Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne we Wrześni

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 333 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów we Wrześni

GEO-WYMIAR Usługi Geodezyjno-Kartograficzne inż. Paweł Pieczyński

14 opinii
Usługi geodezyjne Września

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Wrześni. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Perfekcyjna Geodezja

5 opinii
Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - Perfekcyjna Geodezja Września

Perfekcyjna geodezja to życiowa pasja ekipy z firmy Geodeta Gniezno PanGEO Jakub Zieliński - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najlepszy Geodeta

4 opinie
GR - Najlepszy Geodeta Września

Najlepszy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Wrześni oraz w okolicznych miastach. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Profesjonalna Firma Geodezyjna Września

4 opinie
Michał Rybarski - Profesjonalna Firma Geodezyjna Września

Profesjonalna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Września oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Wysokiej Klasy Geodeta

Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN - Wysokiej Klasy Geodeta Września

Nawiąż kontakt z Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów działających na terenie Wrześni i w sąsiednich miastach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Tanie Usługi Geodezyjne we Wrześni

MALBUD Sp. z o.o. - Tanie Usługi Geodezyjne we Wrześni

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od tanich usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MALBUD Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Staranna Ewidencja Gruntów Września

PHU Gra-bud - Staranna Ewidencja Gruntów Września

Jeśli nadal poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PHU Gra-bud. Września i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Fantastyczny Geodeta

Kompleksowe instalacje elektryczne - Fantastyczny Geodeta Września

Każdy, kto szuka usługi geodezyjnej winien niezwłocznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najlepsza Ewidencja Gruntów

Ecoos.pl - Najlepsza Ewidencja Gruntów Września

Wciąż szukasz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Ecoos.pl. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

MaWitt Wynajem Rusztowań Usługi Budowlano-Dociepleniowe

MaWitt Wynajem Rusztowań Usługi Budowlano-Dociepleniowe - Solidna Geodezja Września

Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to MaWitt Wynajem Rusztowań Usługi Budowlano-Dociepleniowe są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny ewidencji gruntów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na geodetów we Wrześni (16)

Rzetelne Usługi Geodezyjne Września

Cel usług geodezyjnych: geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza budynku Powierzchnia działki: 1648m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: geod...

2023-11-14 do 2023-11-22

 • Podstolice

Potrzebuję geodety, 637m², Września

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Potrzebuję geodety, 637m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2023-07-15 do 2023-07-27

 • Września

Odpowiednie Prace Geodezyjne Września

Cel usług geodezyjnych: Mapka projektowa Powierzchnia działki: 15ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Września

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Września

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Potrzebuję geodety, 501-1000m²" jest stworzone dla Ciebie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Września

Profesjonalna Geodezja Września

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja przyłącza wody. Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja ...

2023-07-03 do 2023-07-04

 • Nekielka

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie, pomiar budynków Powierzchnia działki: 9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział do postanowienia sądowego Ter...

2023-06-02 do 2023-06-10

 • Września

Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Usługa geodezyjna, podział działki, 60ha. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

2023-11-22 do 2023-11-30
dodano 8 dni temu

 • Środa Wielkopolska

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Środa Wielkopolska

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-27 do 2023-10-05

 • Środa Wielkopolska

Świetny Geodeta Września

Klient poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1000m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2023-08-06 do 2023-08-14

 • Środa Wielkopolska

Szukam geodety, 8ha, Nowa Wieś Niechanowska

Zleceniodawcę interesuje dobra firma geodezyjna z Wielkopolskiego. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Szukam geodety, 8ha. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-09-26 do 2023-10-04

 • Nowa wieś niechanowska

Zlecę usługę geodezyjną, 50m², Kostrzyn

Zapytanie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 50m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

2023-08-27 do 2023-09-04

 • Kostrzyn

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Witkowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Do podziału działka o powierzchni 0,2900 h...

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Witkowo

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Małachowo-Wierzbiczany

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Małachowo-Wierzbiczany

Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3500m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Utrata

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 33000m², Pobiedziska

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fenomenalny geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 33000m². Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Pobiedziska

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Września

Zainteresowany zgłosił "Usługa geodezyjna, budowa domu, 857m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-07-10 do 2023-07-10

 • Jeziory małe
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty