Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Przasnyszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Przasnyszu

MLM s.c.

5 opinii
Usługi geodezyjne Przasnysz

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Przasnysza. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

mezuri geodeta Piotr Piórkowski - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Przasnysz

Firma mezuri geodeta Piotr Piórkowski oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Przasnysza i z sąsiednich miast. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

Dobra Firma Geodezyjna Przasnysz

PRZYCIEMNIANIE OKLEJANIE SZYB W DOMACH LUB BIURACH - Dobra Firma Geodezyjna Przasnysz

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Przasnysz i w okolicy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi budowlane - Tanie Usługi Geodezyjne Przasnysz

Każdy, kto szuka usługi geodezyjnej winien koniecznie zgłosić się do Usługi budowlane i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

DJL Team

DJL Team - Profesjonalny Geodeta Przasnysz

Ten geodeta działa na obszarze województwa i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnej geodezji. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Przasnyszu

Usługi remontowo - Budowlane - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Przasnyszu

Firma Usługi remontowo - Budowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Przasnysza oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Doskonała Geodezja

Usługi budowlane - Doskonała Geodezja Przasnysz

Firma Usługi budowlane to wybitni specjaliści od geodezji, świadczący usługi dla Klientów z Przasnysza i przyległych powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Z>U.P.H. MAR-TEX

Z>U.P.H. MAR-TEX - Rewelacyjny Geodeta Przasnysz

Ten, kto szuka usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin!

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Przasnysz

Mpw - Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Przasnysz

Namierzenie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Mpw - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający na terenie Przasnysza, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Perfekcyjna Geodezja

Rzeczoznawca Majątkowy Usługi Geodezyjne Cezary Mamiński - Perfekcyjna Geodezja Przasnysz

Firma geodezyjna Rzeczoznawca Majątkowy Usługi Geodezyjne Cezary Mamiński to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie miejscowości Przasnysz. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na geodetów w Przasnyszu (15)

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Przasnysz

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Przasnysza, który napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Przasnysz

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-12-16 do 2023-12-24

 • Przasnysz

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 15000m², Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 15000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-12-16 do 2023-12-16

 • Przasnysz

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Przedwojewo

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Przedwojewo

Usługa geodezyjna, podział działki, 2ha, Trzcinka

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie zlecenia? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 2ha". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Trzcinka

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1.36ha, Nadbiel

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Nadbiel

Doskonały Geodeta Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 930m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka budowlana do wytyczeni...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Jarluty duże

Prace Geodezyjne Przasnysz

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1512m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Maków Mazowiecki

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Maków Mazowiecki

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Maków Mazowiecki i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Maków Mazowiecki

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę podział zabudowanej działki zlokalizowane...

2024-04-29 do 2024-04-29

 • Ciechanów

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-01 do 2024-04-09

 • Ciechanów

Najlepsza Firma Geodezyjna Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Ciechanów

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 41m², Ciechanów

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Ciechanów

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Ciechanów

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1501-3000m², Ciechanów

Musisz koniecznie przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została utworzona z zamiłowania do geodezji i świadczy solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Ciechanów, jak również pobliskich miast i powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-11-18 do 2023-11-26

 • Ciechanów
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty