Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Bolesławcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Bolesławcu

Znakomite Prace Hydrauliczne w Bolesławcu

1 opinia
Usługi hydrauliczne Bolesławiec

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od prac hydraulicznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Grzegorz Habiniak. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Horyzont Sebastian Zapora

13 opinii
Horyzont Sebastian Zapora - Znakomita Firma Hydrauliczna Bolesławiec

Uwierz w kompetentną kadrę Horyzont Sebastian Zapora. Ta znana firma hydrauliczna jest szanowana w branży na terenie Bolesławca za gruntowne wykonywanie usług hydraulicznych. Usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne dla domu, mieszkania, firmy i biura zaczynając od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów to dla tych znających swoja branżę specjalistów całkowity standard.

DAMBUD

1 opinia
DAMBUD - Staranne Usługi Hydrauliczne Bolesławiec

Dzięki dbałości o szczegóły usługi hydraulicznej DAMBUD przewyższa konkurentów. Reputację budują opinie zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Prace Hydrauliczne

1 opinia
Patryk Wieczorek - Rewelacyjne Prace Hydrauliczne Bolesławiec

Zaufaj specjalistom w dziedzinie prac hydraulicznych i zatrudnij Patryk Wieczorek. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw oraz pomoc w pozyskaniu wymaganych materiałów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów pełen standard.

Odpowiednie Naprawy Hydrauliczne Bolesławiec

2 opinie
Robert Oboza fhu Instaler - Odpowiednie Naprawy Hydrauliczne Bolesławiec

Szukając napraw hydraulicznych namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Robert Oboza fhu Instaler jest najwyższej próby. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Solar Punkt Mariusz Nowacki

4 opinie
Solar Punkt Mariusz Nowacki - Doskonała Hydraulika Bolesławiec

Namierzenie godnej zaufania firmy hydraulicznej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Solar Punkt Mariusz Nowacki - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii hydrauliki działający w rejonie Bolesławca, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Chromiński Wojciech MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ oraz Sanitarnych

4 opinie
Chromiński Wojciech MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ oraz Sanitarnych - Wiarygodna Firma Hydrauliczna Bolesławiec

Wiarygodna firma hydrauliczna świadcząca swoje usługi w miejscowości Bolesławiec i w pobliskich powiatach. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Zakład Robót Ogólnobudowlanych

2 opinie
Zakład Robót Ogólnobudowlanych - Profesjonalna Hydraulika Bolesławiec

Wyszukanie profesjonalnej firmy hydraulicznej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Zakład Robót Ogólnobudowlanych - to prawdziwi fachowcy w kwestii hydrauliki działający na terenie Bolesławca, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Doskonały Hydraulik Bolesławiec

4 opinie
FHU RMAR Ireneusz Pisarski - Doskonały Hydraulik Bolesławiec

To jedna z najlepszych firm hydraulicznych zatrudniających hydraulików z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi hydrauliczne w miejscowości Bolesławiec i w okolicy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Twój Elektryk

1 opinia
Twój Elektryk - Sumienny Hydraulik Bolesławiec

Usługi hydrauliczne w wykonaniu firmy Twój Elektryk to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To sumienny hydraulik. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Bolesławcu (31)

Pierwszorzędna Hydraulika Bolesławiec

Zakres prac: Pęknięcie kolanka z miedzi, naprawa nieszczelnej rury Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: w ciągu tygodnia...

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Bolesławiec

Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 101-150m², Trzebień

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma hydrauliczna, która jest ceniona w branży na terenie Dolnośląskiego za drobiazgowe realizowanie usług hydraulicznych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 101-150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Trzebień

Zlecenie na wymianę instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 71-100m², Nowogrodziec

Dla Klienta znalezienie najwyższej klasy firmy hydraulicznej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii hydrauliki działający w rejonie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Nowogrodziec

Zlecę udrażnianie rur w domu jednorodzinnym, Nowogrodziec

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres usługi: całość lub duża część instalacji Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Nowogrodziec

Perfekcyjna Instalacja Hydrauliczna Bolesławiec

Zakres zlecenia: Wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjne go do budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Bolesławcu. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Bolesławiec

Usługi Hydrauliczne Bolesławiec

Jeśli usługi hydrauliczne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Bolesławiec

Zlecę udrażnianie rur w mieszkaniu, Bolesławiec

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie wanny lub prysznica, udrażnianie zlewu, udrażnianie toalety Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Bolesławiec

Perfekcyjna Hydraulika

Rodzaj budynku: mieszkanie Urządzenia do zamontowania: kabina prysznicowa Liczba montowanych urządzeń: 1szt. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Bolesławiec

Fenomenalna Firma Hydrauliczna Bolesławiec

Dla Klienta znalezienie fenomenalnej firmy hydraulicznej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy specjalista w kwestii hydrauliki działający w rejonie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Osiecznica

Zlecenie na wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, Bolesławiec

Będąc w gronie hydraulików z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Bolesławiec i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Bolesławiec

Potrzebuję ekipy do udrażniania rur w domu jednorodzinnym, Gromadka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres usługi: udrażnianie wanny lub prysznica Termin skorzystania z oferty: w ciągu tygodnia...

2024-03-14 do 2024-03-14

 • Gromadka

Prace Hydrauliczne Bolesławiec

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 101-150m² Projekt instal...

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Wykroty

Firma Hydrauliczna

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna Rodzaj budynku: mieszkanie Źródło wody: własna studnia Powierzchnia budynku: 36-70m² Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu In...

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Bolesławiec

Świetne Usługi Hydrauliczne

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres usługi: udrażnianie toalety Informacje dodatkowe: Zapchana toaleta sprezyna ani tradycyjne sposoby nie daja rady Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Bolesławiec

Hydraulika

Zakres prac: naprawa nieszczelnej rury Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Ławszowa

Szukam firmy do wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu, Bolesławiec

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres prac: zmiana biegu instalacji Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Informacje dodatkowe: Przerobienie rur do zlewu w kuchni Przerobienie rur do zimnej wody do pralki Termin skorzys...

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Bolesławiec

Instalacja Hydrauliczna

Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres usługi: udrażnianie toalety, całość lub duża część instalacji Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-02-17 do 2024-02-17

 • Bolesławiec

Zlecenie na wymianę zaworu, Bolesławiec

Zakres prac: wymiana zaworu Rodzaj budynku: mieszkanie Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Bolesławiec
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty