Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Kępnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Kępnie

Staranne Usługi Geodezyjne w Kępnie

6 opinii
Usługi geodezyjne Kępno

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę od starannych usług geodezyjnych z Kępna, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma MA-PA Geodezja Mariusz Paluszek jest Twoim rozwiązaniem. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO

8 opinii
USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Kępno

Firma USŁUGI GEODEZYJNE BANGEO oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Kępna i z sąsiednich miast. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Dobra Firma Geodezyjna

1 opinia
Madar- bud - Dobra Firma Geodezyjna Kępno

Ta dobra firma geodezyjna to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Staranna Ewidencja Gruntów Kępno

Plastersystem - Staranna Ewidencja Gruntów Kępno

Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Plastersystem są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny ewidencji gruntów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Sumienna Firma Geodezyjna Kępno

Geodezja Balcer Michał - Sumienna Firma Geodezyjna Kępno

Dzięki precyzji wykonania usługi geodezyjnej Geodezja Balcer Michał przewyższa konkurentów. Renomę tworzą oceny zadowolonych odbiorców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Geomos Maciej Moska

Geomos Maciej Moska - Perfekcyjna Geodezja Kępno

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z doświadczenia Geomos Maciej Moska. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Fenomenalny Geodeta

Pracownia Geodezyjna ArtGeo. Geodezja, rozgraniczenia - Fenomenalny Geodeta Kępno

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy Pracownia Geodezyjna ArtGeo. Geodezja rozgraniczenia to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zakład Ogólnobudowlany

Zakład Ogólnobudowlany - Świetna Firma Geodezyjna Kępno

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Zakład Ogólnobudowlany. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Kępna za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Malbud

Malbud - Solidna Geodezja Kępno

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Malbud. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Kępna za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

ART-\-BUD - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Kępno

Są obecni w branży usług geodezyjnych od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Kępno, ale także pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Aktualne zlecenia na geodetów w Kępnie (14)

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Drogoszewo

Należąc do geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Wielkopolskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-10-14 do 2023-10-22

 • Drogoszewo

Korzystne Prace Geodezyjne Kępno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Klonowa ul •••••••••••••...

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Wieruszów

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1158m², Wieruszów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1158m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Wieruszów

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 29400m², Zmyślona Ligocka

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 29400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Zmyślona ligocka

Świetne Usługi Geodezyjne Kępno

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1600m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Wierzbica Górna

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Szklarka Myślniewska

Poszukiwane są profesjonalne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Szklarka myślniewska

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5600m², Ostrzeszów

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Ostrzeszowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Ostrzeszów

Niezawodna Firma Geodezyjna Kępno

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży na terenie Opolskiego za dokładne podejście do usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 501-1000m²". Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Szum

Idealne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 01835ha. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Dąbrowa

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w miejscowości Opolskie za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-12-23 do 2023-12-31

 • Bażany

Geodezja Kępno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 18m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2023-12-23 do 2023-12-31

 • Bażany

Utalentowany Geodeta Kępno

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebuję geodety, budowa domu, 1455m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2024-01-05 do 2024-01-13

 • Bogacica

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Kluczbork

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Poniatowice

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Poniatowice
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty