Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Legnicy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Legnicy

CO Wod-Kan Natallia Kunitskaya

10 opinii
Usługi hydrauliczne Legnica

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od prac hydraulicznych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry CO Wod-Kan Natallia Kunitskaya. Legnica i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Hydroprofirm

2 opinie
Hydroprofirm - Niezawodne Pogotowie Hydrauliczne Legnica

Poszukujesz pogotowia hydraulicznego do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Hydroprofirm już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

PUH DABEX

9 opinii
PUH DABEX - Dobry Hydraulik Legnica

Ten hydraulik realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - PUH DABEX to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Rzetelna Firma Hydrauliczna Legnica

15 opinii
D-Home Krzysztof Doroba - Rzetelna Firma Hydrauliczna Legnica

Szukając napraw hydraulicznych znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma hydrauliczna D-Home Krzysztof Doroba przebije je wszystkie. Ustal pasujący termin!

KAZMAT Mateusz Kazek - Usługi Hydrauliczne

2 opinie
KAZMAT Mateusz Kazek - Usługi Hydrauliczne - Pierwszorzędna Firma Hydrauliczna Legnica

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy oferującego usługi hydrauliczne? Ci hydraulicy są wyjątkowi wśród firm hydraulicznych z Legnicy. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

InstalThermLegnica

1 opinia
InstalThermLegnica - Najwyższej Klasy Naprawy Hydrauliczne Legnica

Szukający napraw hydraulicznych powinien już dziś zgłosić się do InstalThermLegnica i poznać świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

usługi ogólnobudowlane

1 opinia
usługi ogólnobudowlane - Solidne Prace Hydrauliczne Legnica

Przygotowanie prac hydraulicznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. usługi ogólnobudowlane ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Olex Serwis Sp. z o.o.

65 opinii
Olex Serwis Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Hydraulik Legnica

Ten pierwszorzędny hydraulik działa w branży od lat i jest specjalistą przygotowanym do współpracy - Olex Serwis Sp. z o.o. to doskonały wybór dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

EMKA usługi serwisowe

1 opinia
EMKA usługi serwisowe - Profesjonalna Hydraulika Legnica

Wyszukanie profesjonalnej firmy hydraulicznej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się EMKA usługi serwisowe - to prawdziwi fachowcy w kwestii hydrauliki działający na terenie Legnicy, którzy znają się na swojej pracy. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

F.U.H B-R-T Przemysław Bergenda

1 opinia
F.U.H B-R-T Przemysław Bergenda - Pierwszorzędne Instalacje Hydrauliczne Legnica

Wykonanie instalacji hydraulicznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. F.U.H B-R-T Przemysław Bergenda ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Legnicy (58)

Rewelacyjna Firma Hydrauliczna Legnica

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie toalety Termin skorzystania z oferty: 2024-05-21...

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Legnica

Zapytanie o naprawę nieszczelnej rury, Legnica

Jeśli Hydraulika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

 • Legnica

Dobre Usługi Hydrauliczne Legnica

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie zlewu Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

 • Legnica

Prace Hydrauliczne Legnica

Zdecydowanie o wyborze prac hydraulicznych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i dobierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję ekipy do wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu jednorodzinnym. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 8 dni temu

 • Legnica

Zlecę udrażnianie rur w mieszkaniu, Legnica

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako renomowana firma hydrauliczna, która jest ceniona w branży na terenie Legnicy za kompletne podejście do usług hydraulicznych, wykonaj zlecenie mówiącego "Zlecę udrażnianie rur w mieszkaniu". Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Legnica

Potrzebuję ekipy do drobnych prac hydraulicznych, Legnica

Zakres prac: Montaż kabiny prysznic Rodzaj budynku: mieszkanie Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Legnica

Zapytanie o udrażnianie rur w bud. wielorodzinnym, Legnica

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres usługi: udrażnianie toalety Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-03 do 2024-05-11

 • Legnica

Zlecę udrażnianie rur w domu typu bliźniak, Legnica

Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres usługi: udrażnianie wanny lub prysznica, udrażnianie zlewu, do uzgodnienia w rozmowie, udrażnianie toalety, całość lub duża część instalacji Termin skorzystania z...

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Legnica

Instalacja Hydrauliczna Legnica

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres prac: Przystosowane łazienki dla osoby niepełnosprawnych ej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Legnica

Usługi Hydrauliczne

Jeśli usługi hydrauliczne to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o naprawę spłuczki". Ustal pasujący termin już teraz!

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Legnica

Dam zlecenie na drobne prace hydrauliczne, Legnica

Jeśli najlepsze usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na drobne prace hydrauliczne". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Legnica

Dam zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej, do 35m², Legnica

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna Rodzaj budynku: kontener budowlany Źródło wody: wewnętrzna instalacja wodna Powierzchnia budynku: do 35m² Proj...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Legnica

Zlecenie dla firmy na naprawę nieszczelnej rury, naprawę spłuczki, Legnica

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie dla firmy na naprawę nieszczelnej rury, naprawę spłuczki". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji hydraulicznej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Legnica

Szukam firmy do drobnych prac hydraulicznych, Legnica

Ten Klient myśli, że porządna instalacja hydrauliczna to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do drobnych prac hydraulicznych". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Legnica

Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna

Zapytanie o treści - Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w mieszkaniu, 36-70m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Legnicy oraz przyległych powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Legnica

Hydraulika Legnica

Zakres prac: wymiana zaworu Rodzaj budynku: mieszkanie Informacje dodatkowe: Przeciek przy zaworze przy odkręconej wodzie. Zdjęcie z zamkniętym zaworem Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Legnica

Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu, Legnica

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Legnica

Zapytanie o udrażnianie rur w mieszkaniu, Legnica

Zlecający, który szuka usługi hydraulicznej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-03-28 do 2024-03-30

 • Legnica
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty