Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Zwoleniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Zwoleniu

Rzetelna Firma Geodezyjna

8 opinii
Usługi geodezyjne Zwoleń

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Zwoleń i w okolicy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice

7 opinii
Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice - Najlepsza Ewidencja Gruntów Zwoleń

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice. Zwoleń i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ABprojekt Artur Bernaciak

1 opinia
ABprojekt Artur Bernaciak - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Zwoleń

Firma geodezyjna ABprojekt Artur Bernaciak to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują w okolicy Zwolenia. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Tanie Usługi Geodezyjne Zwoleń

JMK GEODETA Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Justyna Kusio - Tanie Usługi Geodezyjne Zwoleń

Świadczy usługi geodezyjne od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Zwolenia, ale także pobliskich miast. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Staranne Usługi Geodezyjne

"P U H Piasek Bud" - Staranne Usługi Geodezyjne Zwoleń

P U H Piasek Bud to wybitni specjaliści z branży starannych usług geodezyjnych, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Zwoleń i sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Perfekcyjna Geodezja Zwoleń

MARBUD - Perfekcyjna Geodezja Zwoleń

Perfekcyjna geodezja to życiowa pasja ekipy z firmy MARBUD - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Znakomita Ewidencja Gruntów w Zwoleniu

Firma remontowo budowlana - Znakomita Ewidencja Gruntów w Zwoleniu

Według Ciebie znakomita ewidencja gruntów to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C.

Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C. - Rewelacyjny Geodeta Zwoleń

Rozpocznij współpracę z Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C. jeśli szukasz rewelacyjnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Zwolenia i w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego.

Dobry Geodeta

Usługi Blacharsko Dekarskie - Dobry Geodeta Zwoleń

Geodeta z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii dobrych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Staranna Ewidencja Gruntów

WIELMAR-BUD - Staranna Ewidencja Gruntów Zwoleń

Jeśli nadal poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia WIELMAR-BUD. Zwoleń i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na geodetów w Zwoleniu (14)

Geodezja Zwoleń

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Zwoleń, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

2024-04-15 do 2024-04-15

 • Zwoleń

Wysokiej Klasy Geodeta Zwoleń

Jako firma zatrudniająca wysokiej klasy geodetów i odznaczająca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m² jest skierowane do Ciebie. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Zwoleń

Znakomite Usługi Geodezyjne Zwoleń

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Rudki

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Przyłęk

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Przyłęk

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-04 do 2024-01-12

 • Zwoleń

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 20000m², Pionki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 20000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: witam, poszukuję geodety, który poprowadzi obsł...

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Pionki

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Janowiec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Janowiec

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1501-3000m², Jedlnia-Letnisko

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1501-3000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2024-05-24 do 2024-06-01
dodano 6 dni temu

 • Jedlnia-Letnisko

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Lipsko

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Zwoleń

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Lipsko

Doświadczony Geodeta

Zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lipsko oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Lipsko

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Sieciechów

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², wybranie najwyższej klasy prac geodezyjnych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Sieciechów

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 2567m², Kazimierz Dolny

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista od profesjonalnych usług geodezyjnych z Lubelskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2023-12-09 do 2023-12-17

 • Kazimierz Dolny

Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m², Kazimierz Dolny

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac geodezyjnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

2024-05-02 do 2024-05-10

 • Kazimierz Dolny
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty