Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Lubaniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Lubaniu

MARBUD

2 opinie
Usługi hydrauliczne Lubań

Każdy, kto poszukuje napraw hydraulicznych winien zgłosić się do MARBUD i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne dla domu i firmy zaczynając od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie potrzebnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów typowy zakres usług.

Rzetelne Usługi Hydrauliczne

2 opinie
HOCHLIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzetelne Usługi Hydrauliczne Lubań

Firma hydrauliczna świadcząca swoje usługi hydrauliczne na terenie Lubania i w rejonie powiatu. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Avalon

1 opinia
Avalon - Dobre Pogotowie Hydrauliczne Lubań

Dlaczego jeszcze nie znalazłeś pogotowia hydraulicznego? Avalon to świetny wybór. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Perfekcyjne Pogotowie Hydrauliczne Lubań

13 opinii
Wailet Grzegorz Chludziński - Perfekcyjne Pogotowie Hydrauliczne Lubań

Celny wybór perfekcyjnego pogotowia hydraulicznego to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Wailet Grzegorz Chludziński - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna

4 opinie
Elektrofachmen - Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna Lubań

Elektrofachmen to najwyższej klasy firma hydrauliczna i nie ma sobie równych w regionie Lubania - przekonaj się na własne oczy! Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Doskonały Hydraulik w Lubaniu

1 opinia
BUD-MASTER - Doskonały Hydraulik w Lubaniu

Szukasz solidnego wykonawcy oferującego usługi hydrauliczne? Ci hydraulicy nie mają sobie równych w Lubaniu. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Perfekcyjne Instalacje Hydrauliczne

13 opinii
Install-Gaz Remonty i Wykończenia - Perfekcyjne Instalacje Hydrauliczne Lubań

Planujesz wybór pogotowia hydraulicznego z okolic Lubania, ale nie chcesz przepłacać? Install-Gaz Remonty i Wykończenia oferuje wykonanie usług w najniższej w okolicy cenie. Pełen zakres usług hydraulicznych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, a także firmy i biura począwszy od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie potrzebnych materiałów to dla tych wszechstronnych specjalistów typowy zakres usług.

Sławomir Zając

1 opinia
Sławomir Zając - Dobry Hydraulik Lubań

Sławomir Zając zatrudnia dobrych hydraulików - szczególne kompetencje i rzetelność to ich ważne zalety. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfekcyjny Hydraulik Lubań

1 opinia
ANLEMA DIDUCH LESZEK - Perfekcyjny Hydraulik Lubań

Jeśli jeszcze szukasz perfekcyjnego hydraulika dla siebie, to zwróć uwagę na firmę ANLEMA DIDUCH LESZEK. Wykonuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HŁADYK ENERGIA ODNAWIALNA

1 opinia
HŁADYK ENERGIA ODNAWIALNA - Porządne Prace Hydrauliczne Lubań

Przygotowanie prac hydraulicznych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. HŁADYK ENERGIA ODNAWIALNA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Lubaniu (14)

Wyjątkowe Usługi Hydrauliczne Lubań

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi hydraulicznej Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Lubań

Szukam firmy do wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, Leśna

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: zmiana biegu instalacji Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Leśna

Zlecenie na udrażnianie rur w domu jednorodzinnym, Leśna

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej oferty robót hydraulicznych szybko nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeżeli szuka najwyższej klasy robót hydraulicznych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Leśna

Najwyższej Klasy Prace Hydrauliczne Lubań

Zakres prac: Wymiana kolanka Rodzaj budynku: mieszkanie Informacje dodatkowe: Kolanko przecieka woda sika z kolanka( ma dziurkę na zgieciu nalozylem silikon ale woda znajduje ujęcie )mam nowe do wymiany ale nie wiem jak je zmien...

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Lubań

Zapytanie o montaż armatury, Lubań

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych robót hydraulicznych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o montaż armatury. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Lubań

Pierwszorzędna Hydraulika Lubań

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorod...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Leśna

Zlecenie na drobne prace hydrauliczne, Lubań

Zakres prac: Wymiana wodomierza Rodzaj budynku: mieszkanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Lubań

Roboty Hydrauliczne Lubań

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję robót hydraulicznych powinien znaleźć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 101-150m². Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

2024-01-08 do 2024-01-16

 • Wyręba

Zlecenie na wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu jednorodzinnym, Olszyna Dolna

Usługi hydrauliczne w wykonaniu Twojej firmy to majstersztyk? Jako dobry hydraulik skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zlecenie na wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu jednorodzinnym. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2023-12-09 do 2023-12-17

 • Olszyna dolna

Zlecenie na wymianę zaworu, Lubań

Zakres prac: wymiana zaworu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Informacje dodatkowe: Wymiana zaworu kaloryfera z zamrożeniem wody w kaloryfera Termin skorzystania z oferty: w ciągu tygodnia...

2023-12-08 do 2023-12-16

 • Lubań

Najwyższej Klasy Prace Hydrauliczne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy prac hydraulicznych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, z pewnością zaciekawisz tego Klienta, który pisze - Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu jednorodzinnym. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2023-12-06 do 2023-12-14

 • Lubań

Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 301m², Świeradów-Zdrój

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia...

2023-12-01 do 2023-12-09

 • Świeradów-Zdrój

Szukam firmy do drobnych prac hydraulicznych, Świeradów-Zdrój

Dla Klienta znalezienie fenomenalnej firmy hydraulicznej nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii hydrauliki działający na terenie Dolnośląskiego, którzy znają się na swojej pracy. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

2023-11-24 do 2023-12-02

 • Świeradów-Zdrój

Najlepsza Instalacja Hydrauliczna Lubań

Ten Klient uważa, że najlepsza instalacja hydrauliczna to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 1000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako hydraulik posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2023-11-14 do 2023-11-22

 • Świeradów-Zdrój
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty