Kategorie
Szukaj

Instalacje gazowe w Miliczu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 918 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja gazowa to cały system, który składa się z urządzeń i przewodów, znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Jej odpowiednie wykonanie i regularne przeglądy to klucz do bezpieczeństwa i komfortu domowników. Kto zajmuje się projektowaniem instalacji gazowych oraz czym grozi niesprawna lub nieszczelna instalacja? - dowiesz się tego z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli szukasz

Chociaż w nowoczesnym budownictwie pasywnym coraz częściej się stawia na ekologiczne źródła ogrzewania, takie jak pompy ciepła, nadal najpopularniejszym rozwiązaniem jest instalacja gazowa. Pozwala one nie tylko ogrzać dom, ale także zapewnia ciepłą wodę w kuchni, czy w łazience. Instalacja gazowa w domu to sposób na skuteczne ogrzewanie budynku oraz płynącej w jego rurach bieżącej wody.

Każdy, kto decyduje się na założenie jej w swoim domu, musi przygotować odpowiedni projekt. Jego stworzenie należy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko mają wiedzę techniczną oraz doświadczenie, ale także dysponują odpowiednimi uprawnieniami (G3). Są one niezbędne nie tylko do montażu sieci, ale również do jej konserwacji. Nieumiejętnie przygotowany projekt instalacji gazowej niesie za sobą niebezpieczeństwo dla wszystkich domowników. Dlatego wszelkie prace związane z montażem i konserwacją takiej instalacji trzeba powierzyć doświadczonym fachowcom, którzy dysponują nie tylko wiedzą, ale także stosownymi uprawnieniami.

Budowanie domu do stanu surowego zakłada montaż najważniejszych instalacji, w tym elektrycznej i gazowej. W przypadku tej ostatniej, trzeba dopełnić wszystkie niezbędne formalności. Konieczne jest pozwolenie na przyłącze, które można uzyskać u dostawcy gazu. Należy nie tylko złożyć odpowiedni wniosek, ale także przedstawić dokumenty, które potwierdzą, że jesteśmy właścicielami budynku, lub mamy zgodę właściciela na dokonywanie tego typu zmian. Następnie składamy wniosek o przyłączenie do sieci gazowej. W czasie oczekiwania na jego zatwierdzenie należy przygotować projekt instalacji.

Nieszczelna instalacja gazowa stanowi poważne niebezpieczeństwo, dlatego we wszystkich budynkach mieszkalnych konieczne są jej regularne przeglądy. Trzeba wiedzieć, że jest to obowiązek nałożony przez ustawodawcę, a jego niedopełnienie grozi poważną karą finansową. Przeglądu instalacji gazowej należy dokonywać przynajmniej raz w roku. Wszystkimi czynnościami na tym polu powinna oczywiście zająć się uprawniona do tego osoba.

Sprawdź najlepszych gazowników w Miliczu

Technika Instalacyjna TI-SYSTEM

Instalacje gazowe Milicz

Zleć prace dotyczące przeniesienia licznika gazowego specjalistom z miejscowości Milicz. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Milicza są jednymi z najlepszych. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Doskonałe Wykonanie Instalacji Gazowej Milicz

SAN-BUD ZAKŁAD OGULNOBÓDOWLANY - Doskonałe Wykonanie Instalacji Gazowej Milicz

Nie marnuj energii i zleć swoje zadanie specjalistom od wykonania instalacji gazowej. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Instal

Instal - Najwyższej Klasy Wykonanie Instalacji Gazowej Milicz

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest wykonanie instalacji gazowej. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rewelacyjne Podłączenie Kuchenki Gazowej Milicz

EL-JUS USŁUGI ELEKTRYCZNE,REMONTOWO-BUBOWLANE - Rewelacyjne Podłączenie Kuchenki Gazowej Milicz

Po prostu zleć zadanie podłączenia kuchenki gazowej specjalistom z miejscowości Milicz. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Milicza są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Procajło

Procajło - Pierwszorzędne Wykonanie Instalacji Gazowej Milicz

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego wykonania instalacji gazowej z Milicza, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Procajło jest Twoim rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

PPHU e-Centrum

PPHU e-Centrum - Znakomite Instalacje Gazowe Milicz

Na wypadek jeśli szukasz ekspertów od instalacji gazowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PPHU e-Centrum. Milicz i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Pierwszorzędne Przeniesienie Licznika Gazowego

Elektromil - Pierwszorzędne Przeniesienie Licznika Gazowego Milicz

Powierz zadanie przeniesienia licznika gazowego specjalistom firmy Elektromil z miejscowości Milicz. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Milicza są w ścisłej czołówce. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Bud Haus Łukasz Chołodecki

Bud Haus Łukasz Chołodecki - Wysokiej Klasy Podłączenie Kuchenki Gazowej Milicz

Już od kilku lat pracownicy Bud Haus Łukasz Chołodecki realizują usługi z zakresu wysokiej klasy podłączenia kuchenki gazowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usługi gazowniczej. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Doskonałe Instalacje Gazowe w Miliczu

Piotr Płóciennik - Doskonałe Instalacje Gazowe w Miliczu

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od instalacji gazowych to powierz tę kwestię specjalistom z Piotr Płóciennik. Milicz i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Profesjonalne Przeniesienie Licznika Gazowego

Uslugi ogolno-budowlane jerzycki zbigniew - Profesjonalne Przeniesienie Licznika Gazowego Milicz

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi przeniesienia licznika gazowego na ponadprzeciętnym poziomie. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Aktualne zlecenia na instalacje gazowe w Miliczu (18)

Potrzebne wykonanie montażu pieca gazowego, przyłącza gazu, 51-100m², Milicz

Montaż instalacji gazowych to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu gazownika. Już nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

 • Milicz

Zlecę wykonanie prac z instalacją gazową, 36m², Milicz

Zakres zlecenia: Podłączenie kuchenki gazowej Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia obiektu: 36m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: 2022-1...

2022-11-15 do 2022-11-23

 • Milicz

Zapytanie o instalację gazową, 77m², Jutrosin

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, przebudowa istniejącej instalacji Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia obiektu: 77m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: nie Materiały zapewnia: Wykonawca Termin r...

2022-09-23 do 2022-10-01

 • Jutrosin

Usługi Gazowe Milicz

Zlecający, który planuje zakup znakomitej usługi gazowej powinien już dziś zgłosić się do gazownika takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2022-10-31 do 2022-11-08

 • Krotoszyn

Instalacje Gazowe w Domu Milicz

Zakres zlecenia: przegląd stanu technicznego Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia obiektu: 201-500m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: do uzgodnienia w rozmowie Term...

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Krotoszyn

Gazownicy Milicz

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia obiektu: do 50m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

2022-09-15 do 2022-09-23

 • Krotoszyn

Wysokiej Klasy Gazownicy

Wysokiej klasy wykonanie instalacji gazowej to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w fachu gazownika. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 3 dni temu

 • Krotoszyn

Ekipa do wykonania montażu pieca gazowego, 101-200m², Moszyce

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: nie Materiały zapewnia: Zleceniodawca Termin rozpoczęcia prac: do...

2022-10-25 do 2022-11-02

 • Moszyce

Ekipa do wykonania przebudowy istniejącej instalacji, 101-200m², Twardogóra

Wybierz zlecenie dotyczące najwyższej klasy montażu instalacji gazowych od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Dolnośląskiego. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2022-11-30 do 2022-12-08

 • Twardogóra

Zapytanie o instalację gazową, 101-200m², Moszyce

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instal...

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Moszyce

Dam zlecenie na instalację gazową, 101-200m², Moszyce

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny gazownik z wyjątkową wiedzą w kwestii profesjonalnych usług gazowniczych. W Twojej firmie wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Moszyce

Potrzebne wykonanie montażu pieca gazowego, 101-200m², Sośnie

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz płynny Zlecenie projektu instalacji: nie Materiały zapewnia: do uzgodnienia Informacje dodatkowe: Inst...

2022-09-20 do 2022-09-28

 • Sośnie

Dam zlecenie na wykonanie montażu pieca gazowego, 51-100m², Odolanów

Poszukiwane są znakomite usługi gazowe w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie montażu pieca gazowego, 51-100m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu instalacji gazowych w domu, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

2022-10-27 do 2022-11-04

 • Odolanów

Dam zlecenie na instalację gazową, 149m², Zawonia

Szukasz dopasowanego do Ciebie zlecenia? Jako rzetelny wykonawca świadczący usługi gazownicze i gazownik pierwszej klasy w Dolnośląskim zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na instalację gazową, 149m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 6 godzin temu

 • Zawonia

Usługi Gazowe

Jeśli usługi gazowe nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie montażu instalacji gazowych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Klonów

Solidne Wykonanie Instalacji Gazowej Milicz

Zakres zlecenia: wykonanie nowej instalacji gazowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz płynny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoc...

2022-12-27 do 2023-01-04

 • Międzybórz

Solidne Wykonanie Instalacji Gazowej

Zakres zlecenia: montaż pieca gazowego, wykonanie nowej instalacji gazowej, wykonanie przyłącza gazu do budynku Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 120m² Rodzaj gazu: gaz płynny Zlecenie projektu instalacji...

2022-09-02 do 2022-09-10

 • Konary pow. Rawicz

Zapytanie o instalację gazową, 101-200m², Żmigród

Zakres zlecenia: Nieszczelny zawór Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Rodzaj gazu: gaz ziemny Zlecenie projektu instalacji: tak Materiały zapewnia: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodni...

2022-08-13 do 2022-08-21

 • Żmigród
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Gazowej

Częste pytania o instalacjach gazowych

Ile kosztuje zainstalowanie instalacji gazowej w mieszkaniu?

Chcąc określić cenę instalacji gazowej w domu, trzeba wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników. Obliczając koszt, trzeba bowiem zsumować ze sobą opłaty za usługi, takie jak:

 • zlecenie projektu;
 • usługi geodezyjne;
 • szafka gazowa z montażem;
 • przyłącze gazowe.

Koszty będą również zależne od cennika konkretnej firmy oraz od wielkości miejscowości, w jakiej znajduje się budynek oraz oczywiście od planowanej mocy instalacji.

Dlaczego nieszczelna instalacja gazowa jest niebezpieczna?

Zarówno montaż, jak i konserwacja instalacji gazowej, to czynności, które powinny być wykonywane wyłącznie przez profesjonalne firmy i specjalistów, którzy dysponują konkretnymi uprawnieniami. Według polskiego prawa, w niewielkich budynkach (na przykład domach jednorodzinnych) należy przeprowadzić, przynajmniej raz w roku, kontrolę szczelności instalacji. To niezwykle istotne, ponieważ wyciek gazu może doprowadzić do tragedii.

Czym dokładnie grozi nieszczelna instalacja? Gazy wykorzystywane w roli paliwa są łatwopalne. Stopniowo, mieszając się z powietrzem, mogą prowadzić do eksplozji, która grozi zniszczeniem budynku i zagrożeniem życia domowników. Ulatniający się bezwonny gaz może również prowadzić do zatrucia. Właśnie dlatego tak istotne są regularne kontrole wykonywane przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

Z czego składa się instalacja gazowa?

Instalacja gazowa w domu składa się z wielu różnych elementów. Najważniejsze z nich to:

 • rury – przewody, które rozprowadzają gaz pod ciśnieniem;
 • łączniki i kształtki – elementy, które zmieniają kierunek rur;
 • uchwyty do mocowania rur;
 • armatura regulacyjna – między innymi kurki i zawory;
 • reduktory ciśnienia;
 • filtry gazu;
 • wyczystki i trójniki rewizyjne;
 • szybkozłącza – służą między innymi do podłączania kuchenek gazowych;
 • gazomierze – narzędzia do pomiaru zużycia gazu;
 • przewody spalinowe.

Czy warto oszczędzać na instalacji gazowej?

Projekt i montaż instalacji gazowej w domu to proces, który jest nie tylko czasochłonny, ale również kosztowny. Bardzo ważne jest jednak to, aby zaznaczyć, że na żadnym z etapów tej usługi nie należy oszczędzać. Dobrze zaprojektowana i precyzyjnie wykonana instalacja pozwoli skutecznie ogrzać dom i wodę użytkową. Jeżeli jednak na którymś z etapów montażu dojdzie do nieprawidłowości, może poskutkować to prawdziwym niebezpieczeństwem dla domowników. Wszystkie prace związane z instalacją gazową należy powierzać specjalistom, którzy dysponują odpowiednimi uprawnieniami. Także konserwacja istniejącej już instalacji gazowej powinna być przeprowadzana nie tylko regularnie, ale również przez uprawnionego do tego fachowca.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Instalacji Gazowej złożą Ci bezpłatne oferty