Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Oławie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 941 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Oławie

K.S. Instal

4 opinie
Usługi hydrauliczne Oława

Podjęcie decyzji o wyborze napraw hydraulicznych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z K.S. Instal pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Santechnik Valerii Liakhovych

1 opinia
Santechnik Valerii Liakhovych - Świetny Hydraulik Oława

Hydraulik z imponującym doświadczeniem z zakresu świetnych usług hydraulicznych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wyjątkowy Hydraulik w Oławie

1 opinia
Hydro Mar - Wyjątkowy Hydraulik w Oławie

Wyjątkowy hydraulik z właściwym doświadczeniem w temacie hydrauliki dbający o zadowolenie swoich Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

2XT Magdalena Galińska

1 opinia
2XT Magdalena Galińska - Tanie Naprawy Hydrauliczne Oława

Szukający napraw hydraulicznych winien zgłosić się do 2XT Magdalena Galińska i zobaczyć dobre oferty. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Sumienne Pogotowie Hydrauliczne Oława

3 opinie
INSTALER Instalacje sanitarne, grzewcze, gazowe i wentylacyjne Mateusz Pawlaczek - Sumienne Pogotowie Hydrauliczne Oława

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia hydraulicznego. Specjaliści z INSTALER Instalacje sanitarne grzewcze gazowe i wentylacyjne Mateusz Pawlaczek przeanalizują i kompleksowo wykonają zadanie. Pełen zakres usług hydraulicznych i instalacyjnych dla domu, mieszkania, firmy i biura od drobnych prac naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy pakiet usług.

Perfekcyjne Prace Hydrauliczne Oława

1 opinia
T-Jot Tomasz Jędrzejewski - Perfekcyjne Prace Hydrauliczne Oława

Jeszcze poszukujesz specjalisty od prac hydraulicznych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom T-Jot Tomasz Jędrzejewski. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Znakomite Pogotowie Hydrauliczne

1 opinia
INSTAL-usługi hydrauliczne - Znakomite Pogotowie Hydrauliczne Oława

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę pogotowia hydraulicznego. Profesjonaliści z INSTAL-usługi hydrauliczne przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. ABC instalacji hydraulicznych dla domu i firmy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w skompletowaniu wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych specjalistów pełen standard.

Dobre Naprawy Hydrauliczne

1 opinia
Azymut - Dobre Naprawy Hydrauliczne Oława

Naprawy hydrauliczne i niuanse z tego wynikające nie będą dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty Azymut. Profesjonalni znawcy z dziedziny napraw hydraulicznych pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Profesjonalne Instalacje Hydrauliczne

6 opinii
Biuro Usług Inżynierskich Zbigniew Kasprzyk - Profesjonalne Instalacje Hydrauliczne Oława

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi hydraulicznej w dobrej cenie to firma Biuro Usług Inżynierskich Zbigniew Kasprzyk jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny instalacji hydraulicznych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Maniekfach

1 opinia
Maniekfach - Fenomenalna Firma Hydrauliczna Oława

Wyszukanie fenomenalnej firmy hydraulicznej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Maniekfach - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Oławy, którzy znają się na swojej pracy. ABC instalacji hydraulicznych dla domu, mieszkania, firmy i biura zaczynając od usług naprawczych po projekt i realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów to dla tych zdolnych specjalistów całkowity standard.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Oławie (27)

Dam zlecenie na drobne prace hydrauliczne, Oława

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: Udrożnić rurę zlew Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Oława

Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w domu typu bliźniak, 71-100m², Jelcz-Laskowice

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Źródło wody: wodoc...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Jelcz-Laskowice

Utalentowany Hydraulik Oława

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Oława

Perfekcyjne Usługi Hydrauliczne Oława

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 101-150m² Projekt instalacji: Klient posiada proje...

2024-03-18 do 2024-03-27

 • Oława

Zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 71-100m², Oława

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja wodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 71-100m² Projekt instalacji: Klient posiada projek...

2024-03-18 do 2024-03-27

 • Oława

Odpowiednie Roboty Hydrauliczne Oława

Spowoduj, że roboty hydrauliczne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu robót hydraulicznych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 151-200m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Oława

Potrzebuję ekipy do wymianę instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 71-100m², Miłocice

Jako specjalista złóż bezkonkurencyjną ofertę robót hydraulicznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Potrzebuję ekipy do wymianę instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 71-100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Miłocice

Znakomite Usługi Hydrauliczne

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi hydraulicznej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić zlecających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Oława

Firma Hydrauliczna Oława

Jako dobra firma hydrauliczna z Oławy i prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Zaproponuj termin już teraz!

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Oława

Najlepsze Usługi Hydrauliczne

Rodzaj budynku: mieszkanie Urządzenia do zamontowania: umywalka, bateria Liczba montowanych urządzeń: 2szt. Informacje dodatkowe: Dzień dobry, muszę wyregulować kran tak, aby miał 3 WYJŚCIA WODY. WYREGULUJ SYfon I WYREGULUJ ZLE...

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Oława

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 101-150m², Oława

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia...

2024-02-02 do 2024-02-02

 • Oława

Doświadczony Hydraulik

Klient szuka dobrej współpracy, pisząc - Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w domu typu bliźniak, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Oława

Potrzebuję ekipy do prac związanych z instalacją hydrauliczną, Oława

Zakres zlecenia: Zapchana rura Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Oława

Zlecę wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu jednorodzinnym, Oława

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: rozbudowa instalacji Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Informacje dodatkowe: Podłączenie zmiękczacza wody oraz filtrów do istniejącej instalacji. Instalację nal...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Oława

Wyjątkowe Usługi Hydrauliczne

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi hydraulicznej Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2023-12-29 do 2024-01-06

 • Oława

Potrzebuję ekipy do montażu armatury, Jelcz-Laskowice

Hydraulika to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w fachu hydraulika. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

2023-12-16 do 2023-12-17

 • Jelcz-Laskowice

Opłacalne Prace Hydrauliczne Oława

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2023-12-16 do 2023-12-17

 • Jelcz-Laskowice

Zapytanie o udrażnianie rur w mieszkaniu, Oława

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: udrażnianie zlewu Termin skorzystania z oferty: w ciągu tygodnia...

2023-12-02 do 2023-12-10

 • Oława
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty