Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Piasecznie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Piasecznie

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński

66 opinii
Usługi geodezyjne Piaseczno

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Doskonała Geodezja

29 opinii
Geomatic Geodezja Mateusz Laskowski - Doskonała Geodezja Piaseczno

Pracownicy Geomatic Geodezja Mateusz Laskowski to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od geodezji. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys

23 opinie
Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Dobry Geodeta Piaseczno

Próbujesz dotrzeć do solidnego fachowca świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi na terenie Piaseczna. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne

19 opinii
Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne - Wybitny Geodeta Piaseczno

Zwróć się do Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne jeśli szukasz wybitnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Piaseczna lub w okolicy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Piaseczno

17 opinii
Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Piaseczno

Wyszukanie najwyższej klasy firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Piaseczna, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Profesjonalna Firma Geodezyjna

14 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Profesjonalna Firma Geodezyjna Piaseczno

Firma geodezyjna GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje profesjonalne usługi geodezyjne oferują w pobliżu Piaseczna. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

GeoProgres Karol Duda

8 opinii
GeoProgres Karol Duda - Wyjątkowy Geodeta Piaseczno

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z GeoProgres Karol Duda perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Kompetentny Geodeta Piaseczno

6 opinii
Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Kompetentny Geodeta Piaseczno

Usługi geodezyjne w wykonaniu Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak to majstersztyk. To kompetentny geodeta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Pierwszorzędna Geodezja w Piasecznie

5 opinii
IMAGEO Geodezja i kartografia - Pierwszorzędna Geodezja w Piasecznie

Pracownicy IMAGEO Geodezja i kartografia to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od pierwszorzędnej geodezji. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Doświadczony Geodeta

5 opinii
GPG Zawadzki - Doświadczony Geodeta Piaseczno

Myślisz, że najlepsza ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na geodetów w Piasecznie (53)

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Piaseczno

Przez zapewnianie pierwszorzędnej usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-07-21 do 2024-07-29
dodano wczoraj o 13:42

 • Gabrylin

Zapytanie o usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 3 001 - 5 000 m², Piaseczno

Doprowadź do tego, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapytanie o usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 3 001 - 5 000 m². Pokaż ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 4 dni temu

 • Piaseczno

Potrzebuję geodety, inwentaryzacja powykonawcza, 501 - 1 000 m², Błonie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza Powierzchnia: 501 - 1 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: Zlecę inwentaryzację podwykon...

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 6 dni temu

 • Błonie

Firma Geodezyjna Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 1 501 - 3 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 7 dni temu

 • Piaseczno

Potrzebuję geodety, budowa budynku, 1 001 - 1 500 m², Uwieliny

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, budowa budynku, 1 001 - 1 500 m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2024-07-20 do 2024-07-21

 • Uwieliny

Świetna Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie świetnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii geodezji działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-07-03 do 2024-07-11

 • Ustanów

Szukam geodety, 1 501 - 3 000 m², Tarczyn

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje rewelacyjne usługi geodezyjne Zlecającemu w pobliżu miejscowości Mazowieckie, który pisze "Szukam geodety, 1 501 - 3 000 m²". Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-06-27 do 2024-07-05

 • Tarczyn

Opłacalne Prace Geodezyjne Piaseczno

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję geodety, 1 001 - 1 500 m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Konstancin-Jeziorna

Potrzebuję geodety, wytyczenie budynku, do 500 m², Stara Iwiczna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie budynku Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-20 do 2024-06-28

 • Stara Iwiczna

Potrzebuję geodety, wykonanie mapy do celów projektowych, 1 001 - 1 500 m², Piaseczno

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Potrzebuję geodety, wykonanie mapy do celów projektowych, 1 001 - 1 500 m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Piaseczno

Potrzebuję geodety, podział działki, 5 001 - 10 000 m², Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Informacje dodatkowe: 05504 złotokłos 0043 Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-17 do 2024-06-25

 • Piaseczno

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 2250m² Rodzaj zagospodarowania terenu: budowlany, leśny, rolniczy Informacje dodatkowe: Dzień dobry, poszukuję uprawnionego geodety do sporządzenia aktu...

2024-06-17 do 2024-06-17

 • Zalesie Górne

Geodezja Piaseczno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu lub innego budynku, wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-08 do 2024-06-16

 • Piaseczno

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1 001 - 1 500 m², Piaseczno

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fenomenalny geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1 001 - 1 500 m². Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-06-06 do 2024-06-14

 • Piaseczno

Potrzebuję geodety, wytyczenie granic działki, 1 001 - 1 500 m², Dobiesz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Informacje dodatkowe: Wytyczenie granic działki w miejscowości Dobiesz koło Góry Kalwarii Termin skorzys...

2024-06-06 do 2024-06-14

 • Dobiesz

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie budynku, 220m², Prażmów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie budynku Powierzchnia: 220m² Rodzaj zagospodarowania terenu: potrzebuje pomocy Specjalisty Informacje dodatkowe: Potrzebuje geodety. Mam pozwolenie na budowę i potrzebuje wytyczyć dom na działc...

2024-06-04 do 2024-06-05

 • Prażmów

Solidne Usługi Geodezyjne

Świadcząc usługi geodezyjne od kilku lat, szczególnie na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Błonie

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1199m², Głosków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1199m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Głosków
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty