Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w dolnośląskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 034 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w dolnośląskim (915)

Zlecę wymianę instalacji hydraulicznej w mieszkaniu, 36-70m², Wrocław

Zakres usługi: wymiana starej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: mieszkanie Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budy...

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano wczoraj o 23:04

 • Wrocław

Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, Jelenia Góra

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w bud. wielorodzinnym", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano wczoraj o 17:07

 • Jelenia Góra

Dobry Hydraulik

Zakres prac: Ściągnięcie grzejnika łazienkowego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: Ściągnięcie grzejnika i zabezpieczenie rur. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano wczoraj o 11:35

 • Trzebnica

Znakomita Instalacja Hydrauliczna

Zakres prac: naprawa cieknącego kranu Rodzaj budynku: mieszkanie Informacje dodatkowe: Przecieka kran nad zlewem w kuchni. To jest bateria kuchenna ścienna zlewozmywakowa,długa wylewka,kran obrotowy. Termin skorzystania z ofert...

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Wrocław

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w lokalu usługowym, 201-300m², Niemcza

Daj znać Zleceniodawcy, że takiej propozycji robót hydraulicznych szybko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeżeli szuka dobrych robót hydraulicznych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Niemcza

Firma Hydrauliczna

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie toalety Termin skorzystania z oferty: 2024-05-21...

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Legnica

Zapytanie o naprawę nieszczelnej rury, Legnica

Jeżeli jako dobra firma od instalacji hydraulicznej poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o naprawę nieszczelnej rury. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Legnica z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Legnica

Zlecenie na naprawę spłuczki, Obiszów

Dla Klienta wyszukanie świetnej firmy hydraulicznej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii hydrauliki działający na terenie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Pokaż propozycję dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Obiszów

Zlecenie na montaż umywalki, baterii, 1szt., Wałbrzych

Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Urządzenia do zamontowania: umywalka, bateria Liczba montowanych urządzeń: 1szt. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

 • Wałbrzych

Hydraulika

Hydraulika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam firmy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 151-200m²". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

 • Wrocław

Instalacja Hydrauliczna

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 71-100m² Projekt instalacji: Klient posiad...

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

 • Wrocław

Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu, Wałbrzych

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnych prac hydraulicznych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

 • Wałbrzych

Potrzebuję ekipy do udrażniania rur w mieszkaniu, Wysoka

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie wanny lub prysznica Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

 • Wysoka

Usługi Hydrauliczne

Szukasz dobranego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny wykonawca realizujący usługi hydrauliczne i hydraulik pierwszej klasy wśród firm hydraulicznych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o montaż kabiny prysznicowej, 1szt.". Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

 • Kwiatkowice

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 101-150m², Czernica

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia...

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

 • Czernica

Solidna Hydraulika

Złóż ofertę jako solidny hydraulik z imponującym doświadczeniem z zakresu hydrauliki. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to standard. Nie trać czasu - zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Oleśnica

Zlecenie na udrażnianie rur w bud. wielorodzinnym, Lubin

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres usługi: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Lubin

Idealne Prace Hydrauliczne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę idealnych prac hydraulicznych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zlecenie dla firmy na wymianę zaworu. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Oborniki Śląskie

Roboty Hydrauliczne

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą robót hydraulicznych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Oława

Zlecę udrażnianie rur w mieszkaniu, Legnica

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac hydraulicznych powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę udrażnianie rur w mieszkaniu. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Legnica

Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w mieszkaniu, do 35m², Wrocław

Poszukiwane są znakomite usługi hydrauliczne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w mieszkaniu, do 35m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny instalacji hydraulicznej, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Wrocław

Tanie Roboty Hydrauliczne

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł robót hydraulicznych, chociaż szuka od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zlecenie na naprawę nieszczelnej rury. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Trzebnica

Idealne Roboty Hydrauliczne

Zakres zlecenia: Montaż licznika ogrodowego w szafce pod blatem w kuchni. Na zdjęciu to będzie na dolnej rurze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Oborniki Śląskie

Zlecenie na drobne prace hydrauliczne, Jagoszyce

Zakres prac: naprawa spłuczki, naprawa spłuczki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: spłuczka podtynkowa z Koła Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Jagoszyce

Solidna Instalacja Hydrauliczna

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od instalacji hydraulicznej szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do udrażniania rur w bud. wielorodzinnym. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Wałbrzych na pewno pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Wałbrzych

Szukam firmy do udrażniania rur w domu jednorodzinnym, Głogów

Zlecający, który szuka usługi hydraulicznej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 7 dni temu

 • Głogów

Dobra Firma Hydrauliczna

Odpowiedz na zlecenie jako firma hydrauliczna oferująca swoje usługi hydrauliczne w miejscowości Dolnośląskie i na obszarze Dolnośląskiego. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 7 dni temu

 • Wisznia Mała

Perfekcyjna Instalacja Hydrauliczna

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: Studnia głębinowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Proj...

2024-05-16 do 2024-05-23
dodano 7 dni temu

 • Wrocław
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty