Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Sierpcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 149 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Sierpcu

Znakomite Usługi Geodezyjne

1 opinia
Usługi geodezyjne Sierpc

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje wszechstronne usługi geodezyjne. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Usługi Geodezyjne Łukasz Czarnecki

Usługi Geodezyjne Łukasz Czarnecki - Tanie Usługi Geodezyjne Sierpc

Świetna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Sierpca oraz w rejonie powiatu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Perfekcyjna Geodezja

Biuro Geodezji Jacek Kuciejewski - Perfekcyjna Geodezja Sierpc

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Sierpc

Darbud - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Sierpc

Wyszukanie godnej zaufania firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Darbud - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Sierpca, którzy znają się na swojej robocie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Świetna Firma Geodezyjna w Sierpcu

Geo-Mapa. Mirosław Słupecki - Świetna Firma Geodezyjna w Sierpcu

Wypatrujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Sierpca. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wybitny Geodeta Sierpc

Koszalski Jarosław Pracownia Usług Geologicznych Geo Wiert - Wybitny Geodeta Sierpc

Nie możesz znaleźć fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Prace tynkarskie i wykonczeniowe w budynkach

Prace tynkarskie i wykonczeniowe w budynkach - Porządna Ewidencja Gruntów Sierpc

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Prace tynkarskie i wykonczeniowe w budynkach. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Ppuh stelmanski

Ppuh stelmanski - Doskonała Geodezja Sierpc

Utalentowani pracownicy Ppuh stelmanski spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Osoba prywatna

Osoba prywatna - Solidna Geodezja Sierpc

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

P.U.H. REMBUD

P.U.H. REMBUD - Dobra Firma Geodezyjna Sierpc

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To dobry geodeta. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Aktualne zlecenia na geodetów w Sierpcu (16)

Dobre Usługi Geodezyjne Sierpc

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 3 001 - 5 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 4 dni temu

 • Zawidz Kościelny

Doświadczona Firma Geodezyjna Sierpc

Zleceniodawca zgłosił "Szukam geodety, budowa domu, 952m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Sierpc

Potrzebuję geodety, podział działki, 2000m², Sierpc

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Witam mam 0.88h ziemi rolnej kl 5 chciałbym wyd...

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Sierpc

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Mogielnica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Mogielnica

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 933m², Cekanowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 933m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Serdecznie proszę o wycenę wyt...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Cekanowo

Potrzebuję geodety, 1250m², Sękowo

Cel usług geodezyjnych: podłączenie wody na działkę Powierzchnia działki: 1250m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje mapy do celów projektowy...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Sękowo

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Nowe Proboszczewice

Skontaktuj się z Klientem jako znakomita firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Mazowieckie i w pobliskich miastach. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Nowe Proboszczewice

Solidny Geodeta Sierpc

Cel usług geodezyjnych: Dobudowa ganku Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-21 do 2024-01-29

 • Tupadły

Potrzebuję geodety, podział działki, 1 501 - 3 000 m², Brudzeń Duży

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 1 501 - 3 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: Lesna, rolna, budowlana Informacje dodatkowe: Potrzebuję podzielic działkę na której są 3 plany zagospodarowania przestrzen...

2024-07-03 do 2024-07-11

 • Brudzeń Duży

Szukam geodety, 4500m², Karwosieki-Noskowice

Jako firma zatrudniająca fenomenalnych geodetów i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Szukam geodety, 4500m² jest idealne do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-05-13 do 2024-05-13

 • Karwosieki-Noskowice

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jako doświadczona firma geodezyjna z Płocka oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Płock

Szukam geodety, 800m², Płock

Cel usług geodezyjnych: przyłacze wody Powierzchnia działki: 800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Płock

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: zmana ogrzewania Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Płock

Potrzebuję geodety, wytyczenie granic działki, 501 - 1 000 m², Płock

Jako dobry geodeta pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, wytyczenie granic działki, 501 - 1 000 m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-07-10 do 2024-07-18
dodano 8 dni temu

 • Płock

Wysokiej Klasy Geodeta

Należąc do geodetów z tak dużym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Płock i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Płock

Szukam geodety, do 500 m², Płock

Cel usług geodezyjnych: budowa domu lub innego budynku, wytyczenie granic działki, wytyczenie budynku Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: Wytyczenie granic działki oraz bud...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty