Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Wołominie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Wołominie

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński

66 opinii
Usługi geodezyjne Wołomin

Ten geodeta oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wołomin i w pobliskich powiatach. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys

22 opinie
Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Wołomin

Firma Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Wołomina oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Solidne Usługi Geodezyjne Wołomin

18 opinii
NAVIGEO Geodezja - Solidne Usługi Geodezyjne Wołomin

Firma NAVIGEO Geodezja to eksperci z branży solidnych usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Wołomina i okolicznych miast. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Sumienna Firma Geodezyjna w Wołominie

17 opinii
Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak - Sumienna Firma Geodezyjna w Wołominie

Chcesz powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy geodezyjnej? Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak to doskonały wybór. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Fenomenalny Geodeta Wołomin

14 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Fenomenalny Geodeta Wołomin

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to istny majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne

11 opinii
Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne - Perfekcyjna Geodezja Wołomin

Firma Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Wołomina i z sąsiednich miast. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Geo Solutions Sp. z o.o.

9 opinii
Geo Solutions Sp. z o.o. - Porządna Ewidencja Gruntów Wołomin

Geodezja w najlepszym wydaniu to dla firmy Geo Solutions Sp. z o.o. pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski

5 opinii
MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Wołomin

MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Wołomina i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

GeoDetal Adrian Drelichowski

6 opinii
GeoDetal Adrian Drelichowski - Utalentowany Geodeta Wołomin

Klient, który planuje kupno wyjątkowej usługi geodezyjnej powinien już dziś zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

PRG1 Michał Szulkowski Przedsiębiorstwo Robót Geodzyjnych

7 opinii
PRG1 Michał Szulkowski Przedsiębiorstwo Robót Geodzyjnych - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Wołomin

Firma geodezyjna PRG1 Michał Szulkowski Przedsiębiorstwo Robót Geodzyjnych to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują w okolicy Wołomina. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Aktualne zlecenia na geodetów w Wołominie (31)

Szukam geodety, budowa domu, 646m², Wołomin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 646m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: potrzebuje wykonanie mapy do celow proje...

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

 • Wołomin

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1333m², Duczki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1333m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, chciałbym prosić o wycenę przygotowani...

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

 • Duczki

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Stare Załubice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac geodezyjnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

 • Stare Załubice

Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m², Marki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Marki

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Kobyłka

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Kobyłka

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1150m², Wołomin

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Wołomina. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Wołomin

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1100m², Tuł

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-03-20 do 2024-03-20

 • Tuł

Usługa geodezyjna, podział działki, 2ha, Trzcinka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Numer działki 428 w miejscowości trzcinka, chcieli...

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Trzcinka

Geodeta Wołomin

Jako rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1.36ha". Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Nadbiel

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Mapa projektowa, budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzien dobry, Jaka ...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Wagan

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Wołomin

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Wołomin za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Wołomin

Doskonała Geodezja Wołomin

Jeśli świadczysz doskonałe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Krzywica

Doskonałe Prace Geodezyjne Wołomin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze ...

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Wołomin

Świetne Usługi Geodezyjne Wołomin

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, 900m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Ostrówek

Wykwalifikowany Geodeta

Jako geodeta działający na obszarze miejscowości Mazowieckie i świadczący rozmaite usługi geodezyjne poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1ha". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Dobczyn

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 630m², Wołomin

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Wołomina, więc jeśli poszukuje korzystnych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Wołomin

Doskonała Geodezja

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-02-14 do 2024-02-14

 • Krusze

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Potrzebuję geodety, 1001-1500m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Wołomin
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty