Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Radomiu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Radomiu

GeoProgres Karol Duda

8 opinii
Usługi geodezyjne Radom

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów to wykorzystaj doświadczenie GeoProgres Karol Duda. Radom i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice

7 opinii
Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice - Sumienna Firma Geodezyjna Radom

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Radom za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Ustal pasujący termin już teraz!

Staranne Usługi Geodezyjne Radom

3 opinie
GEOPLAN Magdalena Oziewicz - Staranne Usługi Geodezyjne Radom

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę od starannych usług geodezyjnych z Radomia, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma GEOPLAN Magdalena Oziewicz jest Twoim rozwiązaniem. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Solidna Geodezja

5 opinii
In-Construct - Solidna Geodezja Radom

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się In-Construct - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Radomia, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Dobry Geodeta

1 opinia
TEMPEL TYNK - Dobry Geodeta Radom

Usługi geodezyjne to specjalność ekipy z firmy TEMPEL TYNK - nie mają sobie równych w fachu geodety. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Studio Geodezyjne Seweryn Dawid

Studio Geodezyjne Seweryn Dawid - Niezawodna Firma Geodezyjna Radom

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Studio Geodezyjne Seweryn Dawid. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Radomia za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Kompetentny Geodeta Radom

GeoMik - Kompetentny Geodeta Radom

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GeoMik z Radomia jest na to skuteczną metodą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Geo Punkt Usługi Geodezyjne Grzegorz Bednarski

Geo Punkt Usługi Geodezyjne Grzegorz Bednarski - Rewelacyjny Geodeta Radom

Ten rewelacyjny geodeta pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Geo Punkt Usługi Geodezyjne Grzegorz Bednarski to doskonały fachowiec dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Porządna Ewidencja Gruntów w Radomiu

KA-GEO Pracownia Geodezji i Klasyfikacji Gruntów Konrad Pakulski - Porządna Ewidencja Gruntów w Radomiu

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij KA-GEO Pracownia Geodezji i Klasyfikacji Gruntów Konrad Pakulski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi gedezyjno - projektowanie Łukasz Marszałek

Usługi gedezyjno - projektowanie Łukasz Marszałek - Świetna Ewidencja Gruntów Radom

Myślisz, że świetna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Usługi gedezyjno - projektowanie Łukasz Marszałek udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na geodetów w Radomiu (23)

Doskonałe Usługi Geodezyjne Radom

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-24 do 2024-06-01
dodano 6 dni temu

 • Radom

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.5ha, Radom

Jako dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Radomia - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś bezkonkurencyjny! Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-05 do 2024-05-13

 • Radom

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny t...

2024-05-04 do 2024-05-08

 • Radom

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Radom

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Radom

Geodeta Radom

Jako rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m²". Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Radom

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1501-3000m², Radom

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Radom

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Radom

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Radom

Świetny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 8860ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Radom

Najlepsza Firma Geodezyjna

Jesteś firmą fachową? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Radom za kompletne podejście do usług geodezyjnych, wykonaj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3000m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Radom

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: skomasowanie kilku dzialek w jedna Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: na wszystkie...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Radom

Firma Geodezyjna

Jako dobra firma geodezyjna z terenu Radomia oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Radom

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Radom

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka nr 93 Potkanna Termin skorzystani...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Radom

Geodezja Radom

Jako fachowiec działający w rejonie miejscowości Radom i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Radom

Wyjątkowy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Radom

Doświadczony Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Ponowne wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Radom

Prace Geodezyjne Radom

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, 1844m². Ustal pasujący termin już teraz!

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Radom

Opłacalne Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m². Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-01-19 do 2024-01-27

 • Radom
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty