Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Żurominie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
652 372 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Żurominie

Dobra Firma Geodezyjna

1 opinia
Usługi geodezyjne Żuromin

Ta dobra firma geodezyjna z miejscowości Żuromin to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Najwyższej Klasy Geodeta w Żurominie

Aneta Gapa Sieradzka Geopunkt - Najwyższej Klasy Geodeta w Żurominie

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Żuromina. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

METRUM PRACOWNIA GEODEZYJNA Tomasz Pieczkowski

METRUM PRACOWNIA GEODEZYJNA Tomasz Pieczkowski - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Żuromin

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Żuromina do realizacji zaplanowanych działań? Firma METRUM PRACOWNIA GEODEZYJNA Tomasz Pieczkowski jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Świetna Ewidencja Gruntów

Usługi geodezyjne Tomasz Lorkowski - Świetna Ewidencja Gruntów Żuromin

Jeśli potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Usługi geodezyjne Tomasz Lorkowski. Żuromin i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Perfekcyjna Geodezja Żuromin

Usługi Wykończeniowo-remontowe - Perfekcyjna Geodezja Żuromin

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Biuro Usług Geodezyjnych Geo Centrum S.C. Krzysztof Potorski Tomasz Lorkowski

Biuro Usług Geodezyjnych Geo Centrum S.C. Krzysztof Potorski Tomasz Lorkowski - Najlepsza Ewidencja Gruntów Żuromin

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Biuro Usług Geodezyjnych Geo Centrum S.C. Krzysztof Potorski Tomasz Lorkowski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Geoart S.C. Kluskiewicz D Sitarski A - Doskonałe Usługi Geodezyjne Żuromin

Przez zapewnianie doskonałej usługi geodezyjnej Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Geoart S.C. Kluskiewicz D Sitarski A przewyższa konkurentów. Markę tworzą oceny zadowolonych Klientów. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE - Doskonała Geodezja Żuromin

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE to wybitni specjaliści od geodezji, obsługujący Klientów z Żuromina i przyległych miast. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Fenomenalny Geodeta Żuromin

ASZ-BUD"USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK - Fenomenalny Geodeta Żuromin

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy ASZ-BUDUSŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów

FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Żuromin

Wykonanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. FRANCUZ USLUGI OGOLNOBUDOWLANE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na geodetów w Żurominie (16)

Szukam geodety, wykonanie mapy do celów projektowych, do 500 m², Żuromin

Cel usług geodezyjnych: wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: radzanów ul.•••••••••••••••••••••••• Termin skorzystania z usługi: jak naj...

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 3 dni temu

 • Żuromin

Perfekcyjna Geodezja Żuromin

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Zaproponuj termin od razu!

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 2 dni temu

 • Zawidz Kościelny

Potrzebuję geodety, podział działki, 2000m², Sierpc

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Sierpca, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Sierpc

Szukam geodety, budowa domu, 952m², Sierpc

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam geodety, budowa domu, 952m², znalezienie pierwszorzędnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Sierpc

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 7000m², Strzegowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 7000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Strzegowo

Świetne Prace Geodezyjne Żuromin

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m². Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Niedzbórz

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Tupadły

Klient napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m²". Jako fenomenalna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-21 do 2024-01-29

 • Tupadły

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m², Petrykozy

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Petrykozy

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Działdowo

Jako geodeta z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Potrzebuję geodety, poniżej 500m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Działdowo

Szukam geodety, podział działki, wykonanie mapy do celów projektowych, 501 - 1 000 m², Działdowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki, wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 501 - 1 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy, mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-07-08 do 2024-07-16
dodano 8 dni temu

 • Działdowo

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Działdowo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Działdowo

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 2987m², Lidzbark

Jako geodeta proponujesz swoje usługi w miejscowości Warmińsko-mazurskie i w pobliskich powiatach? Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Lidzbark

Potrzebuję geodety, 4465m², Koszelewy

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję geodety, 4465m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Koszelewy

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, do 500 m², Mława

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, wytyczenie budynku, wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: inne obiekt Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-28 do 2024-07-06

 • Mława

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 200m², Mława

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Mława oraz sąsiednich miast to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Mława

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 11100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Mława
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty