Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Szydłowcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Szydłowcu

Kompetentny Geodeta w Szydłowcu

8 opinii
Usługi geodezyjne Szydłowiec

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Dobry Geodeta

6 opinii
P.P.H.U "M.M. DEPO" - Dobry Geodeta Szydłowiec

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie na terenie Szydłowca oraz w przyległych powiatach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

DACH-BUD

DACH-BUD - Świetny Geodeta Szydłowiec

Jeśli jeszcze szukasz świetnego geodety, to zwróć uwagę na firmę DACH-BUD. Realizuje bogaty zakres usług geodezyjnych w dobrych cenach. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PRIMABAU

PRIMABAU - Perfekcyjna Geodezja Szydłowiec

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Szydłowca, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

P.U.R Gro-bud

P.U.R Gro-bud - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Szydłowiec

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. P.U.R Gro-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Szydłowiec

"ECO-MAX" - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Szydłowiec

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ECO-MAX z Szydłowca jest na to skuteczną metodą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

ANTEX firma remontowo-budowlana

ANTEX firma remontowo-budowlana - Doskonała Geodezja Szydłowiec

Firma geodezyjna ANTEX firma remontowo-budowlana to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują w pobliżu Szydłowca. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Bastex - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Wybitni pracownicy firmy Bastex spełnią Państwa wymagania w temacie usług geodezyjnych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L - Profesjonalny Geodeta Szydłowiec

Zwróć się do Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L jeśli szukasz profesjonalnych geodetów działających w miejscowości Szydłowiec lub w okolicy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Remontowo Budowlane

Usługi Remontowo Budowlane - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Aktualne zlecenia na geodetów w Szydłowcu (17)

Potrzebuję geodety, wytyczenie granic działki, 1 001 - 1 500 m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: w ciągu miesiąca...

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Szydłowiec

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Szydłowiec

Fenomenalny Geodeta Szydłowiec

Nawiąż współpracę jako geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie starannych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Chlewiska

Korzystne Prace Geodezyjne Szydłowiec

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Szydłowiec

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Skarżysko-Kamienna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Skarżysko-Kamienna

Doświadczona Firma Geodezyjna Szydłowiec

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Skarżyska-Kamiennej. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Skarżysko-Kamienna

Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 3 001 - 5 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-01 do 2024-06-09

 • Skarżysko-Kamienna

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Skarżysko-Kamienna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Skarżysko-Kamienna

Niezawodna Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie niezawodnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Skarżyska-Kamiennej, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Skarżysko-Kamienna

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Hucisko

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Hucisko

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Wąchock

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zleceniodawcy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Wąchock

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 2200m², Wielka Wieś

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 2200m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Wielka wieś

Usługi Geodezyjne

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Suchedniów

Szukam geodety, 501-1000m², Radom

Jako firma zatrudniająca doświadczonych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Szukam geodety, 501-1000m² jest skierowane do Ciebie. Wybierz numer i prześlij ofertę.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Radom

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3000m², Radom

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Województwo (TERYT) mazowieckie (14) Powi...

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Radom

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 9000m², Radom

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 9000m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Radom

Najlepsze Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Parada w sprawie sposobu podzisłu działki zabudowana przy sadowym wyjsciu z wspołwłasnosci Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: Działka zabudo...

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Radom
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty