Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Węgrowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Węgrowie

Wysokiej Klasy Geodeta

18 opinii
Usługi geodezyjne Węgrów

Usługi geodezyjne w wykonaniu NAVIGEO Geodezja to autentyczny majstersztyk. To wysokiej klasy geodeta. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Staranna Ewidencja Gruntów Węgrów

11 opinii
Geoplan s.c. A. Toczyłowski, K. i S. Kołodziejczyk - Staranna Ewidencja Gruntów Węgrów

Poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Powierz tę kwestię specjalistom z Geoplan s.c. A. Toczyłowski K. i S. Kołodziejczyk. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski

1 opinia
Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski - Profesjonalna Geodezja Węgrów

Znakomici pracownicy Usługi ogólnobudowlane Tomasz Myszkowski spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Ustal pasujący termin już teraz!

X-GEO USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE ROBERT WĄSOWSKI

X-GEO USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE ROBERT WĄSOWSKI - Świetna Firma Geodezyjna Węgrów

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z X-GEO USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE ROBERT WĄSOWSKI perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

P.H.U DAREKO

P.H.U DAREKO - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Węgrów

Rewelacyjna firma geodezyjna P.H.U DAREKO, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Budgama Michał Zalewski

Budgama Michał Zalewski - Fachowe Usługi Geodezyjne Węgrów

Klient, który szuka fachowej usługi geodezyjnej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin od razu!

MALBUD

MALBUD - Profesjonalna Firma Geodezyjna Węgrów

Nie wątp w kompetentną kadrę MALBUD. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Węgrów za całościowe podejście do usług geodezyjnych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Geodeta Uprawniony Krystyna Gajowniczek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Geodeta Uprawniony Krystyna Gajowniczek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami - Solidna Ewidencja Gruntów Węgrów

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Geodeta Uprawniony Krystyna Gajowniczek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny ewidencji gruntów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Sumienny Geodeta w Węgrowie

Fenix GUŻLIŃSKI RAFAŁ - Sumienny Geodeta w Węgrowie

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w Węgrowie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Węgrów

Roboty Drogowe. Handel art. przemysłowymi Andrzej Kaniuk - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Węgrów

Firma geodezyjna Roboty Drogowe. Handel art. przemysłowymi Andrzej Kaniuk to prawdziwi wyjadacze w branży geodezji. Swoje najwyższej klasy usługi geodezyjne oferują Klientom w rejonie Węgrowa. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Aktualne zlecenia na geodetów w Węgrowie (16)

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 5002m², Węgrów

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec od rzetelnych usług geodezyjnych z Węgrowa? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Węgrów

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Węgrów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Węgrów

Niezawodna Firma Geodezyjna Węgrów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 120m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Łochów

Szukam geodety, 3000m², Czerwonka-Folwark

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja budynków, wykreslenie z map Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

2024-01-30 do 2024-02-07

 • Czerwonka-Folwark

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 5000m², Wierzbno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Wierzbno

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3ha, Węgrów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-12-11 do 2023-12-19

 • Węgrów

Rzetelna Firma Geodezyjna

Zleceniodawcę interesuje rzetelna firma geodezyjna działająca w rejonie Mazowieckiego lub okolicach. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1.23ha. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Nowy jadów

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Dobre

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-12-26 do 2024-01-03

 • Dobre

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 4.3ha, Poręby Stare

Jako wiarygodny specjalista oraz rewelacyjny geodeta działasz na terenie Mazowieckiego oraz w okolicy? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Poręby stare

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 501 - 1 000 m², Dobre

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 501 - 1 000 m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2024-06-19 do 2024-06-27
dodano 2 dni temu

 • Dobre

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Wólka Kokosia

Dla Klienta znalezienie świetnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii geodezji działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-05-08 do 2024-05-15

 • Wólka kokosia

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 9988m², Kąty-Borucza

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9988m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zakres prac ,to podział działki na mniejsze z w...

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Kąty-Borucza

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5400m², Ruda-Pniewnik

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Ruda-Pniewnik

Zapytanie o podział działki i wznowienie pkt. granicznych, gm. Dobre

Jako wiarygodny specjalista i fantastyczny geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Mazowieckiego oraz w sąsiednich miastach? Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-12-13 do 2023-12-21

 • Dobre

Tanie Prace Geodezyjne Węgrów

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18800m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Sokołów Podlaski

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Sokołów Podlaski

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha. Ustal pasujący termin już teraz!

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Sokołów Podlaski
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty