Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Jeleniej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Jeleniej Górze

Geomart Usługi Geologiczne Artur Jakubiak

20 opinii
Usługi geologiczne Jelenia Góra

Klient, który potrzebuje usługi geologicznej winien już dziś zgłosić się do tego geologa i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Geolog

14 opinii
Geolog - Fantastyczne Badanie Geotechniczne Jelenia Góra

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii badania geotechniczne z Jeleniej Góry. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Dobry Geolog Jelenia Góra

13 opinii
Geolog Łukasz Bury - Dobry Geolog Jelenia Góra

Szukasz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geologiczne? Ten geolog jest liderem w mieście Jelenia Góra. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Blue-Lab Kamil Krasocki

11 opinii
Blue-Lab Kamil Krasocki - Profesjonalne Badanie Zagęszczenia Gruntu Jelenia Góra

Powierz prace dotyczące badania zagęszczania gruntu fachowcom firmy Blue-Lab Kamil Krasocki z miejscowości Jelenia Góra. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Jeleniej Góry są w ścisłej czołówce. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

HYDROGEOPROJEKT Sławomir Studniarek

4 opinie
HYDROGEOPROJEKT Sławomir Studniarek - Solidna Geologia Jelenia Góra

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma HYDROGEOPROJEKT Sławomir Studniarek jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geologii. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Tanie Badania Geologiczne Gruntu Jelenia Góra

1 opinia
Makrobud - Tanie Badania Geologiczne Gruntu Jelenia Góra

Specjaliści z Makrobud zaproponują Ci najlepszą ofertę badań geologicznych gruntu. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Salon kominkowy JUSTA

Salon kominkowy JUSTA - Kompetentny Geolog Jelenia Góra

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego specjalisty wykonującego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi na terenie Jeleniej Góry. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

C&C BAU

C&C BAU - Solidna Geotechnika Jelenia Góra

Ten geolog działa w rejonie powiatu i oferuje liczne usługi z zakresu solidnej geotechniki. Skontaktuj się i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Profesjonalna Geologia Inżynierska w Jeleniej Górze

SAS-BUD - Profesjonalna Geologia Inżynierska w Jeleniej Górze

Oferuje usługi z zakresu geologii inżynierskiej od wielu lat, zwłaszcza na obszarze Jeleniej Góry, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Perfekcyjny Geolog

Zakład Usług Budowlanych "W" - mgr inż. Jerzy Wiśniowski - Perfekcyjny Geolog Jelenia Góra

Ten geolog działa na terenie Jeleniej Góry i oferuje rozmaite usługi geologiczne. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Jeleniej Górze (16)

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 150m², Jelenia Góra

Przyjmij zadanie solidnego badania gruntu o treści "Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 150m²", jako profesjonalista z miejscowości Jelenia Góra. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Jeleniej Góry nie masz sobie równych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-03-28 do 2023-04-05
dodano 2 dni temu

 • Jelenia Góra

Profesjonalna Geologia Jelenia Góra

Oferując usługi z zakresu geologii od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Jelenia Góra, ale także przyległych powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-03-16 do 2023-03-24

 • Jelenia Góra

Geotechnika Jelenia Góra

Oferując usługi z zakresu geotechniki od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Jelenia Góra, ale także okolicznych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-01-23 do 2023-01-31

 • Jelenia Góra

Potrzebuję geologa, który wykona odwierty, poniżej 500m², Jelenia Góra

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: $ odwierty na r...

2022-11-04 do 2022-11-12

 • Jelenia Góra

Potrzebuję geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, 5ha, Mysłakowice

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 5ha Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: proszę o kontakt Termin sk...

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Mysłakowice

Potrzebuję geologa, który wykona odwierty, 1001-1500m², Piechowice

Będąc w gronie geologów z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2023-03-12 do 2023-03-20

 • Piechowice

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1900m², Kromnów

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1900m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Badanie gruntu pod budowę d...

2022-11-13 do 2022-11-21

 • Kromnów

Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy budynku, 1501-3000m², Janowice Wielkie

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Janowice Wielkie

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 1501-3000m², Janowice Wielkie

Jeśli Geotechnika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie badania geotechniczne. Przedłóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Janowice Wielkie

Znakomite Badanie Geologiczne Gruntu Jelenia Góra

Zdecydowanie o wyborze badania geologicznego gruntu nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 501-1000m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Karpacz

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Marciszów

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 4.8ha Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyk...

2022-12-01 do 2022-12-08

 • Marciszów

Tanie Usługi Geologiczne Jelenia Góra

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geologicznej Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Miszkowice

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 4700m², Rząsiny

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 4700m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2022-09-30 do 2022-10-08

 • Rząsiny

Potrzebuję geologa, poniżej 500m², Złotoryja

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wy...

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Złotoryja

Wysokiej Klasy Badanie Gruntu Jelenia Góra

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa oczyszczalni Powierzchnia działki: 1200ha Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Robiony był już odwiert oczyszczaln...

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Biedrzychowice

Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Dobromierz
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty