Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Makowie Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
652 309 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Makowie Mazowieckim

Najlepszy Geodeta w Makowie Mazowieckim

11 opinii
Usługi geodezyjne Maków Mazowiecki

Najlepszy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Makowa Mazowieckiego oraz w okolicznych miastach. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI

7 opinii
USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI - Doskonała Geodezja Maków Mazowiecki

USŁUGI GEODEZYJNE KARTEZJA KRZYSZTOF BURZYŃSKI to wybitni specjaliści od geodezji, obsługujący Klientów z Makowa Mazowieckiego i przyległych miast. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GEOPROJEKT Bogdan Charzewski

GEOPROJEKT Bogdan Charzewski - Tanie Usługi Geodezyjne Maków Mazowiecki

Świetna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Makowa Mazowieckiego oraz w rejonie powiatu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Dobry Geodeta Maków Mazowiecki

Usługi Geodezyjne Michał Podubiński - Dobry Geodeta Maków Mazowiecki

Usługi geodezyjne to specjalność ekipy z firmy Usługi Geodezyjne Michał Podubiński - nie mają sobie równych w fachu geodety. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE - Pierwszorzędna Geodezja Maków Mazowiecki

Geodezja w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Maków Mazowiecki

Usługi Geodezyjne i Informatyczne Marcin Roszkiewicz - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Maków Mazowiecki

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z Usługi Geodezyjne i Informatyczne Marcin Roszkiewicz są dla Ciebie stworzeni. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Usługi Geodezyjne Inż Adam Bobiński

Usługi Geodezyjne Inż Adam Bobiński - Fenomenalny Geodeta Maków Mazowiecki

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Najlepsza Ewidencja Gruntów

Azymut Usługi Geodezyjne Cezary Koczara - Najlepsza Ewidencja Gruntów Maków Mazowiecki

Firma geodezyjna Azymut Usługi Geodezyjne Cezary Koczara to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują w okolicy Makowa Mazowieckiego. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE.UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE.UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ - Staranna Ewidencja Gruntów Maków Mazowiecki

Myślisz, że staranna ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Geometra Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Jarosław Rzewnicki

Geometra Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Jarosław Rzewnicki - Doskonała Ewidencja Gruntów Maków Mazowiecki

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Geometra Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Jarosław Rzewnicki. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Aktualne zlecenia na geodetów w Makowie Mazowieckim (18)

Perfekcyjna Geodezja Maków Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki, podział działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-03 do 2024-06-07

 • Maków Mazowiecki

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Maków Mazowiecki

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Usługa geodezyjna, inwentaryzacja powykonawcza, 501 - 1 000 m². Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2024-06-02 do 2024-06-10

 • Maków Mazowiecki

Dobre Usługi Geodezyjne Maków Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granice działki Michałowo, gmina Goworo...

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Różan

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Maków Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: arkusz zmian danych ewidencyjnych budynku Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: 2024-03-1...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Maków Mazowiecki

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1512m², Maków Mazowiecki

Zleceniodawca, który szuka najlepszej usługi geodezyjnej winien zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Maków Mazowiecki

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: zlecę wykonane inwentaryzacji powykonawczej...

2024-01-11 do 2024-01-15

 • Różan

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Maków Mazowiecki

Klient zgłosił "Usługa geodezyjna, podział działki, 2ha". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Trzcinka

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1.36ha, Nadbiel

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Nadbiel

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Przasnysz

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Przasnysza. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Przasnysz

Solidna Geodezja

Poszukiwane są solidne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Wólka lubielska

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Obryte

Oczaruj tego Zlecającego fachowym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Obryte

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Płusy

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-02-12 do 2024-02-15

 • Płusy

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2024-01-16...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Pułtusk

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1001-1500m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Areał nie zgadza się z aktem not...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Pułtusk

Dobry Geodeta Maków Mazowiecki

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

2024-01-18 do 2024-01-26

 • Ostrołęka

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Przedwojewo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję działke około 30ar ...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Przedwojewo

Szukam geodety, 825m², Ostrołęka

Jeśli geodezja to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam geodety, 825m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Ostrołęka

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Ostrołęka

Cel usług geodezyjnych: Przyłącze gazowe Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: 2024-01-31...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Ostrołęka
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty