Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Sokołowie Podlaskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Sokołowie Podlaskim

Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe

Usługi geodezyjne Sokołów Podlaski

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Jpgeo. Usługi Geodezyjne

Jpgeo. Usługi Geodezyjne - Dobry Geodeta Sokołów Podlaski

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Jpgeo. Usługi Geodezyjne. Realizuje wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Sumienna Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Geodeta Paweł Skibniewski. Usługi Geodezyjne - Sumienna Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Geodeta Paweł Skibniewski. Usługi Geodezyjne. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Sokołów Podlaski za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Ustal pasujący termin już teraz!

Wyjątkowy Geodeta

Mackiewicz Włodzimierz Tomasz Biuro Usług Geodezyjnych - Wyjątkowy Geodeta Sokołów Podlaski

Geodeta z wymaganym doświadczeniem w temacie geodezji śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Geodeta

Geodeta Uprawniony Ryszard Wyszomierski - Najwyższej Klasy Geodeta Sokołów Podlaski

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Geodeta Uprawniony Ryszard Wyszomierski są dla Ciebie idealni. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Doświadczony Geodeta w Sokołowie Podlaskim

Geodeta Usługi Geodezyjno Kartograficzne Geodeta Inż Jacek Kurtiak - Doświadczony Geodeta w Sokołowie Podlaskim

Klient, który szuka najlepszej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk

Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk - Rewelacyjny Geodeta Sokołów Podlaski

Firma geodezyjna Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje profesjonalne usługi geodezyjne oferują w pobliżu Sokołowa Podlaskiego. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Solidna Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

P.H.U. Stolwasz - Solidna Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to autentyczny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Michał Mąka

Michał Mąka - Perfekcyjna Geodezja Sokołów Podlaski

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Sokołowa Podlaskiego, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Andrzejbud - Fenomenalna Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Ten rewelacyjny geodeta pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Andrzejbud to doskonały fachowiec dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Aktualne zlecenia na geodetów w Sokołowie Podlaskim (14)

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Sokołów Podlaski

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Sokołów Podlaski i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Sokołów Podlaski

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18800m², Sokołów Podlaski

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18800m²". Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Sokołów Podlaski

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: Mapka do projektu gazu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Sokołów Podlaski

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Węgrów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Węgrów

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3ha, Węgrów

Zleceniodawca, który planuje kupno najwyższej klasy usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-12-11 do 2023-12-19

 • Węgrów

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5002m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

2024-05-26 do 2024-06-03
dodano 4 dni temu

 • Węgrów

Geodeta Sokołów Podlaski

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

2024-02-21 do 2024-02-21

 • Pustelnik

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Inwestycja po wykonawcza kanalizacja Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Inwesty...

2023-12-01 do 2023-12-09

 • Krześlinek

Geodeta

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Chojeczno-Cesarze

Usługi Geodezyjne

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Janczewo wielkie

Szukam geodety, 3000m², Czerwonka-Folwark

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja budynków, wykreslenie z map Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

2024-01-30 do 2024-02-07

 • Czerwonka-Folwark

Fachowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Wierzbno

Potrzebuję geodety, budowa domu, 217m², Siedlce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 217m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2024-05-06...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Siedlce

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Siedlce

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Siedlce
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty