Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Górze

Usługi Instalacyjne Mateusz Szkaradek

1 opinia
Usługi hydrauliczne Góra

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Instalacyjne Mateusz Szkaradek z Góry będzie najszybszą drogą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Andrzej Krawczyk

2 opinie
Andrzej Krawczyk - Doskonałe Prace Hydrauliczne Góra

Jeszcze poszukujesz specjalisty od prac hydraulicznych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Andrzej Krawczyk. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Dobry Hydraulik Góra

1 opinia
"MAREK" MAREK PĘDZIWIATR - Dobry Hydraulik Góra

Profesjonalna hydraulika to życiowa pasja tego pogotowia hydraulicznego - nie mają sobie równych w fachu hydraulika. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna w Górze

3 opinie
Usługi Hydrauliczne Paweł Miszczyński - Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna w Górze

Namierzenie najwyższej klasy firmy hydraulicznej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Usługi Hydrauliczne Paweł Miszczyński - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Góry, którzy znają się na swojej robocie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Tanie Naprawy Hydrauliczne Góra

27 opinii
Horodyski Usługi Ogólnobudowlane - Tanie Naprawy Hydrauliczne Góra

Ten hydraulik oferuje swoje doświadczenie na terenie Góry oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

[email protected]

10 opinii
bellacasa.rg@gmail.com - Rewelacyjne Pogotowie Hydrauliczne Góra

To rewelacyjne pogotowie hydrauliczne z miejscowości Góra to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie branżowe. ABC instalacji hydraulicznych dla domu, mieszkania, firmy i biura począwszy od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów zupełny standard.

Emitra

1 opinia
Emitra - Dobra Firma Hydrauliczna Góra

Masz zamiar powierzyć prace, a jeszcze nie masz firmy hydraulicznej? Emitra to rewelacyjny wybór. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Aqua instal

Aqua instal - Świetny Hydraulik Góra

Hydraulik z wyjątkową wiedzą z zakresu hydrauliki dbający o zadowolenie swoich Klientów. Pełen zakres usług hydraulicznych i instalacyjnych zaczynając od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji, a także pomoc w pozyskaniu wymaganych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców całkowity standard.

SOLAR - eko - INSTAL

SOLAR - eko - INSTAL - Perfekcyjna Hydraulika Góra

Zawodowcy z SOLAR - eko - INSTAL to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej hydrauliki. Umów się na konkretny termin od razu!

Profesjonalna Hydraulika

Artur Kus - Profesjonalna Hydraulika Góra

Namierzenie profesjonalnej firmy hydraulicznej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci Artur Kus - to prawdziwi specjaliści w kwestii hydrauliki działający w rejonie Góry, którzy znają się na swojej robocie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Górze (15)

Instalacja Hydrauliczna Góra

Zakres usługi: wymiana starej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna Rodzaj budynku: mieszkanie Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 36-70m² Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Góra

Doskonałej Jakości Instalacja Hydrauliczna

Zrealizowanie instalacji hydraulicznej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na prace związane z instalacją hydrauliczną. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Góra

Zlecenie na wymianę wodomierza, Góra

Jeżeli nadal jako ekspert od instalacji hydraulicznej potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na wymianę wodomierza. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Góra z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Góra

Zapytanie o udrażnianie rur w mieszkaniu, Naratów

Ten Klient poszukując prac hydraulicznych powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o udrażnianie rur w mieszkaniu. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Naratów

Zlecenie dla firmy na wymianę zaworu, Wińsko

Szukasz idealnego dla Twojej firmy zlecenia? Jako sprawdzony profesjonalista świadczący usługi hydrauliczne i hydraulik bez konkurencji wśród firm hydraulicznych z Dolnośląskiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie dla firmy na wymianę zaworu". Skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Wińsko

Roboty Hydrauliczne Góra

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: Rozprowadzenie kanalizacji na nowym budynku Powierzchnia budynku: 71-100m² Projek...

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Rydzyna

Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu, Leszno

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres prac: zmiana biegu instalacji Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Leszno

Zapytanie o udrażnianie rur w domu jednorodzinnym, Leszno

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres usługi: udrażnianie toalety Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Leszno

Godna Zaufania Firma Hydrauliczna Góra

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: budynek przemysłowy Źródło wody: układ grzania posadzki Powierzchnia budynku: 71-100m² Projekt instalac...

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Leszno

Firma Hydrauliczna

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 101-150m² Projekt instalacji: Kli...

2024-01-18 do 2024-01-26

 • Leszno

Solidna Hydraulika Góra

Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Urządzenia do zamontowania: wanna Liczba montowanych urządzeń: 1szt. Informacje dodatkowe: Potrzebuję fachowca do demontażu obecnej wanny i zamontowania nowej. Wanna na...

2023-12-18 do 2023-12-26

 • Leszno

Najwyższej Klasy Prace Hydrauliczne Góra

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac hydraulicznych, mimo iż próbuje znaleźć od niezliczonych dni, napisał nam zapytanie o treści - Potrzebuję ekipy, montaż kabiny prysznicowej, 1szt.. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2023-11-24 do 2023-12-02

 • Leszno

Doskonała Hydraulika

Hydraulika nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zlecę wymianę instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, do 35m²". Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Leszno

Zlecenie na prace związane z instalacją hydrauliczną, Leszno

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej oferty prac hydraulicznych prędko nie znajdzie w miejscowości Leszno i okolicy, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy prac hydraulicznych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2024-01-27 do 2024-02-04

 • Leszno

Zlecenie na drobne prace hydrauliczne, Leszno

Szukane są perfekcyjne usługi hydrauliczne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecenie na drobne prace hydrauliczne. Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny instalacji hydraulicznej, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Leszno
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty