Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Strzelinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Strzelinie

Znakomite Zagęszczenie Gruntu Strzelin

Usługi geologiczne Strzelin

Uwierz fachowcom w dziedzinie zagęszczenia gruntu i zatrudnij MGEO Mateusz Baca. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Arhi-bud

Arhi-bud - Fantastyczne Badanie Geotechniczne Strzelin

Zawiązana z pasji do geologii firma oferuje fantastyczne badanie geotechniczne na obszarze miejscowości Strzelin, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

INS BAPOL

INS BAPOL - Opłacalne Badania Geologiczne Gruntu Strzelin

Jeszcze nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, mimo iż poszukujesz od dawna? INS BAPOL może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Roboty Ziemne Kompleks Patrycja Stefanko

Roboty Ziemne Kompleks Patrycja Stefanko - Profesjonalna Geotechnika Strzelin

Pracownicy Roboty Ziemne Kompleks Patrycja Stefanko to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny geotechniki. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Solidna Geotechnika w Strzelinie

NEO-INSTAL-REM - Solidna Geotechnika w Strzelinie

Oferuje usługi z zakresu geotechniki od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Strzelin, ale także pobliskich powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi remontowo-budowlane krzysztof korolewicz

Usługi remontowo-budowlane krzysztof korolewicz - Porządne Zagęszczenie Gruntu Strzelin

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi remontowo-budowlane krzysztof korolewicz. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Ustal pasujący termin od razu!

EL-TOM Borelowski Tomasz

EL-TOM Borelowski Tomasz - Pierwszorzędne Usługi Geologiczne Strzelin

Od wielu lat pracownicy EL-TOM Borelowski Tomasz świadczą usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar

Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar - Solidna Geologia Inżynierska Strzelin

Zawodowcy z Przedsiębiorstwo usług budowlanych Cezar to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży geologii inżynierskiej. Zachęcamy do kontaktu.

Piast - JK Sp. z o.o.

Piast - JK Sp. z o.o. - Profesjonalny Geolog Strzelin

Ten geolog działa w rejonie województwa i świadczy wszechstronne usługi geologiczne. Zachęcamy do zadawania pytań.

Willex-Fix Fertig

Willex-Fix Fertig - Najwyższej Klasy Badanie Geologiczne Strzelin

Eksperci z Willex-Fix Fertig zaproponują Ci doskonałą ofertę badania geologicznego. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Strzelinie (18)

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 1007m², Strzelin

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1007m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub p...

2023-03-20 do 2023-03-28
dodano 3 dni temu

 • Strzelin

Geotechnika Strzelin

Jeśli Geotechnika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2022-11-14 do 2023-01-28

 • Strzelin

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, Strzelin

Próbujesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2022-09-27 do 2022-10-05

 • Strzelin

Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 480m², Strzelin

Upewnij się, że Konsumenci zlecający badanie gruntu są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od badania gruntu. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2022-09-21 do 2022-09-29

 • Strzelin

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 480m², Strzelin

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 480m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-09-11 do 2022-09-19

 • Strzelin

Bezkonkurencyjne Badanie Geologiczne Gruntu Strzelin

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą badania geologicznego gruntu? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2022-11-16 do 2022-11-24

 • Jaźwina

Potrzebuję geologa, 1001-1500m², Jordanów Śląski

Upewnij się, że Konsumenci zlecający badanie geotechniczne są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od badania geotechniczne. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Jordanów Śląski

Perfekcyjne Usługi Geologiczne Strzelin

Zakres zlecenia: Badanie geotechniczne gruntu Cel prac: Budowa domu jednorodzinnego i oczyszczalni Powierzchnia działki: 1402m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Bogunów

Badanie Gruntu Strzelin

Planujesz wykonać zlecenie na badanie gruntu, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na geologa, który wykona odwierty to rewelacyjny pomysł. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-03-22 do 2023-03-30
dodano wczoraj o 19:36

 • Mnichowice

Tanie Badania Geologiczne Strzelin

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa zbiornika wodnego Powierzchnia działki: 150m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z W...

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Kamiennik

Badania Geologiczne

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Wierzbice

Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: ...

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Ręków

Profesjonalna Geologia

Jeśli świadczysz profesjonalne usługi geologiczne i inne usługi z zakresu geologii na terenie Ząbkowic Śląskich oraz przyległych powiatów to to zapytanie ofertowe jest skierowane do właśnie Ciebie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

2022-10-05 do 2022-10-13

 • Ząbkowice Śląskie

Szukam geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, 1000m², Sulimów

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie...

2022-12-21 do 2022-12-29

 • Sulimów

Utalentowany Geolog

Zakres zlecenia: badanie gruntu pod budowę Cel prac: hali Powierzchnia działki: 200m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-01-20 do 2023-01-28

 • Groblice

Zlecę usługę geologiczną, 1500m², Dzierżoniów

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do u...

2022-12-27 do 2023-01-04

 • Dzierżoniów

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona odwierty, Żłobizna

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie 9 odwie...

2023-01-22 do 2023-01-30

 • Żłobizna

Opłacalne Badania Geologiczne

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę badań geologicznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zlecenie o treści "Szukam geologa, poniżej 500m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Brzeg
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty