Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Siedlcach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Siedlcach

Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice

7 opinii
Usługi geodezyjne Siedlce

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to autentyczny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Budovip Emil Nogal

2 opinie
Budovip Emil Nogal - Staranne Usługi Geodezyjne Siedlce

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Siedlce, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Wybitny Geodeta

GEOGLOB Krzysztof Piórko Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - Wybitny Geodeta Siedlce

Nie możesz znaleźć fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Pierwszorzędna Geodezja

Geo-Zet Geodeta Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki - Pierwszorzędna Geodezja Siedlce

Utworzona z zamiłowania do geodezji firma oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze Siedlec, a także pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu.

Kompetentny Geodeta Siedlce

test - Kompetentny Geodeta Siedlce

Ten geodeta oferuje swoje usługi w miejscowości Siedlce oraz w rejonie Siedlec. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Fenomenalna Firma Geodezyjna

ADAMO P.P.H.U- Hurtownia - Fenomenalna Firma Geodezyjna Siedlce

Próbujesz dotrzeć do godnego uwagi specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Siedlec. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

GuzBud

GuzBud - Doskonała Geodezja Siedlce

Utalentowani pracownicy GuzBud spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

P.P.H.U. "MYŚLIŃSKI" - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Siedlce

Myślisz, że profesjonalna ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Wyjątkowy Geodeta w Siedlcach

Usługi rememontowe budowlane, hydrauliczne, gazowe - Wyjątkowy Geodeta w Siedlcach

Rozpocznij współpracę z Usługi rememontowe budowlane hydrauliczne gazowe jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Siedlec oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

EUROPLEX SP.ZO.O.

EUROPLEX SP.ZO.O. - Profesjonalna Geodezja Siedlce

Jeżeli poszukujesz współpracy to eksperci z EUROPLEX SP.ZO.O. są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Aktualne zlecenia na geodetów w Siedlcach (18)

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1110m², Siedlce

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1110m², znalezienie tanich prac geodezyjnych jest niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Ustal pasujący termin!

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Siedlce

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1110m², Siedlce

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1110m²". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Siedlce

Perfekcyjna Geodezja Siedlce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-05-14 do 2024-05-17

 • Siedlce

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Siedlce

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², znalezienie rewelacyjnych prac geodezyjnych może być trudne, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-05-13 do 2024-05-15

 • Siedlce

Solidny Geodeta Siedlce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Siedlce

Potrzebuję geodety, budowa domu, 217m², Siedlce

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Siedlce i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Siedlce

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1.7ha, Siedlce

Ten Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1.7ha. To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Siedlce

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3000m², Siedlce

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Siedlce

Świetny Geodeta

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako fachowiec oferujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Siedlcach zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Siedlce

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Krześlinek

Cel usług geodezyjnych: Inwestycja po wykonawcza kanalizacja Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Inwesty...

2023-12-01 do 2023-12-09

 • Krześlinek

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kotuń

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Kotuń

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Siedlce

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Kotuń

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Zbuczyn

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Aby poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

2023-11-24 do 2023-12-02

 • Zbuczyn

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Chojeczno-Cesarze

Jako firma zatrudniająca najlepszych geodetów i odznaczająca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m² jest skierowane do Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Chojeczno-Cesarze

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1.32ha, Ruda Szostkowska

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Ruda szostkowska

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18800m², Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 18800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Sokołów Podlaski

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: oświetlenie drogowe Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie 2 map do celów projektowych...

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Sokołów Podlaski

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: Mapka do projektu gazu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Sokołów Podlaski
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty