Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Środzie Śląskiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 657 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Środzie Śląskiej

Doskonałe Przekroje Geologiczne

37 opinii
Usługi geologiczne Środa Śląska

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od przekrojów geologicznych? Trafiłeś w dobre miejsce - Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak jest do Twoich usług. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Doskonałe Badanie Geotechniczne

24 opinie
GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Doskonałe Badanie Geotechniczne Środa Śląska

Doskonałe badanie geotechniczne to życiowa pasja ekipy z firmy GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - są zawodowcami w fachu geologa. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Pierwszorzędne Badania Geologiczne Gruntu w Środzie Śląskiej

22 opinie
Geomart Usługi Geologiczne Artur Jakubiak - Pierwszorzędne Badania Geologiczne Gruntu w Środzie Śląskiej

Szukając badań geologicznych gruntu natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Geomart Usługi Geologiczne Artur Jakubiak jest najwyższej próby. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Studium Przestrzeni - Biuro Projektów

21 opinii
Studium Przestrzeni - Biuro Projektów - Solidna Geologia Środa Śląska

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma Studium Przestrzeni - Biuro Projektów jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geologii. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

INŻYNIERIA GRUNTU

18 opinii
INŻYNIERIA GRUNTU - Dobry Geolog Środa Śląska

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to profesjonaliści z INŻYNIERIA GRUNTU są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Doskonała Geologia Inżynierska Środa Śląska

14 opinii
Geolog Łukasz Bury - Doskonała Geologia Inżynierska Środa Śląska

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Geolog Łukasz Bury z Środy Śląskiej jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Dominik Kędzierski Geolog

6 opinii
Dominik Kędzierski Geolog - Wysokiej Klasy Badanie Geotechniczne Środa Śląska

Firma Dominik Kędzierski Geolog to eksperci od geologii i badania geotechniczne, obsługujący Klientów z miejscowości Środa Śląska i sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

GEO-MAN Usługi Geologiczne Tomek Łysek

1 opinia
GEO-MAN Usługi Geologiczne Tomek Łysek - Odpowiednie Badanie Geologiczne Środa Śląska

Badanie geologiczne i implikacje z tym powiązane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę GEO-MAN Usługi Geologiczne Tomek Łysek. Doświadczeni pracownicy z zakresu badania geologicznego pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najwyższej Klasy Opinia Geotechniczna Środa Śląska

2 opinie
GeoSolutions Usługi Geologiczne Filip Drahan - Najwyższej Klasy Opinia Geotechniczna Środa Śląska

Jeszcze nie znalazłeś opinii geotechnicznej, mimo iż szukasz od sam nie wiesz jak dawna? GeoSolutions Usługi Geologiczne Filip Drahan może ma szansę zakończyc Twój problem. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

WERBUD

2 opinie
WERBUD - Rewelacyjne Zagęszczenie Gruntu Środa Śląska

Nadal poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z doświadczenia WERBUD. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Środzie Śląskiej (18)

Tanie Usługi Geologiczne Środa Śląska

Zlecający, który planuje kupno taniej usługi geologicznej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Miękinia

Fachowe Usługi Geologiczne

Zakres zlecenia: badanie zagęszczenia gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 100m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Bardzo prosz...

2023-08-04 do 2023-08-04

 • Gałów

Geolog Środa Śląska

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

2023-07-19 do 2023-07-27

 • Wilczków

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Szczepanów

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, wybranie dobrych badań geologicznych może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-07-18 do 2023-07-26

 • Szczepanów

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 759m², Środa Śląska

Zakres zlecenia: Badanie gruntu na działce budowlanej Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 759m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z ofe...

2023-06-27 do 2023-07-25

 • Środa Śląska

Pierwszorzędna Geotechnika Środa Śląska

Zakres zlecenia: Badanie archeologiczne Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1200m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Ze względu na zapis...

2023-06-19 do 2023-06-27

 • Szczepanów

Znakomite Badanie Geologiczne Gruntu Środa Śląska

Zdecydowanie o wyborze badania geologicznego gruntu nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na wykona odwierty do budowy domu jednorodzinnego, 1001-1500m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Środa Śląska

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Szczepanów

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1200m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Witam serdecznie Działka zn...

2023-05-18 do 2023-07-19

 • Szczepanów

Perfekcyjna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Badanie gruntu - Krę...

2023-05-10 do 2023-05-18

 • Krępice

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Krępice

Zrealizuj zlecenie profesjonalnego badania geotechniczne o treści "Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu", jako specjalista z miejscowości Dolnośląskie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Dolnośląskiego jesteś jednym z najlepszych. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2023-04-25 do 2023-05-03

 • Krępice

Wyjątkowy Geolog

Zakres zlecenia: badanie hydrogeologiczne Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Miejsce jest...

2023-04-03 do 2023-04-11

 • Lutynia

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 949m², Kąty Wrocławskie

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 949m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: badania geologiczne potrzebn...

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Kąty Wrocławskie

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1001-1500m², Bogdaszowice

Odpowiedz na zapytanie jako doskonały geolog z właściwym doświadczeniem w kwestii doskonałych usług geologicznych. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to standard. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-06-12 do 2023-06-12

 • Bogdaszowice

Perfekcyjna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 800m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Obszar Mokronos Termin s...

2023-09-23 do 2023-10-01
dodano 6 dni temu

 • Mokronos górny

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 501-1000m², Lubiąż

Zakres zlecenia: Obliczyć m2 mojego domu ,,/ja posiadam 3/4a mija wspulwlascielka 1/4czesci .Obliczenie tych części i wyceny Cel prac: Wycenę domu ( 3/4--i 1/4 ) Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna O...

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Lubiąż

Rewelacyjne Badania Geologiczne Środa Śląska

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł badań geologicznych, mimo że szuka od wielu dni, napisał nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 1015m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Pęgów

Profesjonalne Usługi Geologiczne

Poprzez dbałość o jakość usługi geologicznej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić zleceniodawców. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2023-03-28 do 2023-03-28

 • Kobierzyce

Badanie Geologiczne Gruntu

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 970m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, poszukujem...

2023-07-02 do 2023-09-11

 • Królikowice
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty