Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Poznaniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Poznaniu

Najwyższej Klasy Firma Hydrauliczna

89 opinii
Usługi hydrauliczne Poznań

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję napraw hydraulicznych namierzysz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma hydrauliczna Energia Taniej Sp. z o.o. nie ma sobie równych. Hydraulika w pełnym zakresie zaczynając od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w pozyskaniu wymaganych materiałów to dla tych wszechstronnych fachowców pełen standard.

Dobre Naprawy Hydrauliczne w Poznaniu

37 opinii
Tomasz Trybus usługi wod-kan,gaz,c.o - Dobre Naprawy Hydrauliczne w Poznaniu

Lepszej oferty napraw hydraulicznych prędko nie znajdziesz w miejscowości Poznań i okolicy, więc jeśli poszukujesz dobrych napraw hydraulicznych to bezzwłocznie poznaj Tomasz Trybus usługi wod-kangazc.o. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

SPEC-BART Bartosz Walicki

16 opinii
SPEC-BART Bartosz Walicki - Solidna Hydraulika Poznań

Zawiązana z pasji do hydrauliki firma świadczy solidne usługi hydrauliczne na obszarze miejscowości Poznań, a także pobliskich miast i powiatów. ABC instalacji hydraulicznych dla domu i firmy począwszy od usług naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w pozyskaniu wymaganych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów typowy pakiet usług.

PHU TOM INSTAL Kmiecik Tomasz

11 opinii
PHU TOM INSTAL Kmiecik Tomasz - Perfekcyjny Hydraulik Poznań

Perfekcyjny hydraulik z bogatym doświadczeniem w kwestii hydrauliki cieszący się uznaniem wśród Klientów. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pierwszorzędne Usługi Hydrauliczne

8 opinii
"JURKO- GAZ" Jerzy Peca - Pierwszorzędne Usługi Hydrauliczne Poznań

Utalentowani pracownicy firmy JURKO- GAZ Jerzy Peca spełnią Państwa wymagania odnośnie usług hydraulicznych. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Dobry Hydraulik

7 opinii
ROMUALD KASZTELAN "INSBUD - SYSTEM" - Dobry Hydraulik Poznań

Ten dobry hydraulik posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - ROMUALD KASZTELAN INSBUD - SYSTEM to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Świetne Prace Hydrauliczne

7 opinii
PHU INPLAST Arleta Szajnkenig - Świetne Prace Hydrauliczne Poznań

Nadal potrzebujesz specjalisty od prac hydraulicznych? Wykorzystaj doświadczenie PHU INPLAST Arleta Szajnkenig. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Znakomity Hydraulik Poznań

11 opinii
MOMA MONIKA TOKARSKA-PASTERNAK - Znakomity Hydraulik Poznań

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze znakomitego hydraulika, to zwróć uwagę na firmę MOMA MONIKA TOKARSKA-PASTERNAK. Oferuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rzetelne Usługi Hydrauliczne Poznań

4 opinie
MI-DA instalacje wod-kan gaz c.o - Rzetelne Usługi Hydrauliczne Poznań

Firma hydrauliczna świadcząca swoje usługi hydrauliczne na terenie Poznania i w rejonie powiatu. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

DSUBiR

5 opinii
DSUBiR - Pierwszorzędna Hydraulika Poznań

Firma hydrauliczna DSUBiR to prawdziwi wyjadacze w branży hydrauliki. Swoje pierwszorzędne usługi hydrauliczne oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie miejscowości Poznań. ABC instalacji hydraulicznych dla domu, mieszkania, firmy i biura od napraw awarii po wykonanie całej instalacji od podstaw, a także pomoc w skompletowaniu potrzebnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę fachowców zupełny standard.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Poznaniu (169)

Najwyższej Klasy Roboty Hydrauliczne Poznań

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzc...

2024-05-29 do 2024-06-06
dodano wczoraj o 16:15

 • Poznań

Bezkonkurencyjne Prace Hydrauliczne Poznań

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę prac hydraulicznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Szukam firmy do udrażniania rur w bud. wielorodzinnym" jest stworzone dla Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-05-28 do 2024-06-05
dodano 2 dni temu

 • Poznań

Zlecenie na wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w mieszkaniu, Poznań

Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres prac: rozbudowa instalacji Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-27 do 2024-06-04
dodano 3 dni temu

 • Poznań

Usługi Hydrauliczne Poznań

Rodzaj budynku: mieszkanie Urządzenia do zamontowania: bateria, Wymiana jednej rury przy zlewomywaku Liczba montowanych urządzeń: 4szt. Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Poszukuję specjalisty do wymiany: - bateria prysznicowa ...

2024-05-27 do 2024-06-04
dodano 3 dni temu

 • Poznań

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 15500m², Poznań

Pierwszorzędna hydraulika to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu hydraulika. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-05-26 do 2024-06-03
dodano 4 dni temu

 • Poznań

Doskonała Hydraulika Poznań

Zakres prac: Zapchana rura,woda nie odchodzi ze zlewu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin skorzystania z oferty: 2024-05-28...

2024-05-25 do 2024-06-02
dodano 5 dni temu

 • Poznań

Zlecenie na montaż baterii, 1szt., Poznań

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Urządzenia do zamontowania: bateria Liczba montowanych urządzeń: 1szt. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-23 do 2024-05-31
dodano 7 dni temu

 • Poznań

Zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 300m², Poznań

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzc...

2024-05-23 do 2024-05-31
dodano 7 dni temu

 • Poznań

Zlecę montaż baterii, 1szt., Poznań

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję robót hydraulicznych powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecę montaż baterii, 1szt.. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-05-23 do 2024-05-31
dodano 7 dni temu

 • Poznań

Potrzebuję ekipy do wykonanie przeróbki inst. hydraulicznej w domu typu bliźniak, Poznań

Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Zakres prac: zmiana biegu instalacji Projekt instalacji: Klient posiada projekt Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Opis prac: 1) Przesunięcie odpływu kanalizacji do ści...

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano 8 dni temu

 • Poznań

Szukam firmy prac związanych z instalacją hydrauliczną, Poznań

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji hydraulicznej szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy prac związanych z instalacją hydrauliczną. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Poznań bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano 8 dni temu

 • Poznań

Perfekcyjna Hydraulika

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi hydrauliczne i inne usługi z zakresu hydrauliki na terenie Poznania oraz przyległych powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Zaprezentuj ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2024-05-21 do 2024-05-25

 • Poznań

Zlecę drobne prace hydrauliczne, Poznań

Zakres prac: naprawa przepompowni w toalecie Rodzaj budynku: mieszkanie Informacje dodatkowe: Chyba zepsuła nam się przepompownia w toalecie i nie odprowadza brudnej wody pionu Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Poznań

Zlecę montaż armatury, Poznań

Klient szuka doskonałego hydraulika i napisał - Zlecę montaż armatury. Jeśli oferujesz całe spektrum usług hydraulicznych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Poznań

Instalacja Hydrauliczna Poznań

Rodzaj budynku: budynek przemysłowy Zakres prac: rozbudowa instalacji Projekt instalacji: Klient posiada projekt Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Poznań

Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 600m², Poznań

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako renomowana firma hydrauliczna, która jest ceniona w branży w okolicy Poznania za szczegółowe realizowanie usług hydraulicznych, zrealizuj zlecenie o treści "Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w bud. wielorodzinnym, 600m²". Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-18 do 2024-05-26

 • Poznań

Znakomite Usługi Hydrauliczne

Zakres zlecenia: Wymiana kranu ogród Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-05-18 do 2024-05-26

 • Poznań

Perfekcyjna Hydraulika

Zakres prac: Wymiana silikonu, naprawa spłuczki Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Informacje dodatkowe: Spluczka podtynkowa firmy koło, 2 instalacje, naprawa. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-18 do 2024-05-26

 • Poznań
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty