Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Płocku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Płocku

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński

66 opinii
Usługi geodezyjne Płock

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński z Płocka jest na to skuteczną metodą. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

Rewelacyjny Geodeta w Płocku

4 opinie
TATA buduj - Rewelacyjny Geodeta w Płocku

Ten geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - TATA buduj to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Wyjątkowy Geodeta

1 opinia
FIRMA BUDOWLANA MARPLAST - Wyjątkowy Geodeta Płock

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę FIRMA BUDOWLANA MARPLAST. Oferuje bogaty zakres usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

P.R.B. ARTBRUK

4 opinie
P.R.B. ARTBRUK - Dobry Geodeta Płock

Ten dobry geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale gotowym do pracy - P.R.B. ARTBRUK to doskonały fachowiec dla Ciebie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Dobra Firma Geodezyjna

GEOMETRA Usługi Geodezyjne Joanna Stawicka - Dobra Firma Geodezyjna Płock

Planujesz powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? GEOMETRA Usługi Geodezyjne Joanna Stawicka to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Płock

MATRANS Mateusz Nalepa - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Płock

Są obecni w branży usług geodezyjnych od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Płock, ale także pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Staranna Ewidencja Gruntów

MK SYSTEM Kamil Majak - Staranna Ewidencja Gruntów Płock

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej MK SYSTEM Kamil Majak wybija się w branży. Renomę tworzą referencje zachwyconych zleceniodawców. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Świetna Ewidencja Gruntów

ALPIN SERW PAWEŁ WILLMA - Świetna Ewidencja Gruntów Płock

Firma ALPIN SERW PAWEŁ WILLMA świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Płocka i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rzetelne Usługi Geodezyjne Płock

"DAWI' - Rzetelne Usługi Geodezyjne Płock

Geodeta z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii dobrych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

S.T.&A.G.

S.T.&A.G. - Najlepsza Ewidencja Gruntów Płock

Planujesz powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? S.T.A.G. to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Aktualne zlecenia na geodetów w Płocku (16)

Korzystne Prace Geodezyjne Płock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Potrzebuj...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Płock

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Płock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Dodzielenie do istniej...

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Płock

Solidna Geodezja Płock

Cel usług geodezyjnych: Dodanie dzialki, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 140m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Dodanie do is...

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Płock

Rzetelne Usługi Geodezyjne Płock

Cel usług geodezyjnych: Dokupienie dzialki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Podolszyce Plock Termin ...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Płock

Potrzebuję geodety, 500m², Płock

Cel usług geodezyjnych: Wymiana dachu z blachodachówka Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wymiana dachu plus blachodachówka...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Płock

Świetny Geodeta Płock

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako fachowiec oferujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Płocku zapoznaj się ze zleceniem o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m²". Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Płock

Usługa geodezyjna, budowa domu, 923m², Płock

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 923m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: DZ: 279, Królewiecka 15, Płock Termin s...

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Płock

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.68ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje zrobienie planu podziału działki rol...

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Płock

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.68ha, Płock

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.68ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje planu podziału działki rolnej , potr...

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Płock

Prace Geodezyjne

Dla Zlecającego, który pisze - Usługa geodezyjna, podział działki, 4000m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Płock

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Płock

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Płocka, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2023-11-21 do 2023-11-21

 • Płock

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3005m², Płock

Dla Zlecającego, który pisze - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3005m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Płock

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Szukam geodety, budowa domu, 1500m². Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Płock

Szukam geodety, 800m², Płock

Jako geodeta proponujesz swoje usługi w miejscowości Płock i w pobliskich powiatach? Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Płock

Świetne Usługi Geodezyjne

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Szukam geodety, 1501-3000m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Płock

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2.35ha, Płock

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży na terenie Płocka za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych, wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2.35ha". Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty