowcom, którzy dysponują nie tylko wiedzą, ale także stosownymi uprawnieniami.

Budowanie domu do stanu surowego zakłada montaż najważniejszych instalacji, w tym elektrycznej i gazowej. W przypadku tej ostatniej, trzeba dopełnić wszystkie niezbędne formalności. Konieczne jest pozwolenie na przyłącze, które można uzyskać u dostawcy gazu. Należy nie tylko złożyć odpowiedni wniosek, ale także przedstawić dokumenty, które potwierdzą, że jesteśmy właścicielami budynku, lub mamy zgodę właściciela na dokonywanie tego typu zmian. Następnie składamy wniosek o przyłączenie do sieci gazowej. W czasie oczekiwania na jego zatwierdzenie należy przygotować projekt instalacji.

Nieszczelna instalacja gazowa stanowi poważne niebezpieczeństwo, dlatego we wszystkich budynkach mieszkalnych konieczne są jej regularne przeglądy. Trzeba wiedzieć, że jest to obowiązek nałożony przez ustawodawcę, a jego niedopełnienie grozi poważną karą finansową. Przeglądu instalacji gazowej należy dokonywać przynajmniej raz w roku. Wszystkimi czynnościami na tym polu powinna oczywiście zająć się uprawniona do tego osoba.

Sprawdź najlepszych gazowników w Górze

Najwyższej Klasy Przeniesienie Licznika Gazowego w Górze

3 opinie
Instalacje gazowe Góra

Jeśli interesuje Cię najwyższej klasy przeniesienie licznika gazowego w rejonie Góry i szukasz najlepszych ofert to wykorzystaj kompetencje Usługi Hydrauliczne Paweł Miszczyński. Zarezerwuj termin!

Profesjonalna Instalacja Gazowa w Domu Góra

Eco Instal - Profesjonalna Instalacja Gazowa w Domu Góra

Jeszcze szukasz profesjonalistów od instalacji gazowe w domu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Eco Instal. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Sanitar

Sanitar - Kompetentny Gazownik Góra

Wypatrujesz solidnego wykonawcy oferującego usługi gazowe? Ten gazownik jest liderem na terenie Góry. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Profesjonalne Przeniesienie Licznika Gazowego

Nat-Bud - Profesjonalne Przeniesienie Licznika Gazowego Góra

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi przeniesienia licznika gazowego na ponadprzeciętnym poziomie. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Rzetelne Usługi Gazownicze

M.K Bouw - Rzetelne Usługi Gazownicze Góra

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi gazowniczej M.K Bouw przewyższa konkurentów. Sławę oddają opinie zadowolonych Klientów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Fantastyczny Montaż Instalacji Gazowych

MiniMax Sp. z o.o. - Fantastyczny Montaż Instalacji Gazowych Góra

Powierz zadanie fantastycznego montażu instalacji gazowych fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Góra i okolicznych miast. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Isoprol firma izolacyjno-remontowa

Isoprol firma izolacyjno-remontowa - Znakomite Instalacje Gazowe Góra

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? Isoprol firma izolacyjno-remontowa będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin od razu!

MARBUD

MARBUD - Perfekcyjne Usługi Gazownicze Góra

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi gazowniczej MARBUD przewyższa konkurentów. Sławę oddają opinie zadowolonych Klientów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

FHU Mart-Mark

FHU Mart-Mark - Wyjątkowy Montaż Instalacji Gazowych Góra

Zleć usługę wyjątkowego montażu instalacji gazowych ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Góry i sąsiednich miast. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

Doskonałe Przeniesienie Licznika Gazowego Góra

Solar eco instal - Doskonałe Przeniesienie Licznika Gazowego Góra

Solar eco instal to eksperci z branży doskonałych usług gazowych i przeniesienia licznika gazowego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Góra i sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Aktualne zlecenia na instalacje gazowe w Górze (17)

Zlecę wykonanie prac z instalacją gazową, 51-100m², Wąsosz

Zlecający, który planuje zakup usługi gazowniczej winien już teraz zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

2023-01-30 do 2023-02-07

 • Wąsosz

Zapytanie o instalację gazową, 101-200m², Bronów

Usługi gazownicze nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Zapytanie o instalację gazową, 101-200m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2022-10-02 do 2022-10-10

 • Bronów

Tanie Usługi Gazowe Góra

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz płynny Zlecenie projektu instal...

2022-11-25 do 2022-12-02

 • Wydartowo pierwsze

Zapotrzebowanie na instalację gazową, 101-200m², Wydartowo Pierwsze

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz płynny Zlecenie projektu instal...

2022-11-29 do 2022-12-07

 • Wydartowo pierwsze

Perfekcyjni Gazownicy Góra

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 51-100m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instala...

2022-09-20 do 2022-09-28

 • Bojanowo

Instalacje Gazowe w Domu Góra

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od instalacji gazowych w domu szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie montażu pieca gazowego, 101-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-03-03 do 2023-03-11

 • Rydzyna

Pierwszorzędne Usługi Gazowe

Usługi gazowe nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie wykonania instalacji gazowej. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na instalację gazową, 63m²". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2022-10-21 do 2022-10-29

 • Leszno

Dam zlecenie na instalację gazową, do 50m², Leszno

Zakres zlecenia: Podłączenie gazowki Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia obiektu: do 50m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: nie Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnien...

2022-12-06 do 2022-12-14

 • Leszno

Wykonanie montażu pieca gazowego, przyłącza gazu, 101-200m², Leszno

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: nie Materiały zapewnia: Wykon...

2022-11-04 do 2022-11-12

 • Leszno

Gazownicy

Złóż ofertę jako gazownik z wieloletnią praktyką w kwestii starannych usług gazowniczych. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to standard. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Leszno

Usługi Gazowe

Zakres zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia obiektu: 51-100m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozp...

2023-03-16 do 2023-03-24

 • Leszno

Wykonanie przebudowy istniejącej instalacji, 101-200m², Leszno

Jeżeli jako ekspert od instalacji gazowych szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Wykonanie przebudowy istniejącej instalacji, 101-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Leszna z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

2022-09-20 do 2022-09-28

 • Leszno

Staranne Instalacje Gazowe Góra

Ten Klient myśli, że staranne instalacje gazowe to nieproste zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie prac z instalacją gazową, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako gazownik poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Leszno

Najwyższej Klasy Montaż Instalacji Gazowych Góra

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Potrzebne wykonanie montażu pieca gazowego, przyłącza gazu, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Leszno

Ekipa do wykonania montażu pieca gazowego, nowej instalacji gazowej, 101-200m², Leszno

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: Wykona...

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Leszno

Wykonanie przebudowy istniejącej instalacji, 101-200m², Leszno

Jeśli wciąż jako profesjonalista od instalacji gazowych poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Wykonanie przebudowy istniejącej instalacji, 101-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2022-12-29 do 2023-01-06

 • Leszno

Zapotrzebowanie na instalację gazową, 101-200m², Leszno

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, przebudowa istniejącej instalacji, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: g...

2023-01-07 do 2023-01-15

 • Leszno
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Gazowej

Częste pytania o instalacjach gazowych

Ile kosztuje zainstalowanie instalacji gazowej w mieszkaniu?

Chcąc określić cenę instalacji gazowej w domu, trzeba wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników. Obliczając koszt, trzeba bowiem zsumować ze sobą opłaty za usługi, takie jak:

 • zlecenie projektu;
 • usługi geodezyjne;
 • szafka gazowa z montażem;
 • przyłącze gazowe.

Koszty będą również zależne od cennika konkretnej firmy oraz od wielkości miejscowości, w jakiej znajduje się budynek oraz oczywiście od planowanej mocy instalacji.

Dlaczego nieszczelna instalacja gazowa jest niebezpieczna?

Zarówno montaż, jak i konserwacja instalacji gazowej, to czynności, które powinny być wykonywane wyłącznie przez profesjonalne firmy i specjalistów, którzy dysponują konkretnymi uprawnieniami. Według polskiego prawa, w niewielkich budynkach (na przykład domach jednorodzinnych) należy przeprowadzić, przynajmniej raz w roku, kontrolę szczelności instalacji. To niezwykle istotne, ponieważ wyciek gazu może doprowadzić do tragedii.

Czym dokładnie grozi nieszczelna instalacja? Gazy wykorzystywane w roli paliwa są łatwopalne. Stopniowo, mieszając się z powietrzem, mogą prowadzić do eksplozji, która grozi zniszczeniem budynku i zagrożeniem życia domowników. Ulatniający się bezwonny gaz może również prowadzić do zatrucia. Właśnie dlatego tak istotne są regularne kontrole wykonywane przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

Z czego składa się instalacja gazowa?

Instalacja gazowa w domu składa się z wielu różnych elementów. Najważniejsze z nich to:

 • rury – przewody, które rozprowadzają gaz pod ciśnieniem;
 • łączniki i kształtki – elementy, które zmieniają kierunek rur;
 • uchwyty do mocowania rur;
 • armatura regulacyjna – między innymi kurki i zawory;
 • reduktory ciśnienia;
 • filtry gazu;
 • wyczystki i trójniki rewizyjne;
 • szybkozłącza – służą między innymi do podłączania kuchenek gazowych;
 • gazomierze – narzędzia do pomiaru zużycia gazu;
 • przewody spalinowe.

Czy warto oszczędzać na instalacji gazowej?

Projekt i montaż instalacji gazowej w domu to proces, który jest nie tylko czasochłonny, ale również kosztowny. Bardzo ważne jest jednak to, aby zaznaczyć, że na żadnym z etapów tej usługi nie należy oszczędzać. Dobrze zaprojektowana i precyzyjnie wykonana instalacja pozwoli skutecznie ogrzać dom i wodę użytkową. Jeżeli jednak na którymś z etapów montażu dojdzie do nieprawidłowości, może poskutkować to prawdziwym niebezpieczeństwem dla domowników. Wszystkie prace związane z instalacją gazową należy powierzać specjalistom, którzy dysponują odpowiednimi uprawnieniami. Także konserwacja istniejącej już instalacji gazowej powinna być przeprowadzana nie tylko regularnie, ale również przez uprawnionego do tego fachowca.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Instalacji Gazowej złożą Ci bezpłatne oferty